5 stwari koje morate imati u torbici

Ja sam jednom imala samo maramice i karmin. :) I zaustavi nas policija. Jao mučenja. Jedan dobar, jedan loš policajac, a jedan iza paravana hrče. QQ Tada mi se plakalo od te soc scene, ali sada se cepam od smeha. Dakle, mora se nositi novcanik sa ličnom kartom, šminka, maramice, ključevi i telefon. Ostalo je promenljivo, zavisi kuda se ide.
 
novcanik s parama... a lichna? dobro ni ja to uglavnom ne nosim... al to bi trebalo
il ko vec de zivi... mozda su nekima ovde vec ugradili neke ID kodove u rame ili tako neshto
ili autobuske karte..
a sto sminka... mislim valjda izadjes vec sa sminkom..
a sto onda ne kokain, to podize raspolozenje, valjda. time mozes da zamaskiras bore ako si super raspolozena.

bitno je i da poneses karte za bioskop ako ides tamo.

a klozet papir? to je bash bitno, ali sad skoro svuda vec stavljaju. ali zamisli predjes se i zaglavis negde de nema, a pritera te... a maramice nedovoljne... bas neprijatno. mada ni ja ga ne nosim

u stvari podrazumeva se da je zubna proteza vec namestena, ona dakle nije u tasni.

ajd mogu i zvake ili tako nesto da ti iz usta mirishu ljubicice

u stari mozda pre nesto protiv sminke, ako te negde na pola slavlja uvati alergija na sminku... meni se to desilo :(
ali bila je malo stara... ali prvi dan nista, a drugi dan joooj

treba i otvarac za konzerve ako ogladnis
 
joj sta ja da kazem
ne smem da izadjem bez
1.vozacke
2.saobracajne
3.kartice
4.mobilnog(sto rece bundeva ono za vlak u snijegu,prekjuce mi se opet desio maler sa vozom i posto sam imala mobilni pozvala sam supermena i dosao da me spasi)
5.kljucevi
(ps jao kucko ova tvoja 4. stavka:lol: )
 
1. notes i olovka
2. fotoaparat
3. bonbone
4. mobilni
5. novčanik

bug.gif
 

Back
Top