5G tehnologija, zacarenje Antihrista i NSP

Ne sekiraj se ništa. Biće uskoro dometa. Stavljaju predajnik u blizini na 6 metara pa će sve da prelazi preko ograde.
Misle ONI na sve.
па не баш.. тамо где ја живим купио сам толико плацева око моје куће да је први комшија на 100-150м (чисто да неможе да добаци са својим вајфајом :)), тако да физички не могу да буду близу :)
 
Gle Sizif dobio drustvo, i ovaj daco9633 deli ista razmisljanja.... sve ih je vise jbt...
Sve je to jedna velika farsa i igra. Po meni je cilj da se ljudi sto vise otruju vakcinama. Mada moguce da je ovde bio i cilj da se uljulja Kineska ekonomija i drzava.
To su gluposti, mobilni nema stetna zracenja poput recimo uv zraka, tako da mogu koristiti u pametne svrhe ali bez da igraju glupe igrice i slicno
Da li je skola zaista visoko obrazovna ustanovana namenjena za ucenje i skolovanje ljudi, ili je to mesto ispiranja mozga i zaglupljivanja ljudi?
hqdefault.jpg
 
Poslednja izmena:
ево ко разуме руски а и ко не разуме схватиће... надам се да ће се народ ускоро побунити против ових гована што дижу 5г куле


тамо од 14 минута каже да зрачење од 30-300 гигахерца изазива канцере!!! и треба да се декларише као канцероген 1 класе!
 
Poslednja izmena:
Zna li se koje frekvencije koriste Kinezi?

Истакао је да се у болницама у Вухану комбинују кинеска традиционална медицина и западна медицина.
"Наши напори су имали позитиван резултат", рекао је Ванг Хешенг истакавши да се кинеска традиционална медицина примењује на половини оболелих у Вухану.
http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/2/svet/3853343/koronavirus-kina-vuhan-epidemija-.html
 
Zna li se koje frekvencije koriste Kinezi?
немам појма.. ако су неки лекари прво би очистили простор од радио фреквенција. јер:
1) ово што делује је негативно
2) и да има шта позитивно - тело је толико компликовано да просто мислим да човек то не може пронаћи

него ево га један што синтетише целу тему у 10минута:
вајвај, монсанто, флуор и пиналну жлезду:
 
е људи где сте'?

него размишљам слушајући неку радио емисију о штетности 5г.. закључак је:
"једино што можемо да подижемо свест народа тако што ширимо информацију о штетности"
мислим, јесмо стварно толико патетични? они дижу торњеве а ми све што можемо је да трачаримо против њих, јесмо стварно тилики губитници???
 
мислим, јесмо стварно толико патетични? они дижу торњеве а ми све што можемо је да трачаримо против њих, јесмо стварно тилики губитници???
Da, toliko ste patetični i veliki gubitnici. Što pre shvatite biće vam lakše u životu.

Treba da se posvetite nekim lepšim stvarima umesto da stalno paranoišete po forumima.
 
Gle Sizif dobio drustvo, i ovaj daco9633 deli ista razmisljanja.... sve ih je vise jbt...



hqdefault.jpg
Daco9633 je napisao 978 poruka na forumu, i od toga su 99.7% totalne nebuloze. Tvoj procenat je bolji, ti pogađaš preko 4% istinitih činjenica. Moj procenat tačnosti je oko 98.2%, zavisi od teme.

To su ti cifre, moj Šreki.
 
Da, toliko ste patetični i veliki gubitnici. Što pre shvatite biće vam lakše u životu.

Treba da se posvetite nekim lepšim stvarima umesto da stalno paranoišete po forumima.
питање је било полу-реторичко.. позив на побуну против инсталатера предајника!

не може се посветити бољим или другим стварима када ти неко трује извор креативности (епифизу)?
то ти је исто као када би желео да прочиташ књигу и да уживаш у њој а комшија до твог стана одврнуо хеви метал?!
 
E Sizifie, cim si dobio podrsku od Barisnjikova to znaci da ste u pravu. :lol:
Covek koji otvara teme o tome da je Zemlja oduvek bila potopljena pa je u velikom potopu kopno samo isplivalo na povrsinu, majko mila...
I da je tvorac naredio da se jede meso posto su biljke otrovne... Kakav forum... :lol:
Na kraju krajeva nije li i Tvorac sam sa gnušanjem odbio te iste biljke, kada su mu ponudjene i prihvatio meso i salo sa bubrega i trbuha?
Tebe nisam pratio sta si gde pisao... u svakom slucaju mnogo ste pametni :lol:
 
Poslednja izmena:
E Sizifie, cim si dobio podrsku od Barisnjikova to znaci da ste u pravu. :lol:
Covek koji otvara teme o tome da je Zemlja oduvek bila potopljena pa je u velikom potopu kopno samo isplivalo na povrsinu, majko mila...
I da je tvorac naredio da se jede meso posto su biljke otrovne... Kakav forum... :lol:
Kao bivši moderator podforuma "Teorije zavere", nagledao sam se ja tušta i tma takvih tema... ali to naravno ne znači da se slažem sa takvim teorijama.
 
Kao bivši moderator podforuma "Teorije zavere", nagledao sam se ja tušta i tma takvih tema... ali to naravno ne znači da se slažem sa takvim teorijama.
Naravno da se slazes, nemoj nista da krijes. Dalje pregledajuci tvoje poruke na drugom pdf-ovima vidim da se svode na neko kontriranje i pod*ebavanje pa nema sta posebno da se izdvoji, posto nigde ne zastupas nikakve stavove :lol: Evo izdvojio bih ovu gde pokazujes kolika si neznalica, iako je hrvatski predsednik sam izjavio da je dobio poziv za clanstvo dan nakon inauguracije.
Они се баве упливом у државне институције, и преузимањем истих, намештају своје људе на кључна места, раде то тајно, подмићују, уцењују, убијају.
Fakat si otišao predaleko, to sve nije istina. To su ti teorije sa onih YouTube kanala "SrbinInfo", iz Trećeg oka, Informera i slično. Nema veze sa životom.
 
... iako je hrvatski predsednik sam izjavio da je dobio poziv za clanstvo dan nakon inauguracije.
Pa evo jednom rečenicom si pokazao koliko nemaš pojma, kad veruješ Trećem oku. Osnovno pravilo masona je da ne zovu nikoga u članstvo. Članstvo samo možeš sam da zatražiš. Niko te neće zvati. Mogu samo da te zovu neki koji se lažno predstavljaju, ti to objaviš u novinama, a Šreki nasedne jer je vezara.

Ahahaha.
 
A ti pokazujes koliki si prevarant i lazov* pretpostavkom da je objavilo Trece oko, umesto da iskoristis Gugl i primetis da su objavili svi mediji pocev od tvoje voljene N1
*Eto, sad smo to i naucno dokazali...
Predsednik Hrvatske, Zoran Milanović, potvrdio je da je i on bio pozvan da se učlani u društvo masona, ali da to nije učinio upravo iz razloga zbog kojih je sada glavni državni tužilac Dražen Jelenić prozvan da podnese ostavku.
http://hr.n1info.com/Vijesti/a484467/I-Milanovic-dobio-poziv-da-postane-mason.html
 
питање је било полу-реторичко.. позив на побуну против инсталатера предајника!

не може се посветити бољим или другим стварима када ти неко трује извор креативности (епифизу)?
то ти је исто као када би желео да прочиташ књигу и да уживаш у њој а комшија до твог стана одврнуо хеви метал?!
Slazem se. Knjiga se najbolje cita uz narodnjake.:)

Brboc-brboc-boc...:mrgreen:
Brboc-brboc-boc...:mrgreen:
Brboc-brboc-boc...:mrgreen:
Brboc-brboc-boc...:mrgreen: :):lol:
 

Back
Top