56% Американаца не може да покрије хитне трошкове, нема ни 1000 долара уштеђевине

Vi ste neobrazovani pa sve pare držite zakopane u bašti.

I onda vičete: "Hej pogledaj, direktor Citibanka ima manje od mene zakopano u bašti!"

A u stvari previđate milione drugde

A to su metode SputnikNews

Laže RussiaToday
ti najbolje znas....najbolje se vidi kada iz sela odes u ameriku....i onde naucis sve o zivotu...:)

Па ни деца, вама "белим људима", нису битна!
Ова мапа показује просечан годишњи проценат деце која живе у домаћинствима на ивици беде/глади.
Цифре се крећу од ниских 3,3% одсто у Ајови, до високих 9,1% у Оклахоми.
Трагедија...а притоме, фабрикујете онолике гомиле ГМО ђубрета.

image.jpg

Сваки шести Американац је приморан да прескаче оброке како би саставио крај с крајем.
...нешто је труло?

image.jpg
Što bogatija zemlja, to im je veća definicija siromaštva.

Tako neko s platom 600 evra bi bio šeik u Rusiji i Jemenu, a u Americi se smatra socijalnim slučajem

Pogledaš šta možeš da priuštiš.

Recimo Rolex od 15,000 evra? Penzioner koji ima penziju u Nišu i Voronježu: "Ne, otkud mogu da bacim 15,000 na to."

Amerikanac koji ima American Express Business karticu: "Pa, zašto da ne. Zašto da ne, dajte 2 komada."
Recimo,
Šta vi Šupak meraklije, možete
sa čukom od 15.000?
Da nabijete sebi u bulju i da
budete srecni? Pojasni? ;)

Па ни деца, вама "белим људима", нису битна!
Ова мапа показује просечан годишњи проценат деце која живе у домаћинствима на ивици беде/глади.
Цифре се крећу од ниских 3,3% одсто у Ајови, до високих 9,1% у Оклахоми.
Трагедија...а притоме, фабрикујете онолике гомиле ГМО ђубрета.

image.jpg

Сваки шести Американац је приморан да прескаче оброке како би саставио крај с крајем.
...нешто је труло?

image.jpg
ali o njima ne pisu novine i o njima nema reportaza....oni i nisu amerikanci, jer se nigde ne vode....a ima ih za pola evrope....osudjenih da crknu....

Imam tu jednog poznanika, napravio sebi šemu, 6 meseci radi u Americi, 6 meseci živi u Srbistanu, i putuje okolo.

Ovde kupio par stanova, da ima gde da bude, u Americi mu živi porodica, dođu i oni u Srbistan kad je raspust deci.

Kaže da je tamo ozbiljna kriza, jedva se sastavlja kraj sa krajem.

Dovezo i auto sebi odande, neki kao kamion, troši jedno 30 litara na 100 km.

Zato su i vaspitani po fasistickim metodama....
Bili mi rodjaci pre dve godine . Rodjeni ovde ,otisli u Kanadu 92 i trebalo je da prodamo zajednicki stan u Bgd .Prvo sto su rekli MI SMO KAPITALISTI ? Umalo nisam pao sa stolice ,odkad pre postase kapitalisti rodjeni u Titovoj Jugoslaviji. Kao da smo mi ometeni u razvoju ,ne znamo vrednost novca . Nebitno,istina je da im je novac prioritet ,.Nemaju tamo stan ,placaju 2600 kanadskih dolara stan u Suriju predgradje Vankuvera,kao kod nas Obrenovac.Rodjak je radio na mnogo mesta ,nikada nije bio bez posla duze od dva meseca. Odradi nesto i privatno ali kao i ovde umeju da te i prevare za novac.

Сигурно је богатија.
Твој ДС/СНС олош черупа ли черупа и још има.
Ne, 2000. godine ste imali platu $20 a onda posle dejstvovanja svemoćnog Labusa $700.

E sad to jeste slabo naspram Amerike $3000 ali je zato dobro prema Rusiji ($550) i Iranu ($250)

Možda sam se ja provukao kao neobraзovan na LOMONOSOVU, ali ti si po svemu napisanom nesuvislo Krstino govedo! ;)
Da nije bilo mene da Vas obavestim da je medijalna neto vrednost amerikanaca 100,000 evra vi bi i dalje verovali lažovu BelomVuku da je 800 evra

Bili mi rodjaci pre dve godine . Rodjeni ovde ,otisli u Kanadu 92 i trebalo je da prodamo zajednicki stan u Bgd .Prvo sto su rekli MI SMO KAPITALISTI ? Umalo nisam pao sa stolice ,odkad pre postase kapitalisti rodjeni u Titovoj Jugoslaviji. Kao da smo mi ometeni u razvoju ,ne znamo vrednost novca . Nebitno,istina je da im je novac prioritet ,.Nemaju tamo stan ,placaju 2600 kanadskih dolara stan u Suriju predgradje Vankuvera,kao kod nas Obrenovac.Rodjak je radio na mnogo mesta ,nikada nije bio bez posla duze od dva meseca. Odradi nesto i privatno ali kao i ovde umeju da te i prevare za novac.
Ma jos je gore, ljudi imaju u beogradu nekretnine, koje im vremenom rodjaci rasprodaju ili im otme neki njihov pajtos koji se brzebolje vratio, a tamo zive u privatnim stanovima i rade za penziju da bi se vratili....

Ne, 2000. godine ste imali platu $20 a onda posle dejstvovanja svemoćnog Labusa $700.

E sad to jeste slabo naspram Amerike $3000 ali je zato dobro prema Rusiji ($550) i Iranu ($250)

Da nije bilo mene da Vas obavestim da je medijalna neto vrednost amerikanaca 100,000 evra vi bi i dalje verovali lažovu BelomVuku da je 800 evra
Mujo ne brini ti za nas, vec za tvoje mudzose u americi....a zaista je neophodno ukinuti dvojno drzavljanstvo....

Ma jos je gore, ljudi imaju u beogradu nekretnine, koje im vremenom rodjaci rasprodaju ili im otme neki njihov pajtos koji se brzebolje vratio, a tamo zive u privatnim stanovima i rade za penziju da bi se vratili....
Pa dobro, možete računati te nekretnine u svoju neto vrednost.

Recimo poseduješ stan u Nišu 60,000 dolara

To je i dalje manje od prosečne američke porodice

Pa dobro, možete računati te nekretnine u svoju neto vrednost.

Recimo poseduješ stan u Nišu 60,000 dolara

To je i dalje manje od prosečne američke porodice
Da kada odbijete neprijavljene i ne uvedene gradjane u tu cifru.....a neprijvljenih vise nego amera...aj koliko je plata meksikanke bez drzavljanstva? ili beskucinka koji nema u evidenciji?

Ах Мили је запалио након лапања 2006, шатро због његових, а одбачених идеја о придруживању ЕУ, а чак и ви, протеуси, врло добро знате да од ЕУ нема ич, али ложите на тој идеји још увек, те отуд и толико загађење.

Da kada odbijete neprijavljene i ne uvedene gradjane u tu cifru.....a neprijvljenih vise nego amera...aj koliko je plata meksikanke bez drzavljanstva? ili beskucinka koji nema u evidenciji?
Tu si u pravu .Moja pokojna tasta je radila dve godine u Detroitu Michigen kod nekog naseg Djure ,odrzavala kucu i gledala njegovu majku za bednih 200 usa dolara u vreme 90 tih kad je kod nas vladala koalicija Milosevic Seselj ,moj otac je imao platu 5 DM , Hebem ih usta obojicu sta su nam radili.

.
Pa o tome ti govorim!
O tome da forumska goveda ne raзumeju paritete... Ono što na Divljem Zapadu procene na 100$ na Istoku, na Divljem Zapadu procene na 1000!

Ne razumeš ti to.
Ne razumeš ti koliko ništa ne
kapiraš, zato što si jedna od
brojnij Krstinih polupismenih
Pojava!
Iskrena SUĆUT. :(

Sve u svemu zna se gde je čija razina

SAD i Zapadna Evropa su bogatiji od Banja Luke i Zaječmara, i to je to.

Samim tim vi radikali nemate šta da priseravate industrijalizovanim zemljama

procene na 100$ na Istoku, na Divljem Zapadu procene na 1000!
Pa procenite i vi na $1000 da ne bude zabune ubuduće.

Samo tu ima jedan problem, vi ste stvarno 10 puta siromašniji od gospodina i gospođe Smith

Pa procenite i vi na $1000 da ne bude zabune ubuduće.

Samo tu ima jedan problem, vi ste stvarno 10 puta siromašniji od gospodina i gospođe Smith
"Gospodin" i "gospodja Smit" su PARAZITI, FOLIRANTI I PLJAČKAŠI!
TO ti ne kontaš, baaaa.. :)

Ti kao prizemna NATO pojava, ne razumeš zašto je tona bakra, aluninijuma ili gvoždja 10 puta jeftinija na inputu u proizvodnji na Istoku, negi na Divljem Zapadu.... Ti ne razumeš ništa, ti samo primitivno lupetaš...
Jad i beda Križarice. :(

"Gospodin" i "gospodja Smit" su PARAZITI, FOLIRANTI I PLJAČKAŠI!
TO ti ne kontaš, baaaa.. :)

Ti kao prizemna NATO pojava, ne razumeš zašto je tona bakra, aluninijuma ili gvoždja 10 puta jeftinija na inputu u proizvodnji na Istoku, negi na Divljem Zapadu.... Ti ne razumeš ništa, ti samo primitivno lupetaš...
Jad i beda Križarice. :(
Razumem ja sve, ja sam #1 ekonomista sveta.

Rusija, Iran, Srbija i Belorusija svrstavaju se u neravijene.

Puknite!

Evo da se ja nadovezem. Moj prijatelj je pre 20 godina otisao u SAD, tamo se zaposlio u njihovoj elektroprivredi, znaci drzavna firma. Za tih 20 godina je kupio dve kuce u Americi u dosta losem stanju, renovirao ih i izdaje ih za 1000 dolara studentima. U Srbiji je zavrsio veliku kucu gde mu zivi porodica. Ne deluje mi da je propao, naprotiv.

Није никакав фетиш ни небулоза, већ чињенице о економском стању већине американаца.
Normalno, pa ne mogu svi da se izležavaju na jahtama neko mora i klonje da čisti.

То је реалност капитализма.
Све док је стабилна економија, грађани ће имати новца.
Економска криза логично прави проблеме, поготову ако је на светском нивоу.
Одмах се види суноврат финансијске моћи просечног грађанина.

Све ово стиже и у остатак света. Код Американаца се по правилу прво виде проблеми.
Па ево, у Србији су цене порасле драматично у односу на прошле године.
До краја године ћемо видети да ли ће ико уопште имати новца, камоли уштеђевине...

totalna beda vlada amerikom

I sad da mi neko objasni npr @Konrad-19 kako ovi bednici americki koji ni svoju sirotinju ne mogu da nahrane - mogu da pomognu bilo kome tj nama?

Opet propast Amerike, 2078. put na Krstarici.

Srbi u ekstazi, prkose SVOJOM USTEDJEVINOM!!!

Jel te nerviraju ovakve teme? Zadaju ti dusevnu bol? Sto ne emigriras u Ameriku ti bese imas hrvatski pasos mozes bezvizno da odes i ostvaris svoj holivudski san .

totalna beda vlada amerikom

I sad da mi neko objasni npr @Konrad-19 kako ovi bednici americki koji ni svoju sirotinju ne mogu da nahrane - mogu da pomognu bilo kome tj nama?

Jel te nerviraju ovakve teme? Zadaju ti dusevnu bol? Sto ne emigriras u Ameriku ti bese imas hrvatski pasos mozes bezvizno da odes i ostvaris svoj holivudski san .
Apsolutno ne, obozavam da vam se poserem po faci sa ovako glupim temama.

Samo kada se vi Srbijanci smejete Amerikancu i njegovoj ustedjevini....

Није никакав фетиш ни небулоза, већ чињенице о економском стању већине американаца.
Realnost je da su većina Amerikanaca bogatiji od većine Rusa, Šiita i Vučleristanca.

Наравно да су сиромашни а богата је само владајућа елита
Siromaštvo je relativno.

Onaj ko se smatra ubogim u SAD je uvaženi član više klase u Rusiji i Raškoj

Back