Quantcast

8.mart kao ljis bljuvotina

light & dark

Buduća legenda
Poruka
37.758
A tek kako su licemerne zene, koje glume da su ravnopravne ili cak jaci pol, a onda se otope kad jednom u godini dobiju cvece, neku lepu rec itd. Kakav paradoks. :zcepanje:
zene nisu ravnopravne i nikada nece biti...jer to je jednostavno tako da se ne upustamo u dublju polemiku
a da su jaci pol sijaset je dokaza :) ja vec neko vreme proucavam zivote sto zena oko mene sto zena koje su nekada zivele i ostavile ovakav ili onakav trag i beskrajno im se divim...jer sama nikada ne bih imala snage za mnoge stvari
treba hrabrosti biti jak...i treba hrabrosti biti slab

Lautner

Veoma poznat
Banovan
Poruka
10.741
vec sam ti rekla da mene nastanak tog praznika ne zanima...to oko toga se slazem s tobom
ono sto je bitno jeste sustina...a sustina je slavljenje zena ko sto rekoh...a boli me bas koji je datum
ne znam jel ti svojoj majci koja te donela na svet poklanjas cvece svaki dan? :) ja se slazem da to treba da bude tako, ali posto nije licemerno je tvrditi kako smo svaki dan divni i predivni
a zasto bas dan? a zasto da ne...zasto slavis bilo kakav drugi dan koji ima bilo kakav povod..u cast necega..
ova ce borba biti teska danas jer ce 90 posto ljudi biti na tvojoj strani ali hrabro cu istrajati :lol:
Kako te ne zanima nastanak?!
Pa taj nastanak je bitan,jer sve posle toga je stvoreno,rodilo se od tog nastanka!
Ako je nešto sklepano na klimavim i trulim nogama judeizma zašto bi to kasnije primilo neki sjajan oblik?
Primilo je još gori oblik,oblik licemernih i nakaznih pojava koji umisliše da mogu osvojiti srce voljene ili nedostižne osobe tako što će joj jednom u godinu dana pokloniti cvet ili čokoladu,dobro ne čokoladu video rekorder :D :D :D
Da se uozbiljimo Lajto,8.mart je bljuvotina na koju ćeš se i sama izrigati za par strana kada te tvoj Laki budeo uveo u činjenice,moraš gledati na to svojim očima a ne očima prokletih bezmozgaša koji rade kako im sa televizije kažu :)

Only Beer

Buduća legenda
Poruka
29.778
U mom uzem i sirem okruzenju jedino zenin otac cestita 8. mart. A lik ima sest banki...to dovoljno govori, koliko je prevazidjen trip. :lol:
Drugi primer: na poslu niko ni ne spominje 8. mart (kapiram da vecina ni zna, i to u Jevropi, pa vi vidite). Umesto toga slave ljudi karneval/maskenbal, dele se krofne po kancelariji, a posle ce da se otvori i neki sampanjac. Svi zajedno, muski i zenski, bez licemernog pretvaranja i baljezganja. ;)

Only Beer

Buduća legenda
Poruka
29.778
pa da si nekad bar seo otvoreno sa svojom majkom da porazgovaras o svemu onome sto ti ona nikad nije rekla...ne bi se smejao tome
da te malo vise zanimalo sta su sve zene preko svojih pleca vekovima prevaljivale opet se ne bi smejao tome...
ukoliko imas i malo covecnosti
Kao jedna samohrana majka sa troje dece, najbolje je znala koliko je tesko zenama. Nije bilo potrebe da mi prica o tamo nekim zenama iz tamo nekog veka. ;)

Only Beer

Buduća legenda
Poruka
29.778
e pa verujem da je znala...zato je trebala i tebi da objasni...pa da imas vise postovanja i da cenis to :)
Gledaj...nema potrebe da me bilo ko sta nauci. Znaju najbolje zene, koje me poznaju, kako se ponasam prema njima. I to 24/7, 365 dana u godini. Dok se eto moj tast smiluje da kupi zeni cvece jednom godisnje, a ostala 364 dana fura fazon "Zeno sipaj mi da jedem" i te tripove. Znaci, oni kojima to treba da opravdaju svoje ponasanje - izvolite. Meni nije potrebno, a i zene u mom okruzenju nemaju potrebu za tom "ekstra" finocom i paznjom, jer je dobijaju uvek. :bye:

light & dark

Buduća legenda
Poruka
37.758
Gledaj...nema potrebe da me bilo ko sta nauci. Znaju najbolje zene, koje me poznaju, kako se ponasam prema njima. I to 24/7, 365 dana u godini. Dok se eto moj tast smiluje da kupi zeni cvece jednom godisnje, a ostala 364 dana fura fazon "Zeno sipaj mi da jedem" i te tripove. Znaci, oni kojima to treba da opravdaju svoje ponasanje - izvolite. Meni nije potrebno, a i zene u mom okruzenju nemaju potrebu za tom "ekstra" finocom i paznjom, jer je dobijaju uvek. :bye:
good for you ako je tako :)
sto ko sto rekoh opet ne potire ono sto sam ja rekla
a da se ne bih ponavljala rekoh vec sve sto sam imala....pa u cilju dobrog raspolozenja necemo to remetiti ideoloskim raspravama :)

Only Beer

Buduća legenda
Poruka
29.778
Sam si sve rekao, bas zbog toga treba vise ceniti i postovati zenu. Kao sto rekoh, ne bi da se ponavljam, ako me neko sem rodjendana i danjasnjeg dana ne ispostuje , pa ne treba ni tada
Pa to ja pricam. Bedno je ponasati se 364 dana u godini prema zenama kao bicima koja su manje vredna, pa onda 8. marta kupiti buket cveca i glumiti borca za zenska prava. Onima, kojima to treba - izvol´te, nemam nista protiv.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.