4umašice ?

eee, dobra ti tema skroz,
mada ja baš nemam šta veliko da pišem...
izgleda da je kod mene šareno, nema sličnosti medju "mojim momcima",
a oni ostali što se nisu izjasnili - nisu se izjasnili pa ni neznam da postoje.
 
Okej, oce li me glasovi iz mase napast da san TUKA..ako kažem da sam znala privlacit zgubidane ? :D
:D

Ugl.. kontam si nešto .. i mogu rec da sam zbunjena cinjenicom da sam podjednako privlacila tipove koji su baš ono vjerni svojim polovicama i ono teško gladne švalere ..
Što se tice izgleda.. bili su poprilicno crni, višlji .. ojaci .
 
:think: sta znam..privlacim mlado i staro....ima raznih...vickastih, zanimljivih, caknutih, ozbiljnih, zrelih, opustenih, spontanih, stidljivih (mada ubrzo postanu sve, samo to ne - valjda tako delujem na njih..:lol:), neozbiljnih, prosunja se ponekad i bezobrazan, navalentan, munut koji bi odma da me zeni i sl..:lol: ima svalera, ozenjenih..itd..zanimanja su im razna, statusi takodje...jedino sto me bed gajsi nikad ne jure...:worth: niti oni mene privlace niti ja njih,,,:D

Bezobrazni i navalentni obicno zarade shamarcinu, jer ne moze svako da me stipa za guzu...svalere i ozenjene oteram u startu, matorci i premladi me neinteresuju....na kraju ostanu moguci potencialni sa kojima ja ne bih da budem..i tako...ostane mi shipak...:mrgreen:

Privlacim razne, tesko mi se neko zaista svidi...nakon duge, ozbiljne veze jos teze...
 
:think: sta znam..privlacim mlado i staro....ima raznih...vickastih, zanimljivih, caknutih, ozbiljnih, zrelih, opustenih, spontanih, stidljivih (mada ubrzo postanu sve, samo to ne - valjda tako delujem na njih..:lol:), neozbiljnih, prosunja se ponekad i bezobrazan, navalentan, munut koji bi odma da me zeni i sl..:lol: ima svalera, ozenjenih..itd..zanimanja su im razna, statusi takodje...jedino sto me bed gajsi nikad ne jure...:worth: niti oni mene privlace niti ja njih,,,:D

Bezobrazni i navalentni obicno zarade shamarcinu, jer ne moze svako da me stipa za guzu...svalere i ozenjene oteram u startu, matorci i premladi me neinteresuju....na kraju ostanu moguci potencialni sa kojima ja ne bih da budem..i tako...ostane mi shipak...:mrgreen:

Privlacim razne, tesko mi se neko zaista svidi...nakon duge, ozbiljne veze jos teze...

Joj bravo .. zadnje vrime me i oženjeni nešto muvaju , ne kontam ?:/
Nit sam sisata , nit pilić.. nit plitka ..
 
Kakve muškarce privlacite ? z:mrgreen:
El ste skontale da vas baš određen soj spopada ili je to raznoliko skroz ?
Budite otvorene :)

sirove i neugledne...kad bi kojim slučajem dospo u zatvor, bijo bi im kurrva No1...
a055.gif

...baška to što bi dobijo i plus na konto toga što sam pandur...
 
:think: sta znam..privlacim mlado i staro....ima raznih...vickastih, zanimljivih, caknutih, ozbiljnih, zrelih, opustenih, spontanih, stidljivih (mada ubrzo postanu sve, samo to ne - valjda tako delujem na njih..:lol:), neozbiljnih, prosunja se ponekad i bezobrazan, navalentan, munut koji bi odma da me zeni i sl..:lol: ima svalera, ozenjenih..itd..zanimanja su im razna, statusi takodje...jedino sto me bed gajsi nikad ne jure...:worth: niti oni mene privlace niti ja njih,,,:D

Bezobrazni i navalentni obicno zarade shamarcinu, jer ne moze svako da me stipa za guzu...svalere i ozenjene oteram u startu, matorci i premladi me neinteresuju....na kraju ostanu moguci potencialni sa kojima ja ne bih da budem..i tako...ostane mi shipak...:mrgreen:

Privlacim razne, tesko mi se neko zaista svidi...nakon duge, ozbiljne veze jos teze...
Tuzno..z:(:roll:
 
Joj bravo .. zadnje vrime me i oženjeni nešto muvaju , ne kontam ?:/
Nit sam sisata , nit pilić.. nit plitka ..

Uff sto ja ne podnosim ozenjene lovatore..mada obicno su me starovali na nacin ako hoces, skinucu ti zvezde..nema presije, nicega, samo reci..:lol: pa mi tako otvoreno nude kres semu, sve tajne mi ispricaju (na koji nacin varaju zenu, gde,...:roll:) ja postavim "diagnozu" i cao..:lol:...

Ne moras da budes nista od navedenog da bi ti neko prisao..muskarci probaju i to je to..sto realno ne mozes spreciti u potpunosti jos manje zabraniti...
 

Back
Top