4 lika silovala, ubila i pojela zaštićenog varan guštera

-Jelena-

Elita
Moderator
Poruka
17.038
danasnja deca su mnogo bolja prema zivotinjama, moja cerka obozava pse i macke, zato nas agi ko car zivi, ima status clana porodice :P
Ne mesaj decu i male monstrume u telu deteta. Hvala Bogu da deca vole zivotinje i to je normalno, cudno i bolesno je kad ih u najmanju ruku ne vole i uzivaju u povredjivanju i mucenju istih. To su deca sa teskim psihickim oboljenjem jer ima primera u svetu gde se izivljavanje i ne zavrsava na zivotinjama, vremenom prelazi i na izivljavanje sa ljudima a neretko se zavrsava i ubistvom. To objasnjava i onaj slucaj koji antihejter pominje, gde se sin i otac zajedno smeju sto je sin prijavljen policiji zbog nasilja nad zivotinjama. Takvo dete ne dolazi iz jednog zdravog roditeljskog odnosa i od normalnih roditelja.

86bogomoljka

Buduća legenda
Poruka
46.946
Не знам чему се чудите када све иде ка болештинама.
Нисте чули за јавне куће са животињама?
Довољно да се нормалном човеку окрене желудац.
А када људи причају о свим монстуозностима које се дешавају и покушавају прогурати као нешто нормално, чак и пожељно бивају исмевани, називани теоретичарима завера, нетолерантним...
Ипак ме више потреса злоупотреба деце а о томе се највише ћути или се на сваки доказ реагује као на нешто измишљено и преувеличано.

Jugoslav Čvarak

Veoma poznat
Poruka
13.956
Не знам чему се чудите када све иде ка болештинама.
Нисте чули за јавне куће са животињама?
Довољно да се нормалном човеку окрене желудац.
А када људи причају о свим монстуозностима које се дешавају и покушавају прогурати као нешто нормално, чак и пожељно бивају исмевани, називани теоретичарима завера, нетолерантним...
Ипак ме више потреса злоупотреба деце а о томе се највише ћути или се на сваки доказ реагује као на нешто измишљено и преувеличано.
Bio je u nekoj americkoj saveznoj drzavi kupleraj s konjima, zbog toga sto su nasli rupu u zakonu, tj. zoofilija nikada nije bila sluzbeno zabranjena, pa se tamo okupljala razna pederana.
Taj neki lik, televizijska licnost, otisao tamo da ga konj naguzi, puklo mu debelo crijevo i od komplikacija umro.

86bogomoljka

Buduća legenda
Poruka
46.946
Jednom sam pročitao negde da u Brazilu ima nemali broj slučajeva silovanja ptica i živine od strane ljudi. I sećam se da sam se baš pitao kako je to izvedivo.

A jednom mi je jedna žena ispričala za neku klinku da je iskopala oči mački. Naravno, zgrozio sam se.
Чула сам да има случајева када делфин силује човека. Иначе они упражњавају секс као и ми, из задовољства.
Звучи смешно али је језиво ако је истина. Не знам ни како је то изводљиво...

S1MCRO

Veoma poznat
Poruka
14.192
Чула сам да има случајева када делфин силује човека. Иначе они упражњавају секс као и ми, из задовољства.
Звучи смешно али је језиво ако је истина. Не знам ни како је то изводљиво...
Pa valjda vrebaju one koji odlutaju suviše daleko od obale i onda im naskoče s leđa, šta znam.

Ateista1

Ističe se
Poruka
2.399
Morbidnoooo :pop:

4 lika silovala, ubila i pojela zaštićenog varan guštera

1650281347441-gettyimages-1239893842.jpeg

Šumari u Indiji istražuju slučaj u kome su četiri muškarca silovala, ubila, skuvala i pojela zaštićenog varan guštera, jednu od najzaštićenijih vrsta u indijskim šumskim rezervatima. U pitanju je bio jedini varan gušter u tom parku.
Ovaj incident dogodio se 29. marta, u rezervatu Sahyadri Tiger Reserve, u zapadnoindijskoj državi Maharaštra. Kamere u ovoj šumi koje su namenjene za praćenje tigrova usnimile su ove optužene muškarce kako nedozvoljeno hodaju po Čandoli nacionalnom parku ovog rezervata. Šumari su uhapsili ove muškarce između prvog i petog aprila, i pronašli su fotografije i video snimke na njihovim telefonima koji prikazuju da su oni silovali varan guštera, i da su ga onda ubili i pojeli.

“Nikada nisam video ovakav zločin”, rekao je zvaničnik Višal Mali za VICE World News. “Ovi muškarci su u dvadesetim i tridesetim godinama, i čini se da su to uradili iz zabave. Nije bilo religijske ili pozadine koja bi uključivala crnu magiju.”
Muškarci identifikovani kao Sandip Pavar, Mangeš Kamtekar, Akšaj Kamtekar i Rameš Gag svi su lokalci. Optuženi su po odredbama indijskog zakona za zaštitu divljine. Sud im je prošle nedelje izrekao kauciju.

1650281607462-whatsapp-image-2022-04-18-at-20129-pm.jpeg
Šumari u ovom rezervatu stoje pored optuženih (u žutom, crvenom, plavom, i osoba skroz desno) za to da su imali odnos sa gušterom varanom. Foto Višal Mali

Ovi gušteri u Indiji su ugroženi i zaštićeni zakonom. Oni koji prekrše ovaj zakon mogu biti kaženjeni sa i do sedam godina zatvora. U jednom izveštaju koji su objavile grupe za zaštitu divljine, zabeleženo je 82 slučaja seksualnog zlostavljanja nad životinjama u Indiji između 2010 i 2020. Oni su deo od ukupno 500,000 slučajeva zločina povezanih sa životinjama koji uključuju mučenje i ubijanje.
Ono kad siluješ gušterčinu znači jbt

Richard III

Domaćin
Poruka
3.131
Bolesnici i neljudi. Kako ne mogu da nadju intezitet doživljaja drugde, hvataju se ovih bizarnosti. Samo što postoji lepa i privlačna bizarnost, a postoji i ovo drugo. Sećam se onog što je yebao magarca, bio neki snimak. Gadno vrlo - kao i mučenja ljudi, iživljavanja, kasapljenja na snimcima... nikad to nisam kapirao, oni karteli, znam da je to 'psihološki rat', ali brate presudi mu metkom kao čoveku, a ne one grozote koje kaljaju i tu tvoju org i to za šta radiš. Evo Velja Nevolja isto, dok su bili Arkan, Giška, svi su ih cenili, opali ti on metak ili te prebije, ali ne ide da muči, da prlja ruke, da se iživljava. Ali ovo je najniže nešto, nikog ne treba mučiti, mrcvariti, nanositi mu bol i masakrirati. Sećam se slika sa ex yu ratišta, masakriraju nekog živog... pa kako to doprinosi tvojoj borbi. Ili ovi Ukri što seku uši, noseve, vade oči... sačuvaj me Bože i zakloni.

86bogomoljka

Buduća legenda
Poruka
46.946
Bolesnici i neljudi. Kako ne mogu da nadju intezitet doživljaja drugde, hvataju se ovih bizarnosti. Samo što postoji lepa i privlačna bizarnost, a postoji i ovo drugo. Sećam se onog što je yebao magarca, bio neki snimak. Gadno vrlo - kao i mučenja ljudi, iživljavanja, kasapljenja na snimcima... nikad to nisam kapirao, oni karteli, znam da je to 'psihološki rat', ali brate presudi mu metkom kao čoveku, a ne one grozote koje kaljaju i tu tvoju org i to za šta radiš. Evo Velja Nevolja isto, dok su bili Arkan, Giška, svi su ih cenili, opali ti on metak ili te prebije, ali ne ide da muči, da prlja ruke, da se iživljava. Ali ovo je najniže nešto, nikog ne treba mučiti, mrcvariti, nanositi mu bol i masakrirati. Sećam se slika sa ex yu ratišta, masakriraju nekog živog... pa kako to doprinosi tvojoj borbi. Ili ovi Ukri što seku uši, noseve, vade oči... sačuvaj me Bože i zakloni.
Њима је иживљавање циљ сам по себи. То здрав човек не може да ради.

Richard III

Domaćin
Poruka
3.131
Њима је иживљавање циљ сам по себи. То здрав човек не може да ради.

Demonska mržnja prema nekome to isto može da proizvede (mislim na ljude, guštera nisu mrzeli ali su voleli da ga muče nažalost). Samo nije isto jer je ovo demonsko sladostrašće, a iz osvete kad neko muči jer se ne kontroliše to je mrcvarenje, kasapljenje, iživljavanje da se nanese što više bola. Tako su Hrvati u Laslovu kod Osijeka dva naša zarobljenika- arkanovca u kafiću, veoma mlada, deset i po sati... da ne idem u detalje. Arkan nije neka cvećka ali to niko ne zaslužuje, jedan sa Voždovca, drugi iz Leskovca. Sram ih bilo. A sumnja se da su isto tako i jednog profesora šumarskog faksa, Lavadinovića, u istoj toj grupi. Neljudi. Bilo je toga i kod naših ali ovaj slučaj je baš ekstreman. Demonska mržnja, patologija, obuzetost osvetničkom nervozom. Oni misle da time nešto urade ili nekog 'pobede', a samo ispadaju niži od zveri i bednici kakvih nema.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.