Quantcast

4 ruska Mi-35M helikoptera stigli u Srbiju!

хан Ацо

Poznat
Poruka
7.682
4 ruska Mi-35M helikoptera stigli u Srbiju!

DOSTAVLJENI PRE ROKA!

POLITIKA
02.12.2019. 12:23h

Pogledajte prilog 619577

Četiri nova helikoptera Mi-35M koje je Srbija kupila od Rusije, stigli su na aerodrom "Pukovnik Milenko Pavlović" u Batajnici pre planiranog roka, saznaje Kurir.

FOTO: PRINTSCREEN
Oni su došli teretnim avionom Ruslan registarskih oznaka RA 20838.

Major Dobrosav Drndarević, komandant 714. protivoklopne helikopterske eskadrile iz Kraljeva, govoreći o karakteristikama helikoptera „mi-35M“, istakao je ranije da je razlika velika u odnosu na ono što su dosad imali i na čemu su do sada leteli.

- Jedna od tih razlika je i ta oprema helikoptera i sami instrumenti - sa analognog na digitalno. Druga razlika je u tome da dobijamo mnogo i u tehničkom i tehnološkom smislu i sada konačno imamo mogućnost da izvršavamo naše zadatke i ono za šta smo namenjeni, a to je borbena upotreba u dnevnim i noćnim uslovima i u složenim meteorološkim uslovima.

https://www.kurir.rs/vesti/politika...m-helikoptera-stizu-veceras-u-srbiju-pre-roka

čestitamoooooo vladi republike srbije :D
Protiv koga se spremate da ratujete?

Nataša Rostova

Buduća legenda
Poruka
25.962
Pa sta je falilo da smo putili Hitlera da prodje kroz Jugoslaviju?
Čoveče, nismo ga pustili, pa su nas "saveznici" iskrojili i iskajišali da se više nikada ne sastavimo, doveli nam nekog opskurnog lika sumnjive prošlosti, ne znaš šta je i ko je i čiji je , vamo komunista ali se instalirao u kraljev dvor , vamo kao za "ruse" a onda ga oni šutnu , vamo kao naginje istočnom bloku, a za 40 godina nije napravio ni jedan put koji ga povezuje sa istočnim blokom
Nateraju nam Kralja da abdicira , naprave nam neku "demokratsku državu" a onda najvećim terorom nateraju narod da glasa za jednu opciju

E zamisli šta bi bilo da smo rekli da Hitleru, pa ne bi nas bilo, Džabo što bi nam sada Nemci to "pamtili" kada ne bi postojali,

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.