Quantcast

8.mart kao ljis bljuvotina

Majers

Aktivan član
Poruka
1.205
Aha...a kupili bi da vas mediji ne podsete da treba da kupite i da se ne prica svuda o 8. martu? :zcepanje: Kako neka iole inteligentna zena moze da se raduje tako necemu? :eek:
Brate, sam mislim na to i ne treba mi ni poseban dan ni podsetnik. ;)
Pa ne znam za druge, ja bi kupio i kupujem cvece...Inace sam zavrsio poljoprivredu, imao i hortikluturu tako da sam ti ja gčlavni i odgovorni kada god pocne neka biljka da se susi u kuci.
Jednom nam se obesila difenbahija, moje zence je malkice vise nadjubrila pa pocela da vene...prolazi voda kroz saksiju, ne zadrzava se u zemljistu...sto li majku mu?
korenje zeno, korenje...mogo velika biljka za saksiju. Odseces je nozem po sredni, samo pazis da bude tacno na "prstenu", narokas hormonima auksinima...i isperes zemlju od onolikog azota koji moja draga nemilice sipa :-)

Au kako me je napala - OSUSICE SE, gde si to video da se sece tako, nije ti to ljubicica!!!!! Kako da raste kada vise nema koren! Velika je, necemoci da pusti koren vise!

Evo difenbahije, ziva i zdrava, zena sva ozarena...a i ja sam preziveo nekako :-)

Eto vidis - mozes i to da radis bez osmog marta :-)

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.