35 cinjenica o Rumuniji

Нађи ми један податак. Историјска литература, документарац, па чак и чланак са Википедије ако ти је лакше. Било шта што може потврдити да је бугарска војска учествовала у агресијама на Југославију и Грчку.
Имаш спомен плоче широм Макеодније ..Бугарска фашистичка војска је убијала Србе и Макеоднице , Југословене за време другог светског рата.. осталим ратовима не желим ни да говорим .. Читава села у Македонији су уништена и побијена од стране Бугарских фашиста ..имаш и видео записе о томе Миленко Неделковски је баш недавно правио репортаже о томе , обилазио је села која су Бугари побили ..тамо још увек стоје споменице убијеним ..погледај на ју тубе укуцај Миленко Бугари и имаш 30 минута материјала и лично човек обилази села у којима је извршен масакар Бугарских фашиста над Србима и Макеодницима
 
Имаш спомен плоче широм Макеодније ..Бугарска фашистичка војска је убијала Србе и Макеоднице , Југословене за време другог светског рата.. осталим ратовима не желим ни да говорим .. Читава села у Македонији су уништена и побијена од стране Бугарских фашиста ..имаш и видео записе о томе Миленко Неделковски је баш недавно правио репортаже о томе , обилазио је села која су Бугари побили ..тамо још увек стоје споменице убијеним ..погледај на ју тубе укуцај Миленко Бугари и имаш 30 минута материјала и лично човек обилази села у којима је извршен масакар Бугарских фашиста над Србима и Макеодницима

******, ти си баш глупа.

Јесам ли ја рекао да Бугари нису имали окупационе зоне? Наравно да нисам.

Ти тврдиш да је Бугарска била агресор када је Тројни пакт напао Југославију 6. априла 1941. године. Поктрепи своју тврдњу неким чињеницама.
 
Румунија тј. Дакија је у Римском царству био простор где су по казни исељавани они који су осуђени за неко дело. Румуни нису Словени као ни Бугари. У Словене спадају Срби, Руси, Чеси, Словаци, Пољаци и Украјинци који су заправо некадашњи Руси. Исто као Хрвати и потурице.
 
******, ти си баш глупа. Јесам ли ја рекао да Бугари нису имали окупационе зоне? Наравно да нисам. Ти тврдиш да је Бугарска била агресор када је Тројни пакт напао Југославију 6. априла 1941. године. Поктрепи своју тврдњу неким чињеницама.
јесте , ја сам глупа ...како ставиш територију под окупациону зону ако је пре тога не нападнеш .Македонија је била у саставу Југославије , део Југословенске државе када су је напали Бугари ..Наравно да је Бугарска била агресор , Бугарска је напала Југославију наравно, након што је Југославија окупирана од осталих суседа и Шваба и распарчана ...Макеоднија није добровољно прешла у руке Бугара , они су извршили агресију. фашистичку агресију ..због тога сам ти дала извор и лепо обајшњење које је Миленко урадио једним видео снимком у трајању од 30 минута
 
Био је на овом форуму један млади човек који је био Фан Румуњске.

Сотир Миливојевић :lol:

- - - - - - - - - -

јесте , ја сам глупа ...како ставиш територију под окупациону зону ако је пре тога не нападнеш .Македонија је била у саставу Југославије , део Југословенске државе када су је напали Бугари ..Наравно да је Бугарска била агресор , Бугарска је напала Југославију наравно, након што је Југославија окупирана од осталих суседа и Шваба и распарчана ...Макеоднија није добровољно прешла у руке Бугара , они су извршили агресију. фашистичку агресију ..због тога сам ти дала извор и лепо обајшњење које је Миленко урадио једним видео снимком у трајању од 30 минута

Не вреди.

Нек' ти је Бог на помоћи.
 
Румунија тј. Дакија је у Римском царству био простор где су по казни исељавани они који су осуђени за неко дело. Румуни нису Словени као ни Бугари. У Словене спадају Срби, Руси, Чеси, Словаци, Пољаци и Украјинци који су заправо некадашњи Руси. Исто као Хрвати и потурице.
наравно да Румуни нису словени ..то је толико очигледно као и за Бугаре

- - - - - - - - - -

Сотир Миливојевић :lol: - - - - - - - - - - Не вреди. Нек' ти је Бог на помоћи.
наравно ..објасни своје виђење ствари..... да су нам предивни , добри и племенити суседи Бугари и Румуни били вековини пријатељи са којма смо живели у миру и весељу , љубави и све тако до краја века ...посети гробове убијених Македоница и Срба у Македонији ..само убијених у другом светском рату од Бугарских фашиста , па се онда јави да паметујеш .срам те , бре било ...ти овде поништаваш жртве Бугарских фашиста
 
Румунија тј. Дакија је у Римском царству био простор где су по казни исељавани они који су осуђени за неко дело. Румуни нису Словени као ни Бугари. У Словене спадају Срби, Руси, Чеси, Словаци, Пољаци и Украјинци који су заправо некадашњи Руси. Исто као Хрвати и потурице.

Dakija je bila u sastavu Rimskom carstvom samo 149 godina (107-256).Nemoguce je za toliko kratko vreme ljudi koji naseljavaju Dakije da budu latinizirani.
 
Од Словенских народа, нама Србима су блиски Пољаци, Чеси, Словаци и Румуни. Русе да не помињем. Е сад, што су сви ти народи у завади са Русима је друга прича.
 
Од Словенских народа, нама Србима су блиски Пољаци, Чеси, Словаци и Румуни. Русе да не помињем. Е сад, што су сви ти народи у завади са Русима је друга прича.
Знаш како... Чеси јесу блиско језички , чак и физички сличе Србима али Чеси су народ који једноставно гледа само своје д.упе и како је њима боље ..панславизам је настао на простру Чешке и развио се у покрет , даље прерастао у револуцију ..млада Босна итд.. Да није било Гаврила Принципа Чешка би још била Аустриска коњушница ..баш сам разговарала са једним Чехом ..рекао је нешто у стилу... Ко ебе вас и Гаврила Принципа и панславизам ми смо добили шта смо хтели ..Млади Чеси више и немају појма да су словени , они су данас Европљани који су изгубили идентитет , културу ..сад изгубили или продали ту је мртва трка .али да живи дух словена у Чешкој то је све слабије и слабије .

- - - - - - - - - -

Makedonci su ustvari Bugari iz Makedonije,kao sto su Kiparci ustvari Grci iz Kipra,ili Ukrajinci su Rusi iz Ukrajne.Pozz:ok:
Не , не ..само си ти Македонац
 
Pa rekao bi da su Poljakinje broj jedan. One su se bas masovno poudavale za Svabe i ostale zapadnjake. Nema smisla ali postavio bih ti sliku jednog para Svabo-Poljakinja
Oboje radili sa mnom.

Znas li ko je Mr Burns is Simpsona? E tako su ovoga zvali. Lik nije licio na nista. Kada smo otvorili ured u Poljskoj onda je on isao tamo par puta i par kolegica iz PL su dolazile ovamo. Tako je "pokupio" poljakinju 12 god mladu od njega. Ona miss. Razlika nebo i zemlja

I ti Poljaci su najbolji imigranti za DE, FR i slicno. Asimiliraju se vec u prvoj generaciji. Oni su vise vezani za veru nego naciju. Izmedu ostalog imas masu primera od Novizki, Klose, Podolski itd...

Vecina zena iz Istocne Evrope ima san da zivi na zapadu. Ocito da muskarci u Istocnoj Evropi i nisu cemu :think:
Poljaka ima najvise u Holandiji. Posle holandskog i engleskog poljski najuticajniji jezik. Obavestenja u kucama i fabrikama neretko mozete videti na poljskom jez.
 
A da li uopste nekad si videla Bugarin?
да, наравно али ...мислим, културног нисам никада

- - - - - - - - - -

Mrznja ti nece vratiti majku.
неће ни теби изгубљене године што радиш против сопственог народа за паре
 
да, наравно али ...мислим, културног нисам никада

- - - - - - - - - -

неће ни теби изгубљене године што радиш против сопственог народа за паре

Koje mog naroda? Protiv koga ja to uopste radim? Radili su tvoji komunisti kao i vi a niste ni bili svesni jer ste nizeg intelekta.

Kao i sada sto radite. Prodajtete drzavu pa glasno lajete.


BTW

 
Ziveo sam na granici a Rumnunijom pa sam cesto putovao, sve do 90'tih godina....Tada su bili NAJVEDCA BEDA NA SVETU, veca od bilo koje socijalisticke zemlje. Zene su im se trpale za jedn e najlon carape....E, TAKO je bilo...
 
да , ми смо нижег интелекта ...не знам шта уопште да ти напишем на ове твоје глупости ..радиш за паре шта ти се каже , шириш пропаганду , нападаш , пљујеш ...ти у принципу и ниси валидан саговорник не бих да тема пређе у међусобно препуцавање јер ипак виско сам ја изнад тога ...
 

Back
Top