4 lika silovala, ubila i pojela zaštićenog varan guštera

Morbidnoooo :pop:

4 lika silovala, ubila i pojela zaštićenog varan guštera

1650281347441-gettyimages-1239893842.jpeg

Šumari u Indiji istražuju slučaj u kome su četiri muškarca silovala, ubila, skuvala i pojela zaštićenog varan guštera, jednu od najzaštićenijih vrsta u indijskim šumskim rezervatima. U pitanju je bio jedini varan gušter u tom parku.
Ovaj incident dogodio se 29. marta, u rezervatu Sahyadri Tiger Reserve, u zapadnoindijskoj državi Maharaštra. Kamere u ovoj šumi koje su namenjene za praćenje tigrova usnimile su ove optužene muškarce kako nedozvoljeno hodaju po Čandoli nacionalnom parku ovog rezervata. Šumari su uhapsili ove muškarce između prvog i petog aprila, i pronašli su fotografije i video snimke na njihovim telefonima koji prikazuju da su oni silovali varan guštera, i da su ga onda ubili i pojeli.

“Nikada nisam video ovakav zločin”, rekao je zvaničnik Višal Mali za VICE World News. “Ovi muškarci su u dvadesetim i tridesetim godinama, i čini se da su to uradili iz zabave. Nije bilo religijske ili pozadine koja bi uključivala crnu magiju.”
Muškarci identifikovani kao Sandip Pavar, Mangeš Kamtekar, Akšaj Kamtekar i Rameš Gag svi su lokalci. Optuženi su po odredbama indijskog zakona za zaštitu divljine. Sud im je prošle nedelje izrekao kauciju.

1650281607462-whatsapp-image-2022-04-18-at-20129-pm.jpeg
Šumari u ovom rezervatu stoje pored optuženih (u žutom, crvenom, plavom, i osoba skroz desno) za to da su imali odnos sa gušterom varanom. Foto Višal Mali

Ovi gušteri u Indiji su ugroženi i zaštićeni zakonom. Oni koji prekrše ovaj zakon mogu biti kaženjeni sa i do sedam godina zatvora. U jednom izveštaju koji su objavile grupe za zaštitu divljine, zabeleženo je 82 slučaja seksualnog zlostavljanja nad životinjama u Indiji između 2010 i 2020. Oni su deo od ukupno 500,000 slučajeva zločina povezanih sa životinjama koji uključuju mučenje i ubijanje.
Da li je gušter bio mužjak il ženka odnosno dal se radilo o homoseksualnoj zoofiliji? hvala
 
Cek, bre! Kako su utvrdili sve to, kad nema zrtve, kad je zrtva pojedena?
Zanima me proces utvrdjivanja da je guster silovan, ubijen, skuvan i pojeden, kada je vec pojeden i nema ga vise.
🤔🤔🤔🤔

Iskazi svedoka, video nadzor....?
Kako DNK nalaz da se uzme kad - nema vise gustera? 🤔🤔🤔🤔
nadzor u parku - uhvaceni - na njihovim telefonima su nasli snimke radnje
 
ali 500.000 slucajeva mucenja, 82 slucaja zabelezenih silovanja zivotinja...i to su samo evidentirani slucajevi...
koliko je to ljudi ucinilo...kakvi su to bolesnici...a verovatno imaju i decu, porodice...ode ovaj svet u 3 lepe...
Indija zna da bude jako čudna i morbidna, na žalost, silovanje je bukvalno svakodnevnica.
 
I sama sam oklevala dugo da li da posetim temu.
Povraćalo nam se ili ne, dobra stvar je znati da među nama žive i takvi ''ljudi''!
Pa obzirom na društvo u kojem živimo, da, treba računati na žalost i na ovako poremećene ljude.
Da siluju guštera? Bože dragi, ja se stvarno nadam da barem mi ovdje na ovom teritoriju smo izuzeti od ovako stvarno degutantnih, poremećenih, tuznih i stvarno poražavajućih situacija za čovječanstvo.


To rade ljudi, životinje to ne bi nikada uradile niti jedna drugoj niti čovjeku.
Strašno!
 
To rade ljudi, životinje to ne bi nikada urodile niti jedna drugoj niti čovjeku.
Strašno!
Da, stvarno strašno!
Neki dan sam izašla napolje jer je bilo lepo i sunčano vreme... I nešto me je navelo da obratim pažnju na ono po čemu gazim. Mravi, mravi imaju svoju putanju, i sve nešto mislim, daj da ih ne uznemirim, daj da sednem i da pazim nijednog da ne povredim! Na drugom delu planete se dešava silovanje poslednjeg primerka nekakvog guštera od strane 4 čoveka. Da je 1, pa da pomisliš, sišao s'uma, nego njih 4 se oko toga usaglasili!
Ne znam...
Meni je ova planeta omrzla jer ne postoji više nijedna gadost koja se da zamisliti, a da se nije sprovela u delo. Nema gadosti koju čovek nije sav pouzdan u svoju svemoć uradio, da li prema životinjama, da li prema drugim bićima, da li prema tom svom jedinom domu...
:rida:
 
I sama sam oklevala dugo da li da posetim temu.
Povraćalo nam se ili ne, dobra stvar je znati da među nama žive i takvi ''ljudi''!
upravo...nije svet samo salalalala...desavaju se ratovi, glad je svuda...cak i u komsiluku, ljudi boljuju, umiru...a eto i sve je morbidnije i bolesnije drustvo...
svacije je pravo opet da zazmuri i da ignorise svet oko sebe ziveci u nekom balonu izmisljenih ideala gde se ruzne stvari ne desavaju i ne postoje...
 
Teško je živeti u izmišljotinama ako si nekakva izgrađena ličnost, teško je se ograditi od sveta čiji si deo. Ja ne znam koga ne pogađaju ratovi, ne znam da neko nije pomislio da ljudi ostaju bez članova porodice, svojih domova, normalnog života gde možeš da ideš na posao i plaćaš troškove svog života dostojanstveno...
Brate, teško je!
Sedim u svojoj sobi i imam sve, ali da li mi je lepo kad znam da negde siluju guštere, a negde je neko ostao bez oca, brata, neko je silovan, neko je zaklan da mu se prodaju organi, na TV serviraju neke priče o prostituciji...?
Kako da mi bude lepo?
Imam li uopšte pravo da mi bude lepo?
:rida:
 
Teško je živeti u izmišljotinama ako si nekakva izgrađena ličnost, teško je se ograditi od sveta čiji si deo. Ja ne znam koga ne pogađaju ratovi, ne znam da neko nije pomislio da ljudi ostaju bez članova porodice, svojih domova, normalnog života gde možeš da ideš na posao i plaćaš troškove svog života dostojanstveno...
Brate, teško je!
Sedim u svojoj sobi i imam sve, ali da li mi je lepo kad znam da negde siluju guštere, a negde je neko ostao bez oca, brata, neko je silovan, neko je zaklan da mu se prodaju organi, na TV serviraju neke priče o prostituciji...?
Kako da mi bude lepo?
Imam li uopšte pravo da mi bude lepo?
:rida:
a pa...valjda bas zbog toga treba ceniti to sto se ima, koliko god da se ima....

a moj je stav prema zivotu kao i prema partneru ili destinaciji koju posecujem...zelim da ga upoznam kakav jeste...cupavog, dlakavog...mladog, starog, sposobnog i nesposobnog, bogatog, siromasnog...zivot kakav jeste sa svim lepotama i ruznim stvarima...jer tako je samo kompletno...tako je nesto stvarno...
i ako tako umem da volim i uzivam u njemu...onda sam na "konju"...

ako se nesto ne moze promeniti...barem neka nam sluzi da ta tama jos vise istakne one sitne male bljestave lepote u nasim zivotima...sta da se radi...
 

Back
Top