Quantcast

43 ekipa (Ajzak, Timbe, Vikler, Eufrat, Mikri, Moskri, Seven, Škabo...)

trash can

Početnik
Poruka
23
Cuo sam neke pesme od prty-a kad dodje THRUO kod mene pa ih pushta,i ono slicno ko Bad copy,samo sho Bad copys su stvarno legende s leve strane Dunava poznitiji kao Kotez (po Shortyu south central Kotez) iz koga nam dolazi ta vrsta hopa,neki kazu Bad copy crue,momci koji sve nedace Srbije,zivota i repera prepricavaju kroz urnebesnu shalu i ponekad (dobro uglavnom...DOBRO gotovo uvek) nerazumljivim tokom price,tu se naravno uvek spomene poneka domaca hrana ili sjebana bitcharka izmedju poente,ali sve u svemu zvuce savrsheno dobro i onaj ko ne moze da ih slusha po meni nema smisla za humor.Shkabo s druge strane radi neki hard core rep ali se isto dosta zajebava,ono prica kroz shalu,i ima dosta odlicno obradjenih tema...to je dosta gotivno u repu s obzirom da je svima zivot tuzan (ono svi su iz kao geta,iako je jedino Kotez pravo geto mada je Shkabo sa dorcola,al nebitno).Sve u svemu extra gotivna ekipa koji se jedino trude neshto oko ovog nasheg domaceg repa,najvishe cete vidjati Timbeta i Shkaba po nastupima.I svi su gotivni i kao pojedinci i kao ekipa i stvarno ih treba presliushati.

Hitchcock

Aktivan član
Poruka
1.680
volim ajzaka, ne volim ekipu 43 i tu muziku....čujem ih kod lele kad dodjem...ali samo da bih se ismejala
pa 43 ekipa nije grupa nego su svi oni ortaci koji vrlo često gostuju jedni drugima u pesmama...koliko li ima pesama ajs nigrutin ft. eufrat, wikluh sky ft. seven itd....a ima i grupa 43zla gde su ti reperi izmešani
otkad je bad copy - eufrat mikri moskri....? zar to nije prti?..a shkabo BS? :?..leeeleeee
opet kažem...svi su oni ortaci 43-23....

mislim da ne bih otvorio temu "bad copy, prti bee gee, ajs nigrutin, timbe, wikler, eufrat, mikri, moskri, škabo, seven itd."

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.