48 sati svadba - i narod i zabava

Tuzni_patak

Elita
Poruka
18.247
I TO JE SRBIJA......

Bilo je više tema o ovoj emisiji , ali onu koju sam video zaključanu je karakterisalo isključivo mišljenje nekih (pripazite na ophođenje. Ben_Adam, moderator)

Meni je sama ideja o finansijskoj pomoći ljudima za svadbu izgleda vrlo pohvalno...
Ne ulazim u to što neki zadovoljavaju svoj egzibicionizam , i to je Srbija...

Pa i kao štivo (mnogi časopisi u americi izlaze samo na ovu temu , kako se organizuje, šta kupiti , kako izabrati i slično) za obrazovanje nije zgoreg....

Ali mi je interesantna evolucija emisije da se prikaže i okolina i kraj....

Recimo u emisiji u Kuršumliji su prikazali priču o slikaru amateru i djavoljoj dolini....

I to je Srbija.....
I to su deca Srbije koja će da uskoro prave novu decu Srbije.....
 
Meni je 48 sati svadba, kao i slicne emisije vrlo dragocen dokument o stanju nacije. naravno da to nije imanentno samom konceptu show-a, ali je krajnji produkt znatno bitniji nego sto se cini.
Zapravo, mi i ne znamo kako i kakvi sve ljudi zive u ovoj zemlji, koje su njihove intencije prijavljivanjem za emisiju, koliko je ljudi u Srbiji nepismeno, siromasno, koliko su ljudi sujeverni, needukovani itd.
 
ma milina bi bila da prvo puste 48 sati svadba i odmah zatim -vreme je za bebe-tako edukativne emisije,rekordne gledanosti ne smeju se propustiti.....ali ipak najbolja je voditeljka 48 sati sa svojim bednim provokacijama sto mladenaca sto sirote rodbine i prijatelja...da i oni nesto izjave za "dnevnik" ....i popljuju se medju sobom...
 
Poslednja izmena:
Meni je 48 sati svadba, kao i slicne emisije vrlo dragocen dokument o stanju nacije. naravno da to nije imanentno samom konceptu show-a, ali je krajnji produkt znatno bitniji nego sto se cini.
Zapravo, mi i ne znamo kako i kakvi sve ljudi zive u ovoj zemlji, koje su njihove intencije prijavljivanjem za emisiju, koliko je ljudi u Srbiji nepismeno, siromasno, koliko su ljudi sujeverni, needukovani itd.

Slažem se sa ovim...
 
Nešto sam švrljala po YT-u u vezi nekih buba i onda sam nekako došla do Tijanića,i scene kad ubija muvu u studiju RTS-a.Pa sam onda nekim putem stigla i do filma na kom se u skupštini raspravlja o emisiji 48 sati svadba i kako su se složili da zbog jedne epizode te emisije treba da podnese ostavku.(video je inače poodavno ubačen)Prosto nisam mogla da verujem u ono što sam videla/čula...Ali da ne dužim ja,evo link :eek: ...
 
kakva evolucija oduvek je bio fazon da uz svadbu šatro prikažu kraj odakle su mladenci i običaje...


meni je emisija 1 - nezanimljiva jer što bi zanimalo kako neko bira cveće i cupka u kolu, ne idem ni na svadbe real gde bi trebalo, 2 - nekako otužna jer sve su neki socijalni, nakaradni i nepismeni slučajevi, ne videh normalan par (al to i jeste sriaj što kažeš) i 3 - ako ne možeš za svadbu da ušekaš i napraviš privatno, ondaaa...
 
Nešto sam švrljala po YT-u u vezi nekih buba i onda sam nekako došla do Tijanića,i scene kad ubija muvu u studiju RTS-a.Pa sam onda nekim putem stigla i do filma na kom se u skupštini raspravlja o emisiji 48 sati svadba i kako su se složili da zbog jedne epizode te emisije treba da podnese ostavku.(video je inače poodavno ubačen)Prosto nisam mogla da verujem u ono što sam videla/čula...Ali da ne dužim ja,evo link :eek: ...
i ako su im kao što već rekoh u postu iznad tvog svi akteri takvi onda emisija ne da je glupost (kako je napisao Latinatz iznad mene) nego je umobolna...

samo treba da malo pročistiš oči i sve se vidi,ne treba ti nikakvo "svetlo"
 
Treba uzeti u obzir da se većina "normalnih" parova nikad ne bi prijavila za takvu emisiju. Kojim mladencima fali da sve spremaju navrat nanos za 48h, i da ih uz sve to još prate i kamere. I naravno da je najviše sirotinje, jer oni im plaćaju to svadbeno veselje.
 

Back
Top