4 boje plavo

ranjeni Zoro

Elita
Poruka
21.565
Psihologija muškarca, za razliku od žena, ima jednu tempiranu bombu.

Ta bomba ne preti da pukne, već da se - izduva.

Ta bomba je njihov penis (stojko, milojko, mališa, radiša, kerec..kako ga već ko zove)

Pre neki dan odem do apoteke da uzmem neoangin sa ukusom lubenice, kad - na pultu, među svim onim flajerima i reklamama, stoje 4 plave poluloptice, mnogo divne, mekane, u valerima od bledo do marinsko plave..prosto mame da ih pipneš (kao što na primer decu mami svilenkasti ispupčeni fini visokotonac od zvučnika da ga prstom uguraju unutra..)

elem, dete u meni pruži prst i pipne te poluloptice, ne razmišljajući o čemu se radi.

Uzmem neoangin i pri izlasku, skapiram : svaka od tih loptica, gustinom svoje gume, predstavlja stanja u kojima penis može da se nađe tokom seksa. (a postavljene su ispred neke reklame za tablete za digokitis, ili tako nešto..)

prvo stanje je: mekan ko duša
drugo: mekan ko ratluk
treće: polutvrd
četvrto: tvrd ko gumeni metak

i sad, razmišljam, sve muškarce muče razna pitanja u vezi sa njihovim visuljkom: te dal će da ga obruka, izda..ili će da ga učini ponosnim, il će možda prevremeno da svrši, ili neće da svrši u opšte..a naročito, dal će da se digne, dokle i kako, ili će da spadne, kada i gde, ovo ono..obrni okreni - kerec kao da ima svoju neku narav.

Poznata je izreka seljaka "čega se plaši gornja glava, plaši se i donja"

strahovi međutim nisu uvek prepoznatljivi, već često i maskirani i prisutni su u životima muškaraca itekako, ali - ako koza laže, rog ne laže, right? U prevodu, kereca nemoš prevariti. (osim ako ga ne nakljukaš tim nekim dk tabletama aj s'pouz)

Uzevši sve ovo u obzir, naročito činjenicu da penis ne skače na zvižduk i nije poslušno kuče - postavlja se pitanje koliko frustracije trpe muškarci, znajući da mežu nogama imaju minsko polje..sa minama obojenim u 4 boje plavo.

m?

i kako ta frustracija utiče na celokupna dešavanja na planeti, s obzirom na činjenicu da najveći deo vlasti ove planete drže upravo oni.
 
*** to je iks oks psihologija
u principu najbezopasniji su oni nadareni i oblikovani
oni koriste fizičke potencijale i ne mudruju mnogo
e sad mogu da budu prepotentni i hiperegalni pa da se istripuju
oni mali i slabašni teže kompenzaciji pomoću moći i sredstava
al opet mogu da padnu u depresiju i postanu ili ludaci ili prašina
pa ti sad gledaj
sve u svemu
ne vredi bez mase ove gornje ništa
 
parafraza kislovskog je vise nego zanimljiva jer u crvenom imamo neocekivani obrt sto se moze poistovetiti sa stanjem erekcije na zenu za koju smo mislili da nas ne privlaci ili stanje padanja na zenu o kojoj sanjamo....
 
ap ko zna mozda nekad i strepe?

a mislila sam na apstinenciju tj ako nema dugo seha kod zena

a od čega da strepe?

da će ih napustiti želja?

to je drugo.

Ono što je tragikomično (i kao što rekoh, po svet opasno) je što muškarac može da ima želju (i to veliku) ali da mu se alatka pravi luda.
How about that?

Od kad je sveta i veka, to pitanje muči celu polovinu muške planete.
Muškarci još nisu našli način kako da dresiraju svoju međubutnu žilu.
Ruke, noge, prsti, čak i uši..mrdaju onako kako muškarci hoće, ali kerec, jok.
Tu je stvar prepuštena sama sebi, situaciji, nadi da će sve biti o kej, uzbuđenju isl.


lego crnogovac sa ženom prvu bračnu noć i ona oko njega ovo ono..vamte namte..ali, njemu ništa
druga noć, žena opet drž odavde drž odande..ali kita ni da čuje.
treća noć ista stvar..kad će crnogovac skoro ljutito " je li ženo..jel se tebi to često događa?"

msm, ima nas svakakvih..
 
pa mozda onda i ne treba to da radi tj zamislja da ima zelju a neki podsvesni deo nece? ok ima valjda ono da je nesto psihofizicki mozda lose

ajd nemam pojma, ali nekako deluje da je to u manjini ti dogadjaji, mozda ako se odvoje od nekog sex dela sebe sta znam ako previse rade

pa zene da nece da "prorade"... mada mislim onda valjda i ne treba

ovi sa ljubavi i seksa podforuma se ne zale? :think:
 
pa mozda onda i ne treba to da radi tj zamislja da ima zelju a neki podsvesni deo nece?

e vidiš..
taj podsvesni deo je kod muškaraca veliki zez
i oni to ne mogu da sakriju od žena
dok žene, od muškaraca mogu.

neko može da priča ovo i ono, ali ona samo baci pogled dole i odma vidi kako mu podsvest radi
a muškarci mogu da gledaju ženu kolko oće i da ne vide ništa
 
ne mogu da sakriju valjda jer ako si zensko i nece ti se, pa ako se kreses moze da bude gadno? a ovaj misli nesto se foliras?
ok ako ti se oce na pola dobro ali ako ti se bas nece.
ma ne znam ali posto dosta njih valjda nema taj problem ti si onda nesto preterao s necim drugim pa ti se to odvojilo.
 
ne mogu da sakriju valjda jer ako si zensko i nece ti se, pa ako se kreses moze da bude gadno? a ovaj misli nesto se foliras?
ok ako ti se oce na pola dobro ali ako ti se bas nece.
ma ne znam ali posto dosta njih valjda nema taj problem ti si onda nesto preterao s necim drugim pa ti se to odvojilo.

ja samo želim da istaknem da muškarci imaju jednu slabu kariku u svom lancu i da, svesni toga, rade razne gluposti da tu kariku osiguraju
 
pa zene isto imaju slabu kariku, mislis kad vidi zena tipa s dignutom pisom, odma je spremna za akciju? valjda muskacima manje treba parametara da izvrse seks . ok, ako uspeju da ga pridignu.
 
pa otkud ti znas kako je zenama valjda znam nesto vise od tebe

nisi nista jasno rekao, kao jadni muskarci oni zavise od pishe, a zene ne zavise ni od cega posto su zene.

jadni muškarci, oni ne mogu da foliraju svoju nespremnost
žene mogu.

u tome je razlika između muške frustracije i ženske manipulacije.

a to "odkud ti znaš kako je ženama" je glupost koja je teška makar pola tone..
pa samo seljoberi još uvek (pored par miliona knjiga na tu temu) neguju mit o ženama i muškarcima kao "misterijama"..

znam vas bre sve kako dišete.
 
pa ako zena folira da je spremna a nije moze da joj ne bude bas prijatno?

a moze da bude spremna a da folira da nije spremna, ali sto bi to radila? aha ako je neki kamiondzija a ona fina

e znaci ipak imash manu :> : > :D

ali valjda se muskarcima nekad bez veze digne pisa, znaci ako mu se digla ne znaci da sigurno misli da sam bas najdivnija, mozda misli na nesto peto i eto digla mu se pisa
 
pa ako zena folira da je spremna a nije moze da joj ne bude bas prijatno?

a moze da bude spremna a da folira da nije spremna, ali sto bi to radila? aha ako je neki kamiondzija a ona fina

e znaci ipak imash manu :> : > :D

ali valjda se muskarcima nekad bez veze digne pisa, znaci ako mu se digla ne znaci da sigurno misli da sam bas najdivnija, mozda misli na nesto peto i eto digla mu se pisa

:D pisa
 
pa ako zena folira da je spremna a nije moze da joj ne bude bas prijatno?

a moze da bude spremna a da folira da nije spremna, ali sto bi to radila? aha ako je neki kamiondzija a ona fina

e znaci ipak imash manu :> : > :D

ali valjda se muskarcima nekad bez veze digne pisa, znaci ako mu se digla ne znaci da sigurno misli da sam bas najdivnija, mozda misli na nesto peto i eto digla mu se pisa
Ma bre hirajgoagain (usput, nadimak ti je odlican), Zoro ovde govori o tome da se kod zdravih i sexualno sposobnih muskaraca moze desiti disbalans zelje i tela (one glave gore i glave dole)...podsvesno, bez najave, bez svesnog uticaja, sto zene malo kad zele da razumeju, i eto kako je to jedna od briga koju zene nemaju.Kod zena je zelja i spremnost u istoj ravni sem ukoliko se ne radi o nekom poremecaju.
 
Psihologija muškarca, za razliku od žena, ima jednu tempiranu bombu.

Ta bomba ne preti da pukne, već da se - izduva.

Ta bomba je njihov penis (stojko, milojko, mališa, radiša, kerec..kako ga već ko zove)

Pre neki dan odem do apoteke da uzmem neoangin sa ukusom lubenice, kad - na pultu, među svim onim flajerima i reklamama, stoje 4 plave poluloptice, mnogo divne, mekane, u valerima od bledo do marinsko plave..prosto mame da ih pipneš (kao što na primer decu mami svilenkasti ispupčeni fini visokotonac od zvučnika da ga prstom uguraju unutra..)

elem, dete u meni pruži prst i pipne te poluloptice, ne razmišljajući o čemu se radi.

Uzmem neoangin i pri izlasku, skapiram : svaka od tih loptica, gustinom svoje gume, predstavlja stanja u kojima penis može da se nađe tokom seksa. (a postavljene su ispred neke reklame za tablete za digokitis, ili tako nešto..)

prvo stanje je: mekan ko duša
drugo: mekan ko ratluk
treće: polutvrd
četvrto: tvrd ko gumeni metak

i sad, razmišljam, sve muškarce muče razna pitanja u vezi sa njihovim visuljkom: te dal će da ga obruka, izda..ili će da ga učini ponosnim, il će možda prevremeno da svrši, ili neće da svrši u opšte..a naročito, dal će da se digne, dokle i kako, ili će da spadne, kada i gde, ovo ono..obrni okreni - kerec kao da ima svoju neku narav.

Poznata je izreka seljaka "čega se plaši gornja glava, plaši se i donja"

strahovi međutim nisu uvek prepoznatljivi, već često i maskirani i prisutni su u životima muškaraca itekako, ali - ako koza laže, rog ne laže, right? U prevodu, kereca nemoš prevariti. (osim ako ga ne nakljukaš tim nekim dk tabletama aj s'pouz)

Uzevši sve ovo u obzir, naročito činjenicu da penis ne skače na zvižduk i nije poslušno kuče - postavlja se pitanje koliko frustracije trpe muškarci, znajući da mežu nogama imaju minsko polje..sa minama obojenim u 4 boje plavo.

m?

i kako ta frustracija utiče na celokupna dešavanja na planeti, s obzirom na činjenicu da najveći deo vlasti ove planete drže upravo oni.

Utiče, i to veoma mnogo, kako na tebe(Ranjeni,Nadrndani?), tako i na celu planetu.Izgleda da neki svoje nevolje sa mališom
pomeraju na topove (kakva sličnost!) i tako moćni, razbucavaju majčicu Zemlju, pretvarajući je u razoreno minsko polje.
Inače, tvoja iskrena jadikovka oko nepredvidljivog , neposlušnog, a ponekad i nemoćnog visuljka, nasmejala me je do suza, a
i potresla - stvarno su muškarci veliki mučenici, dabogda im to bila jedina muka.
 
Ma bre hirajgoagain (usput, nadimak ti je odlican), Zoro ovde govori o tome da se kod zdravih i sexualno sposobnih muskaraca moze desiti disbalans zelje i tela (one glave gore i glave dole)...podsvesno, bez najave, bez svesnog uticaja, sto zene malo kad zele da razumeju, i eto kako je to jedna od briga koju zene nemaju.Kod zena je zelja i spremnost u istoj ravni sem ukoliko se ne radi o nekom poremecaju.

ma možemo ja sleva i ti zdesna..ne kapira ona ništa
 

Back
Top