5. oктобар? Победа, пораз, промашај или нешто друго?

Шта за вас представља 5. октобар?

  • Победу

  • Пораз

  • Промашај

  • Пропуштену шансу

  • Издају

  • Ништа

  • Наставак лоповлука

  • Губљење времена

  • Не знам

  • Нешто друго


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Нисам баш сигуран у то.

према записницима коштуњави је освојио више од 50%.


prvi podaci rik su bili da milosevic ima 40% a kostunica 48% od ukupnog broja glasackog tela ali tada su se dosetili dobri momci i odlucili da se ne broje glasovi sa Kosova i Metohije tj da se izuzme glasacko telo iz te pokrajine i tada je kostunica imao 50,24%.......jos jedna od prevara dosmanlija koju je ovaj narod progutao.......ni ja ne mogu da tvrdim istinitost ovih podataka a zvanicnih dokaza nema......spaljeno
 
prvi podaci rik su bili da milosevic ima 40% a kostunica 48% od ukupnog broja glasackog tela ali tada su se dosetili dobri momci i odlucili da se ne broje glasovi sa Kosova i Metohije tj da se izuzme glasacko telo iz te pokrajine i tada je kostunica imao 50,24%.......jos jedna od prevara dosmanlija koju je ovaj narod progutao.......ni ja ne mogu da tvrdim istinitost ovih podataka a zvanicnih dokaza nema......spaljeno

та иформација се мењала из сата у сат............а на основу чега презентујеш своје податке?
 
Ниси у праву.......на власти били југо комунисти (сети се заставе, имена државе, химне, идеологије) а заменила их њихова деца.


Ma kakvi qratz komunisti,kapitalisti i ostala boranija,to je samo vadjevina za nas nesposobnjakovice.Bagra je smaknuta sa vlasti,iako je,i trebalo je.A sta onda,onda skines kurtu a dodje murta,iasti qratz drugo pakogvanje.Trebalo je onda da dodju japanci na vlast,da ih dobrovoljno dovedemo,da uzmu motke u ruke i da biju a mi samo da radimo,nema nikakvih prava ni demokratija ni ostala sranja.kao sto je bilo u Juznoj Koreji pa je sad bogata zemlja.Za ovih 10 godina bili bi kao Austrija,ne bas ko Svajcarska ali bi Austrijance stigli.Kakvi Slovenci,Madjari...jebada i slicne gluposti.Sve mi mozemo ali ako nam neko vlada sa motkom iznad glave,a se mi docepamo vlasti ode sve u qratz,korupcija,mito,prezaposljenost,dzabolebarenje,nepotizam,veze i vezice...
 
Ma kakvi qratz komunisti,kapitalisti i ostala boranija,to je samo vadjevina za nas nesposobnjakovice.Bagra je smaknuta sa vlasti,iako je,i trebalo je.A sta onda,onda skines kurtu a dodje murta,iasti qratz drugo pakogvanje.Trebalo je onda da dodju japanci na vlast,da ih dobrovoljno dovedemo,da uzmu motke u ruke i da biju a mi samo da radimo,nema nikakvih prava ni demokratija ni ostala sranja.kao sto je bilo u Juznoj Koreji pa je sad bogata zemlja.Za ovih 10 godina bili bi kao Austrija,ne bas ko Svajcarska ali bi Austrijance stigli.Kakvi Slovenci,Madjari...jebada i slicne gluposti.Sve mi mozemo ali ako nam neko vlada sa motkom iznad glave,a se mi docepamo vlasti ode sve u qratz,korupcija,mito,prezaposljenost,dzabolebarenje,nepotizam,veze i vezice...

I ko je na kraju smaknut sa vlasti?
 
Ma kakvi qratz komunisti,kapitalisti i ostala boranija,to je samo vadjevina za nas nesposobnjakovice.Bagra je smaknuta sa vlasti,iako je,i trebalo je.A sta onda,onda skines kurtu a dodje murta,iasti qratz drugo pakogvanje.Trebalo je onda da dodju japanci na vlast,da ih dobrovoljno dovedemo,da uzmu motke u ruke i da biju a mi samo da radimo,nema nikakvih prava ni demokratija ni ostala sranja.kao sto je bilo u Juznoj Koreji pa je sad bogata zemlja.Za ovih 10 godina bili bi kao Austrija,ne bas ko Svajcarska ali bi Austrijance stigli.Kakvi Slovenci,Madjari...jebada i slicne gluposti.Sve mi mozemo ali ako nam neko vlada sa motkom iznad glave,a se mi docepamo vlasti ode sve u qratz,korupcija,mito,prezaposljenost,dzabolebarenje,nepotizam,veze i vezice...

Ti ko da si...pao sa Marsa....:lol:
 
Jos sanjate Staljina i njegove metode...? :hahaha:

Jeeeee....Koliko vi daleko tapkate za svetom.....

стаљин је твој фах..........
Радије Чаушескуа, т.ј. пример који је постхумно дао својим наследницима.

П.С.
и даље не можеш да кажеш шта је нетачно у мом тексту?
није ваљда да имаш толики проблем да превалиш преко усана "Врачарац у праву си"?
 
Ma kakvi qratz komunisti,kapitalisti i ostala boranija,to je samo vadjevina za nas nesposobnjakovice.Bagra je smaknuta sa vlasti,iako je,i trebalo je.A sta onda,onda skines kurtu a dodje murta,iasti qratz drugo pakogvanje.Trebalo je onda da dodju japanci na vlast,da ih dobrovoljno dovedemo,da uzmu motke u ruke i da biju a mi samo da radimo,nema nikakvih prava ni demokratija ni ostala sranja.kao sto je bilo u Juznoj Koreji pa je sad bogata zemlja.Za ovih 10 godina bili bi kao Austrija,ne bas ko Svajcarska ali bi Austrijance stigli.Kakvi Slovenci,Madjari...jebada i slicne gluposti.Sve mi mozemo ali ako nam neko vlada sa motkom iznad glave,a se mi docepamo vlasti ode sve u qratz,korupcija,mito,prezaposljenost,dzabolebarenje,nepotizam,veze i vezice...

to pitanje i ja postavljam
 
Ti ko da si...pao sa Marsa....:lol:


Nisam,ali dobro poznajem svoj narod.Treba nam 100 godina da naucimo sta je demokratija i kako se ponasa i vlada u demokratiji.A ti da si zeleo neku demokratsku sredinu za sebe ne bi otisao tu gde jesi,ni oni nisu nista bolji od nas srba.Jos su i gori,cim se tamo uklapas znaci da nemas pojma o demokratiji.z:poz:
 

Back
Top