budući specijalac
Početnik
- Poruka
- 2
Ljudi može li mi neko ko stvarno zna reći koliko dana godišnje specijalci iz 72ge provedu na terenu, van kasarne, u proseku godišnje? Odprilike makar.
I ako neko ima uopšteno nešto da mi kaže u vezi jedinice, što da ne
.
I ako neko ima uopšteno nešto da mi kaže u vezi jedinice, što da ne
