Quantcast

4 ruska Mi-35M helikoptera stigli u Srbiju!

Nataša Rostova

Buduća legenda
Poruka
25.601
Nema tu mesta za neke emocije, ako hoces da Srbija bude postojana, jaka i na radost pokolenjima u buducnosti onda bi svakako trebalo uci u nato vec odavno... A ako hoces krv, muku, kvazi drzavu, neizgradjeno drusto i ako hoces da budes zarobljen iznutra onda se protivi natou tj. to se u ovom delu sveta zove budi neutralan...
Nađi mi i jednu državu koja je dozvoljavajući da je komadaju uspela

Alo Šiptaru, trk preko Prokletija , a ne ovde da nam truješ sajber prostor .

Nataša Rostova

Buduća legenda
Poruka
25.601
Нема веће предаје када не можеш да водиш спољну политику сходно твојим интересима, већ сходно интересима других. Да не спомињемо одрицања од других елемената суверенитета којих има колико хоћеш.

Замисли да ти неко одрђује са киме ћеш да се дружиш, шта би на то одговорио. Можда би се утешио неким парама које добијаш, али то ти је однос макроа и *****. Ти бираш да будеш *****.
A koju to mi vodimo politiku shodno tuđim interesima?

kiriku1

Domaćin
Poruka
3.842
Nađi mi i jednu državu koja je dozvoljavajući da je komadaju uspela

Alo Šiptaru, trk preko Prokletija , a ne ovde da nam truješ sajber prostor .
Komadanje Srbije za sada uspeva, a teritorija ce biti jos raskomadana, ako se drustvo ne promeni i ne krene u evroatlanske integracije... Od ovako siromasne drzave neki ce traziti svoju autonomiju, a zatim i svoju teritoriju. Politika Srbije kao usamljenog ostrva evrope izdvojenog od natoa, danas je patriotizam i korist vlastodrscima, a sutra korist neprijateljima...

Sotir zvani djubre

Elita
Moderator
Poruka
20.941
Imamo totalno razlicite percepcije... Vidis, recicu ti moju... Vucica nije doveo nikakav nato niti zapad... Vucica su dovele nase sluzbe koje kontrolisu kapital u zemlji kao i medije... Ne postoje strani cija agenti koji vrsljaju po srbiji i zele da je uniste... To su price za malu decu... Vucic nece uvesti Srbiju niti u nato niti u evropu... To ne zeli ni ovaj narod... Niti nato niti evropa ulazu i jedan jedini dolar da bi se to desilo i da bi promenili odluku naroda....Ne postoji normalan clanak o evropi niti natou u nasim novinama... Mrznja prema njima se gaji... Njihova pravila se predstavljaju kao ucene...
Pokusacu jos nesto da ti docaram zarad realnije slike.... Sve sto vidis kada ujutru otvoris oci pa do kraja dana je doslo iz razvijenog sveta, od piksle i srafova do automobija i jela... Bukvalno sve... Cak i ono sto ne vidis, od ideja ideologija, muzike, institucija i nacina funkcionisanja, pa do nase tradicije koju danas cuvamo, a nekada su je nasi predci primili od njihovih predaka, preuzeli, prekopirali... Sve sto zivis sve sto vidis i ne vidis.... Mi smo deo te evrope tog drustva i tih drzava... I tako koristeci sve tudje mi gradimo nekakav sopstveni svet bez ikakavog uticaja na svoje nacine i smatramo da je to prirodno... Sad ono sto je njihovo smatramo nametnutim, oni zele nas samostalne jedine pravednike da okupiraju...
Iskreno briga svet da li cemo mi priznati Kosovo... To je nasa stvar... Ali je naravno njihov stav da trebamo priznati ono sto su oni priznali, ako zelimo sa njima i tacka... Oni u EU ne zele da uvoze probleme vec rasciscene stvari...
Na krju da dodam da su nas najveci problem nase sluzbe koje dovode vlast, koje ne zele evroatlanske integracije i koje ce nas unistiti svojom zeljom da ostanu i vladaju...
Kakva divna bajka :lol:

Nataša Rostova

Buduća legenda
Poruka
25.601
Komadanje Srbije za sada uspeva, a teritorija ce biti jos raskomadana, ako se drustvo ne promeni i ne krene u evroatlanske integracije... Od ovako siromasne drzave neki ce traziti svoju autonomiju, a zatim i svoju teritoriju. Politika Srbije kao usamljenog ostrva evrope izdvojenog od natoa, danas je patriotizam i korist vlastodrscima, a sutra korist neprijateljima...
Ovo već razumem da ti nije prijatno što ne uspeva ...

Ali pazi kad nam Šiptar nađe da govori kako smo siromašni, a mi mu put hoćemo napravti da kupujemo njegov paradajiz

:zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje:

Daj Šiptaru ne tripuj se , ako priskačete uz USA ili GB ne znači da su vam novčanici isti ...

zofr

Domaćin
Poruka
3.656
Imamo totalno razlicite percepcije... Vidis, recicu ti moju... Vucica nije doveo nikakav nato niti zapad... Vucica su dovele nase sluzbe koje kontrolisu kapital u zemlji kao i medije... Ne postoje strani cija agenti koji vrsljaju po srbiji i zele da je uniste... To su price za malu decu... Vucic nece uvesti Srbiju niti u nato niti u evropu... To ne zeli ni ovaj narod... Niti nato niti evropa ulazu i jedan jedini dolar da bi se to desilo i da bi promenili odluku naroda....Ne postoji normalan clanak o evropi niti natou u nasim novinama... Mrznja prema njima se gaji... Njihova pravila se predstavljaju kao ucene...
Pokusacu jos nesto da ti docaram zarad realnije slike.... Sve sto vidis kada ujutru otvoris oci pa do kraja dana je doslo iz razvijenog sveta, od piksle i srafova do automobija i jela... Bukvalno sve... Cak i ono sto ne vidis, od ideja ideologija, muzike, institucija i nacina funkcionisanja, pa do nase tradicije koju danas cuvamo, a nekada su je nasi predci primili od njihovih predaka, preuzeli, prekopirali... Sve sto zivis sve sto vidis i ne vidis.... Mi smo deo te evrope tog drustva i tih drzava... I tako koristeci sve tudje mi gradimo nekakav sopstveni svet bez ikakavog uticaja na svoje nacine i smatramo da je to prirodno... Sad ono sto je njihovo smatramo nametnutim, oni zele nas samostalne jedine pravednike da okupiraju...
Iskreno briga svet da li cemo mi priznati Kosovo... To je nasa stvar... Ali je naravno njihov stav da trebamo priznati ono sto su oni priznali, ako zelimo sa njima i tacka... Oni u EU ne zele da uvoze probleme vec rasciscene stvari...
Na krju da dodam da su nas najveci problem nase sluzbe koje dovode vlast, koje ne zele evroatlanske integracije i koje ce nas unistiti svojom zeljom da ostanu i vladaju...
Шта да одговорим, сем да ти пожелим уживање у својој перцепцији развијеног запада.

marsijaner

Buduća legenda
Poruka
28.994
Čoveče, nismo ga pustili, pa su nas "saveznici" iskrojili i iskajišali da se više nikada ne sastavimo, doveli nam nekog opskurnog lika sumnjive prošlosti, ne znaš šta je i ko je i čiji je , vamo komunista ali se instalirao u kraljev dvor , vamo kao za "ruse" a onda ga oni šutnu , vamo kao naginje istočnom bloku, a za 40 godina nije napravio ni jedan put koji ga povezuje sa istočnim blokom
Nateraju nam Kralja da abdicira , naprave nam neku "demokratsku državu" a onda najvećim terorom nateraju narod da glasa za jednu opciju

E zamisli šta bi bilo da smo rekli da Hitleru, pa ne bi nas bilo, Džabo što bi nam sada Nemci to "pamtili" kada ne bi postojali,
sve zbrda i zdola
narodna borba je i dala da je zemlja i bila normalna
a sada mozete krivite samo sebe i idiotizam...

Poruka
20.166
Пишу ли НАТОгу*и како: су нам Руси опет увалили канте, би било боље да смо тај новац потрошили на нешто друго, како ће нам НАТО лупити санкције, призивамо рат, како са 4 Ми 35 не можемо побједити НАТО...? :lol:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.