5 horoskopskih znakova sa najtežim karakterom

N

Nije tačno

Gost
Možda zato jer oni sebi sami prave problem a ne drugima u tolikoj meri. I što se nerviraš , ovo je samo zabava :D Mog znaka nema ni na pozitivnim, ni na negativnim listama pa ipak ne verujem u teoriju zavere kilostera :D
Pa uopšte se ne nerviram, već se zayebavam. :mrgreen: A o zaveri tek nema govora. Brate mili baš si mi svašta poturila. :lol:

Ali stvarno su ove liste uvek iste. Bez obzira o kojoj se negativnoj osobini radi.

prenosilac por

Primećen član
Poruka
594
Традиционални астролог,ако зна ваш натал,може да из прве каже која особа вам је напорна.Од лаког неслагања до апсолутног неподношења.Донекле може да се гледа кроз сами сунчев знак,али само на периферном нивоу.Не смије да се генерализује јер може да се тресне као с трешње.Генерализација попут ове листе о којој расправљамо је само одраз незнања састављача.
Иначе,ТА гледа на асцендент као на наше право Ја,те он има предност у односу на знак у ком се налази Сунце.Постоји више врста неслагања с другима,од безазлених до крајње интимних,оних који повређују нашу душу.
Многе од овако важних ствари астрологија транссатурна гледа само кроз једну оптику,тј кроз Сунчев знак,што је крајње поједностављено и опасно јер ће дати глас за "састављање" двије особе које су једнострано или обострано опасне једна за другу.Иако знамо да идеалног слагања нема,фактори везани за срж нашег личног не би смјели да се ремете дисхармоничним планетарним фактором друге особе и управо ту,у познавању нијанси ових односа,дакле,више лично/мање лично лежи снага ТА.
Дакле,човјек није знак и није упутно гледати на људе на тај начин.

Neno

Elita
Moderator
Poruka
16.308
Ovan

"Ovnovi važe za veoma tvrdoglave osobe. Oni uvek traže pravdu, čak i tamo gde je nema. Oni će vam dokazivati da niste u pravu sve dok ne odustanete. Takvu tvrdoglavost, kao kod ovog znaka, nećete sresti ni kod Škorpije. Rođeni u ovom znaku, često pokazuju svoju nepristupačnost i ravnodušnost što mnoge ljude dovodi do ludila"
"Ravnodušnost".. :eek::eek::dash:

pikax

Elita
Moderator
Poruka
17.400
Ovan

"Ovnovi važe za veoma tvrdoglave osobe. Oni uvek traže pravdu, čak i tamo gde je nema. Oni će vam dokazivati da niste u pravu sve dok ne odustanete. Takvu tvrdoglavost, kao kod ovog znaka, nećete sresti ni kod Škorpije. Rođeni u ovom znaku, često pokazuju svoju nepristupačnost i ravnodušnost što mnoge ljude dovodi do ludila"
"Ravnodušnost".. :eek::eek::dash:
Mi smo etalon za neravnodušnost :lol:

pikax

Elita
Moderator
Poruka
17.400
A ne desava ti se da se blatantno iskljucis kad neko prica o necemu sto te smara?
Ipak se trudim da ne povredim. Kako to izgleda sa strane , e to ne znam. Samo isključivanje može i da se izvede galantno ,možda sam i bila takva ,možda me je i profesija korigovala..ali apsolutno si u pravu : ne da se isključim , nego..nisam tu. :lol:
Nekako pre nepristupačnost nego ravnodušnost.

prenosilac por

Primećen član
Poruka
594
Želim da uputim izvinjenje autorki ovog teksta za neprimjerene riječi koje sam impulsivno uputio u svom ranijem obraćanju.Nijesam imao nikakvu namjeru prema njoj lično već sam mislio da je tekst PRENESEN it medija kako sam navikao da čitam na temi o astrologiji.Dakle,nepromišljeno sam uputio lične neprimjerene kvalifikacije a želio sam isključivo da ukažem na nestručnost objave.Nažalosr,dozvolio sam impulsu da bude brži od razuma.
Hvala.

Lagerta

Domaćin
Moderator
Poruka
4.542
Želim da uputim izvinjenje autorki ovog teksta za neprimjerene riječi koje sam impulsivno uputio u svom ranijem obraćanju.Nijesam imao nikakvu namjeru prema njoj lično već sam mislio da je tekst PRENESEN it medija kako sam navikao da čitam na temi o astrologiji.Dakle,nepromišljeno sam uputio lične neprimjerene kvalifikacije a želio sam isključivo da ukažem na nestručnost objave.Nažalosr,dozvolio sam impulsu da bude brži od razuma.
Hvala.
Izvinjenje prihvaćeno,mada sam već u nekom postu naglasila da je malo zabavnog karaktera, ovakve generalizacije upućuju ne neobavezno tumačenje horoskopa :D

prenosilac por

Primećen član
Poruka
594
Izvinjenje prihvaćeno,mada sam već u nekom postu naglasila da je malo zabavnog karaktera, ovakve generalizacije upućuju ne neobavezno tumačenje horoskopa :D
Razumio sam.Opet kažem,sam sam kriv jer naiđem u medijima (pa i na Forumu ima jedan broj njih koji nekritički prenose tuđe tekstove) na svašta što nema utemeljenja u astrološkoj logici a što ljude koji pročitaju svjesno/nesvjesno navodi da donose pogrešne zaključke o nekad mnogo ozbiljnim temama poput pitanja plodnosti,sinastrija itd.Zato želim da ljudi steknu prava saznanja koja mogu da im budu od pomoći i koristi.Ta saznanja se nalaze isključivo u tradicionalnoj ili IZVORNOJ astrologiji.Ovo što imamo u medijima je iskrivljena i zloupotrijebljena astrološka nauka.
Hvala.

pikax

Elita
Moderator
Poruka
17.400
Svaki ovan ikada 😂
Malo takta nije na odmet. 🤷
Uzgred, jel volis trenerke (pre svega donje delove) i jel te strasno iznervira kad te neko slucajno zakaci tokom mimoilazenja?
Volim helanke,farmerice, trenerice ,haljine ,haljinice ,sve volim.
Ne toliko .Izuzetno me nervira lupkanje prstom po ramenu , ono kao kad neko hoće da skrene pažnju i kada mi se neko unese u lice.

mizaca

Poznat
Poruka
8.598
Pa nisam.
Jer kad god se pravi nekakva lista nosilaca loših astroloških osobina i drugih veneričnih oboljenja uvek nabroje dominantne i intelektualno jake znakove.
E ako to nije zavera horoskopskih kilostera ja ne znam šta je. :mrgreen:

Zamisli jednog raka kojem su glavno oruzije pasivna agresija i emocionalna ucena ili sludjenu ribu, pa samozaljubljenu, histeričnu devicu i nikad ih nema na tim listama. :mrgreen:
Slazem se......Nigdje bika,jarca,lukave djevice ili samozaljubljene vage i na smrt opasne male "ribice"......

prenosilac por

Primećen član
Poruka
594
Slazem se......Nigdje bika,jarca,lukave djevice ili samozaljubljene vage i na smrt opasne male "ribice"......
Pa,iako to zvuči mnogima na ovom forumu bzv,ništa o nekom ne znači to koji mu je sunčev znak.Glavno je da znaš za sebe ili drugog u kom znaku i polju u karti su mu faktori uma.Onda imaš nešto jasniju predstavu kakva je osoba koja stoji iza karte.Faktori uma i njihovi vladari pokazuju racionalni i duševni dio svakog od nas i kod svakog od nas su različito postavljeni.Najveći broj karata od onih koje sam vidio su karte u kojima je nešto oštećeno,ili emocionalni ili racionalni dio.Neki se rode kao oštećeni iako se neće složiti svi s tim.Jako rano se kod nekih to pokaže.Što opet ne znači da će ostati isti do kraja.Zato su bitni vladari tih faktora jer oni pokazuju u šta se čovjek vremenom mijenja,na bolje ili lošije.

iamaphoney

Veoma poznat
Banovan
Poruka
14.461
Lav

Lavove često opisuju kao egoistične i arogantne jer uvek pronađu način da svu pažnju usmere na sebe. Ako ne dobiju dovoljno pažnje, postaju ljuti i agresivni. Lavovi se najčešće bave sobom i nemaju volje ni vremena da se posvete drugima pa ih većina doživljava kao sebične. Zbog svega toga lako je smetnuti s uma koliko mogu biti velikodušni i saosećajni kada im je stalo do nekoga.

Blizanci

Ljudi ih doživljavaju kao lažljivce koji krše obećanja i beže od obaveza. Često im se zamera što uživaju u ogovaranju i ne znaju čuvati tajne. Okolina ih vidi kao dvolične, površne i neiskrene ljude na koje se ne može osloniti. Zbog tih je mana lako zaboraviti na pozitivne strane Blizanaca, na primer na njihovu inteligenciju, duhovitost i optimizam.

Ovan

Ovnovi važe za veoma tvrdoglave osobe. Oni uvek traže pravdu, čak i tamo gde je nema. Oni će vam dokazivati da niste u pravu sve dok ne odustanete. Takvu tvrdoglavost, kao kod ovog znaka, nećete sresti ni kod Škorpije. Rođeni u ovom znaku, često pokazuju svoju nepristupačnost i ravnodušnost što mnoge ljude dovodi do ludila

Škorpija

Ljudi zamišljaju Škorpije kao posesivne i ljubomorne. Inteligentni su i pronicljivi, ali mnogi veruju da to koriste kako bi manipulisali drugima i sebično ostvarili svoje ciljeve. Uživaju reputaciju najopasnijeg znaka kojem se nije poželjno zameriti. Mnogi zbog toga zadrhte na sam spomen ovog mračnog i osvetoljubivog znaka, koji u stvarnosti nije ni približno toliko opasan kao što se misli.

Vodolija

Vodolije često veruju u to da samo oni znaju kako treba postupati u određenim situacijama. Iz sve snage će i vas ubeđivati u to. A osim toga Vodolije su veoma impulsivne. Do besnila ili tačke ključanja, mogu dovesti i najmirniju osobu. Oni lako mogu da okrivite nekoga za svoje postupke i ne vole da slušaju pravdanja.
Još jedan glup članak.. Nema nigde Virgo.. Čuj kako Blizanac može biti težak karakter kad ga i nema. Lol.. Zezam se. Al ovo pisala baba kurana za Informer čim nema Device.