43 miliona u SAD koriste bonove za hranu, povecanje za godinu dana 14.2%.

NN77

Domaćin
Banovan
Poruka
3.255
Some 43 Million Use Food Stamps

Nearly a year and a half into the economic recovery, some 43.6 million Americans continued to rely on food stamps in November.

More than 14% of the population drew food stamps in November to purchase groceries as high unemployment and muted wage growth crimped budgets. The number of recipients was up 0.9% from October, according to the new report by the U.S. Department of Agriculture. Compared to a year ago, the number of people receiving food stamps was up 14.2%.

http://blogs.wsj.com/economics/2011/02/02/some-43-million-americans-use-food-stamps/

U nekim saveznim drzavama svaki peti ide na "kazan".
Kako ovi neinteligentni drugosrbijanci misle da im ovi pomognu, kada oni ni sami sebi nemogu pomoci?

Lepi Bora

Buduća legenda
Poruka
38.423
Drugosrbijanci su duboko uvereni da to nije istina . Iz dva kjlucna razloga .

1. Posto neki ( mali ) broj drugosrbijasa od Amerike dobiju pomalo pomija to ih jos vise ucvrscuje u tom njihovom uverenju . Logika je : kad i nama ovakvima daju onda im presipa . :lol:

2. Korisni idioti kojih je nesrazmerno vise medju drugosrbijasima ( Amerikanci ih sami tako zovu - nije moj patent ) su duboko uvereni da Amerika odvaja od svojih usta da bi nama pomogla - culi su to na medijima ... :lol:

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.225
http://blogs.wsj.com/economics/2011/02/02/some-43-million-americans-use-food-stamps/

U nekim saveznim drzavama svaki peti ide na "kazan".
Kako ovi neinteligentni drugosrbijanci misle da im ovi pomognu, kada oni ni sami sebi nemogu pomoci?

Зато и наци-фаши Јенкији сада и "пале ватру" у исламском свету ДА БИ ИЗАЗВАЛИ НЕКИ РАТ ВЕЋИХ РАЗМЕРА - ЈЕР ТО ЈЕ ЊИМА ЈЕДИНИ НАЧИН ДА ПРЕВАЗИЂУ ЕКОНОМСКУ КРИЗУ И ПОКРЕНУ СВОЈУ ПРОИЗВОДЊУ - ОНИ СЕ СНАЛАЗЕ И НАПРЕДУЈУ ЈЕДИНУ У ЗЛУ КОЈЕ НАНОСЕ ДРУГИМА.

NN77

Domaćin
Banovan
Poruka
3.255
Pa sto nam zagadjujes zivot sa ameriknacima i EU? Vidis da su ocjani da je cak i debil Tadic bolji od njih.
Vidis da si sustinski kreten. Liberalna poamericka debilcina i pri tome izdajnik zajedno sa svojim sefom koji nas vodi prema razorenom zapadu, sto i sam priznajes.
Jednostavno kreten pri pokusaju sarkazma. A kako mozes biti pametniji kada podrzavas debila?

perafitilj

Buduća legenda
Poruka
32.149

Ja vam pričam da se kod nas pod Tadićem živi bolje nego u Americi, a vi to tek sada priznajete.

Naime, kod nas je na narodnoj kuhinji 25.000 ljudi što nije ni 0,3% a u tim američkim državama je 20,00%

Tek sad vidim zašto je naša granica tako dobro čuvana da nebi ta sirotinja iz EU i iz SAD kod nas došla. A ta vrata za ulazak u Srbiju sva izgrebana koliko navaljuju da dođu kod nas.:hahaha::dash:

Ale kobac

Iskusan
Poruka
6.938
Зато и наци-фаши Јенкији сада и "пале ватру" у исламском свету ДА БИ ИЗАЗВАЛИ НЕКИ РАТ ВЕЋИХ РАЗМЕРА - ЈЕР ТО ЈЕ ЊИМА ЈЕДИНИ НАЧИН ДА ПРЕВАЗИЂУ ЕКОНОМСКУ КРИЗУ И ПОКРЕНУ СВОЈУ ПРОИЗВОДЊУ - ОНИ СЕ СНАЛАЗЕ И НАПРЕДУЈУ ЈЕДИНУ У ЗЛУ КОЈЕ НАНОСЕ ДРУГИМА.
u pravu si mito stala vojna industrija nacisto
pa i mismo finansirali i prodavali nase oruzje kad su se osam godina tukli irak i iran
znas li ti mito koliko je ljudi izginulo od nasih mina,metaka,kao kroz san se secam puna neka pustinja leshevaa iranskih vojnika ,strasno
to mi pricao otac kad sam bio mali
mozda nas stize kazna??

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.