56% mladih Amerikanaca impotentno

Schrodinger

Poznat
Poruka
9.048
Ko je do sada verovao da je u pitanju normalna zemlja ove brojke ce ga razuveriti
https://www.prnewswire.com/news-rel...f-more-serious-health-problems-301003952.html
Можда највише изненађује то што старост није толико велики фактор као што се мисли, јер је 56% људи од 18-34 године погођено, у поређењу са 63% оних старијих од 55 година.
Истраживање показује да, пошто се ова тема често сматра табуом, многи Американци потцењују колико је мушкараца погођено импотенцијом. Испитаници верују да импотенција погађа само 1 од 3 (36%), док је реалност скоро дупло већа (59%).

Britanija jos gora

Статистика еректилне дисфункције у Великој Британији 2023

• 3 од 4 мушкарца између 25 и 34 године доживљавају еректилну дисфункцију (74,6%), што их чини најрањивијом старосном групом у Великој Британији. Они такође имају највећу вероватноћу да ће то често доживљавати, а 40% каже да се боре за ерекцију више од половине времена.
  • Мање од половине мушкараца старијих од 55 година бори се са еректилном дисфункцијом (49,9%), што их чини најбезбеднијом старосном групом у Великој Британији. :think:

Poslednja izmena:
  • Друга најугроженија старосна група која има честу еректилну дисфункцију су млади одрасли, са 1 од 3 16-24-годишњака (33,1%) који доживљава импотенцију током више од половине свих сексуалних односа .

Naravno, negativno o Amerikancima je uvek prva vest. Izvestaj o Rusima se po obicaju ignorise.
"According to a group of scientists acting under the supervision of Russia's chief urologist, 90 percent of Russian men complain about erectile dysfunction symptoms. It also revealed that 37 percent of those surveyed aged between 45 and 60-years-old had given up on their sex lives all together. The study was originally published in Russian newspaper Rossiskaya Gazeta.

Nije čudo kad su im misice ovakve

1718042829899.png

Naravno, negativno o Amerikancima je uvek prva vest. Izvestaj o Rusima se po obicaju ignorise.
"According to a group of scientists acting under the supervision of Russia's chief urologist, 90 percent of Russian men complain about erectile dysfunction symptoms. It also revealed that 37 percent of those surveyed aged between 45 and 60-years-old had given up on their sex lives all together. The study was originally published in Russian newspaper Rossiskaya Gazeta.
Malo sumnjiv izvor na engleskom, u svakom slučaju teško je tamo išta utvrditi sa tolikim nivoom alkoholizma, Engleska i Amerika sada imaju 5G mrežu koja je daleko gora pa su ih prešišali

Prijatelju, toliko se klinci danas bombarduju seksom da danas kad se devojka skine to ih ni ne napali.

To što je starija generacija sisu videla tek sa 20 godina je druga priča, njega devojka poljubi i njemu je to ceo svet... Nama mlađim generacijama bude ti čudno kad ti dođe obučena, sisa i dupe odavno nisu dovoljne, mora da zna.

Prijatelju, toliko se klinci danas bombarduju seksom da danas kad se devojka skine to ih ni ne napali.
Da
To što je starija generacija sisu videla tek sa 20 godina je druga priča, njega devojka poljubi i njemu je to ceo svet... Nama mlađim generacijama bude ti čudno kad ti dođe obučena, sisa i dupe odavno nisu dovoljne, mora da zna.

Mora ne da zna, već da je želiš.
Sa tipom koji bi stajao i gledao šta znam, čekao od mene da ga oživljavam, ne bih bila pa makar bio poslednji. Prvo njegova želja, pa moja. Inače ne radi.
Srećom, nije da ih nema.

Da

Mora ne da zna, već da je želiš.
Sa tipom koji bi stajao i gledao šta znam, čekao od mene da ga oživljavam, ne bih bila pa makar bio poslednji. Prvo njegova želja, pa moja. Inače ne radi.
Srećom, nije da ih nema.

Isto tako mogu i ja da je želim koliko god hoćeš, ako jednostavno ne zna da mi zavrti mozak, nađeš neku koja zna i rešiš sebi sve.

Nije to oživljavanje, to je držanje živim. Tako da, mora da zna.

Žensko ako danas misli da je nekome vau kad se skine, treba da pogleda količinu golog dupeta i sisa i svega oko nas neprekidno, što uživo, što na mrežama, svuda.

Back