4 puta sam video B (l)oga

krompir 2.1.

Legenda
Poruka
51.754
videces ti svoga boga ... o da video sam ga

1. dedina papuca je imala debeli gumeni djon koji je boleo kao [endrek.
zao mi je sto sam saznao i kako boli kad te biju pendrekom

2. baba je pogresila sto nije ozbiljnije razmisljala kao bacacica kladiva.
cvrga od klompe je trajala do kraja raspusta. nisam smeo baku da tuzakam kod moje majke
jer bi apsurd bio kompletan da cerka majku grdi jer je unuk slomio muskatle

3. ne znam bas ali mi se kroz maglu prividja debeli braon kozni kais koji nije drzao pantalone

4. tako ja sad delim sa vama i carape i sveske i uzinu i pertla
pa kome prvom dosadi da vidi svoga boga

:lol:

Молим само да ми се достави распоред писања на блоговима, нисам била присутна кад смо се распоређивали.
Посетићу сваки, онако по сопственом нахођењу до тад.

@Mika

@Konj_na_belom_princu

da biste bili ljubazni da me udostojite odgovora ovde ili u pp ?

Znate koja sam pitanja postavljao tamo kod one na temi(BLOGU) mogu ja opet da pisem ako ste zaboravili.

HVALA UNAPRED
Ako imas pitanja obrati se meni licno na pp. Inace po pravilniku bloga zabranjeno je otvarati vise od tri bloga uzastopno. Ovog puta necemo da brisemo ali ako si se nesto nameracio na blogove iz cista mira i rekao bih totalno bespotrebno.. pre ili kasnije moracemo da brisemo sve sto nije po pravilniku.

Молим само да ми се достави распоред писања на блоговима, нисам била присутна кад смо се распоређивали.
Посетићу сваки, онако по сопственом нахођењу до тад.
Ako hoces da moderises blogove rado cu ti prepustiti moje mesto pa ti onda pravi sama rasporede.

Ako imas pitanja obrati se meni licno na pp. Inace po pravilniku bloga zabranjeno je otvarati vise od tri bloga uzastopno. Ovog puta necemo da brisemo ali ako si se nesto nameracio na blogove iz cista mira i rekao bih totalno bespotrebno.. pre ili kasnije moracemo da brisemo sve sto nije po pravilniku.
Nekada je blog bio za uživanje.
Trenutak inspiracije pretočen u blog.
Sve je izgubilo smisao!

Stiče se utisak da je ovde neko rivalstvo, zatrpavanje drugih blogova, ignorisanje nečijih emocija.
Otvaraju se teme koje pripadaju jasno definisanim podforumima.

Šta je poenta?
Biti viđen, imati temu više, dobiti lajk?
Gde nestade inspiracija, trenutak, emocija?

Tužno je kada neko od nas svoje emotivno stanje pretoči u blog i odmah bude potisnut jer je ' jako važno' biti pri vrhu stranice 🤨

#samokažem

Nisi lepo ispratio moje otvaranje blogova jer su po pravilniku
- ne vise od tri uyastopno i ne vise od 5 dnevno

Tebi je ok da na svaku tupava misao se otvara blog ?
Dobro znas na koje dve kreature mislim.

Objasni im da su potrle mnoge dobre tekstove i zanimljive diskusije svojim sebicnim "poluimbecilnim" temama koje nisu BLOG
vec obicne teme.
Ne delis moje misljenje ?

Ni malo ti ne smeta da neko pokusava da pravi licni dnevnik "na javnom mestu" ?

Samo gledaj kako cu po pravilima da delam i ako necete vi, ja da objasnim da su se malo zaigrale i precenile

Ako hoces da moderises blogove rado cu ti prepustiti moje mesto pa ti onda pravi sama rasporede.
Не видим повод за цитирање јер је моја порука намењена постављачу блога. Обзиром да сам протерана са блогова, надам се да неће бити повода за обраћањем убудуће.

Nisi lepo ispratio moje otvaranje blogova jer su po pravilniku
- ne vise od tri uyastopno i ne vise od 5 dnevno

Tebi je ok da na svaku tupava misao se otvara blog ?
Dobro znas na koje dve kreature mislim.

Objasni im da su potrle mnoge dobre tekstove i zanimljive diskusije svojim sebicnim "poluimbecilnim" temama koje nisu BLOG
vec obicne teme.
Ne delis moje misljenje ?

Ni malo ti ne smeta da neko pokusava da pravi licni dnevnik "na javnom mestu" ?

Samo gledaj kako cu po pravilima da delam i ako necete vi, ja da objasnim da su se malo zaigrale i precenile
Ма бре заболе те, нека се пишу и читају сами...мани се..
🤗
Обезбеди пиво, захеби ово. :D

Back