Quantcast

8.mart kao ljis bljuvotina

Lautner

Veoma poznat
Banovan
Poruka
10.741
Još onomad kad je ona jevrejka vaspostavila borbu za ,,ravnopravnost,, i prava žena,normalni ljudi a posebno žene su se gnušale takvih pojava.

Komunistička ološ nam je usadila da eto danas moramo pokloniti cvet vaspitačici,učiteljici,mami,tetki,prvoj ribi,drugoj ribi,moderatorki,forumašici jednoj drugoj trećoj...

Ja vas pozivam da zajedno rigamo i bljujemo po ovom nakaznom običaju i da naše žene,naše verne saputnice obradujemo jednim poljupcem a večeras i prljavim plesom,nikako poklonom!

light & dark

Buduća legenda
Poruka
37.758
slusaj sinko...nema nista za bljuvanje u slavljenju zena...niti ima sta za bljuvanje u cvecu :)
na stranu to sto su zene zasluzile mnogo vise od toga
a to sta je bila Klara po politickom ili ovom onom opredeljenju je potpuno nebitno..i to dal su ga uspostavili oni je opet potpuno nebitno
zene zasluzuju svoj dan
a cvece je lep i nezan znak paznje

ono sto je jedino za bljuvanje je sto je postalo moderno bljuvati po zenskom motivu..tako da ce ti se uskoro na temi pridruziti horde zena sa objasnjenjem kako su one iznad toga,jake i samostalne i da uopste ne vole cvece :lol: ono sto ce jedino biti tacno u tim izjavama jeste da zene trebate da pazite i mazite svaki dan i poklanjate im paznju...ali to opet ne potire i mogucnost da imaju samo svoj dan

so

Lautner

Veoma poznat
Banovan
Poruka
10.741
slusaj sinko...nema nista za bljuvanje u slavljenju zena...niti ima sta za bljuvanje u cvecu :)
na stranu to sto su zene zasluzile mnogo vise od toga
a to sta je bila Klara po politickom ili ovom onom opredeljenju je potpuno nebitno..i to dal su ga uspostavili oni je opet potpuno nebitno
zene zasluzuju svoj dan
a cvece je lep i nezan znak paznje

ono sto je jedino za bljuvanje je sto je postalo moderno bljuvati po zenskom motivu..tako da ce ti se uskoro na temi pridruziti horde zena sa objasnjenjem kako su one iznad toga,jake i samostalne i da uopste ne vole cvece :lol: ono sto ce jedino biti tacno u tim izjavama jeste da zene trebate da pazite i mazite svaki dan i poklanjate im paznju...ali to opet ne potire i mogucnost da imaju samo svoj dan

so
Iznenađuje me da jedna tako pametna devojka kao što si ti napiše gomilu besmislica!
Kakv bre dan zaslužuju žene? Zašto bi taj dan bio drugojačiji od ostalih dana?! Zašto ti svakog yebbenog dana ne poklone cvet?
Neću bre nekog da volim danas više nego sutra ili juče,neću da budem prokleti licemer!
Dan žena je jedna komunistička bljuvotina koja se pretvorila u liberalno izdrrkavanje.

Vukasin-coral

Domaćin
Poruka
4.728
Još onomad kad je ona jevrejka vaspostavila borbu za ,,ravnopravnost,, i prava žena,normalni ljudi a posebno žene su se gnušale takvih pojava.

Komunistička ološ nam je usadila da eto danas moramo pokloniti cvet vaspitačici,učiteljici,mami,tetki,prvoj ribi,drugoj ribi,moderatorki,forumašici jednoj drugoj trećoj...

Ja vas pozivam da zajedno rigamo i bljujemo po ovom nakaznom običaju i da naše žene,naše verne saputnice obradujemo jednim poljupcem a večeras i prljavim plesom,nikako poklonom!
Kakve veze ima Komunizam sa ovim???
Da si pomenuo samo Jevreje pa da i razumem, zna se kako oni gledaju na to - osmomartovski... porodična linija se prati po ženskoj liniji...

Ne bi da rigam po ovome, ali ono na kraju je dobar predlog :)

Lautner

Veoma poznat
Banovan
Poruka
10.741
Kakve veze ima Komunizam sa ovim???
Da si pomenuo samo Jevreje pa da i razumem, zna se kako oni gledaju na to - osmomartovski... porodična linija se prati po ženskoj liniji...

Ne bi da rigam po ovome, ali ono na kraju je dobar predlog :)
uh...pa komunizam je skuvan zna se u čijoj kuhinji,uostalom taj ološ koji je sve ovo pokrenuo bila je fanatična levičarka,lizačica marksističkih bulja.

Only Beer

Buduća legenda
Poruka
29.778
Iznenađuje me da jedna tako pametna devojka kao što si ti napiše gomilu besmislica!
Kakv bre dan zaslužuju žene? Zašto bi taj dan bio drugojačiji od ostalih dana?! Zašto ti svakog yebbenog dana ne poklone cvet?
Neću bre nekog da volim danas više nego sutra ili juče,neću da budem prokleti licemer!
Dan žena je jedna komunistička bljuvotina koja se pretvorila u liberalno izdrrkavanje.
A tek kako su licemerne zene, koje glume da su ravnopravne ili cak jaci pol, a onda se otope kad jednom u godini dobiju cvece, neku lepu rec itd. Kakav paradoks. :zcepanje:

gost 186421

Elita
Poruka
16.845

Laki ja ovaj dan nikome ne kupujem ništa poslednjih 20-tak godina

light & dark

Buduća legenda
Poruka
37.758
vec sam ti rekla da mene nastanak tog praznika ne zanima...to oko toga se slazem s tobom
ono sto je bitno jeste sustina...a sustina je slavljenje zena ko sto rekoh...a boli me bas koji je datum
ne znam jel ti svojoj majci koja te donela na svet poklanjas cvece svaki dan? :) ja se slazem da to treba da bude tako, ali posto nije licemerno je tvrditi kako smo svaki dan divni i predivni
a zasto bas dan? a zasto da ne...zasto slavis bilo kakav drugi dan koji ima bilo kakav povod..u cast necega..
ova ce borba biti teska danas jer ce 90 posto ljudi biti na tvojoj strani ali hrabro cu istrajati :lol:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.