30 i nevina

Kao prvo 20 partnera nije celo selo, i 20 partnera je svakako iznad proseka kod nas, verujem da je prosek ispod deset partnera svakako. I normalna je stvar da i zena kao i muskarac pre braka prodje nesto i na seksualnom, emotivnom planu. Uci nesiguran ili bez iskustva u brak sigurno nije nesto na cemu se temelji odnos. U, principu svaka zena ili muskarac koji se za svoj celi zivot svezu za samo jednu osobu kada je seks u pitanju za mene su budale na kvadrat i definitivno im nesto fali psiha na prvom mestu, oni koji su prosli nesto pre braka, pa su kada su usli u brak odlucili da budu samo sa jednom osobom do kraja zivota, to postujem, to je znak postovanja, poverenja, vernosti, te osobe su zrele u svakom smislu.
buraz 10 decka nabije do 20-te godine a tu ni ne racunam pojedinacna jeb.anja

za zabavu nije bitno koliko ima, al za ozbiljnu vezu ili brak bolje da ima sto manje,
 
Nisam uspela da nadjem da li već postoji ista ili slično tema,pa sam otvorila novu... Naime, imam 30 godina i nevina sam. Upoznala sam momka pre 3 godine i nakon nekoliko meseci dopisivanje smo se videli. Stariji je od mene 3 godine. Ubrzo nakon toga je želeo sex, na šta nisam pristala jer se nismo valjano ni upoznali, na šta je odreagovao bez ikakve ljutnje i rekao da sve razume i poštuje. Mislila sam da se više neće javljati, ali se naše dopisivanje i povremeno viđenje nastavilo, bez iakakvih pritisaka i spominjanja sexa sa njegove strane. Za to vreme je imao privatnih i poslovnih teškoća, i uvek sam mu pomogla koliko sam mogla i bila uz njega, što mislim da je doprinelo da se više povežemo. Poslednjih meseci često spomene da me želi,da mu se jako svidjam, da ću da mu budem žena, da sanja da ima decu sa mnom jer sam stabilna osoba i vaspitana da negujem porodične vrednosti. I on se meni jako sviđa, mada moram priznati da u početku nije bilo tako, ali me je kupio strpljivošću, što nije na početku otišao i završio priču za svagda. O svemu pričamo, poveravamo se jedno drugom, ali imam osećaj da sam neiskrena što mu nijednom za sve ovo vreme nisam priznala da sam nevina, i da mi to predstavlja problem da spavam sa njim. Desi mi se da imam jaku željom za sexom, i da prihvatim njegov poziv, ali kad treba da se desi, ohladim se i kažem mu da nisam spremna. Iskreno, imam problem da prevazidjem momenat da sam i dalje nevina i da ako mu to priznam da će se šokirati i pomisliti da nisam normalana. Moram napomenuti da jako dobro izgledam, izgledam mladje, ostavljam utisak kao da sam imala desetoricu, a u stvari je on meni prvi. Neretko pomislim da je možda i svestan svega toga, samo ne želi da mi kaže. Molim vas da mi pomognete kako da mu kažem da sam nevina. Želela bih da čujem mišljenja muškaraca kako biste reagovali da vam devojka nešto tako prizna. I molim vas bez osude, jer zaista želim da ova veza ima srećan kraj.
što je problem da mu provučeš kroz razgovor
 
Nisam uspela da nadjem da li već postoji ista ili slično tema,pa sam otvorila novu... Naime, imam 30 godina i nevina sam. Upoznala sam momka pre 3 godine i nakon nekoliko meseci dopisivanje smo se videli. Stariji je od mene 3 godine. Ubrzo nakon toga je želeo sex, na šta nisam pristala jer se nismo valjano ni upoznali, na šta je odreagovao bez ikakve ljutnje i rekao da sve razume i poštuje. Mislila sam da se više neće javljati, ali se naše dopisivanje i povremeno viđenje nastavilo, bez iakakvih pritisaka i spominjanja sexa sa njegove strane. Za to vreme je imao privatnih i poslovnih teškoća, i uvek sam mu pomogla koliko sam mogla i bila uz njega, što mislim da je doprinelo da se više povežemo. Poslednjih meseci često spomene da me želi,da mu se jako svidjam, da ću da mu budem žena, da sanja da ima decu sa mnom jer sam stabilna osoba i vaspitana da negujem porodične vrednosti. I on se meni jako sviđa, mada moram priznati da u početku nije bilo tako, ali me je kupio strpljivošću, što nije na početku otišao i završio priču za svagda. O svemu pričamo, poveravamo se jedno drugom, ali imam osećaj da sam neiskrena što mu nijednom za sve ovo vreme nisam priznala da sam nevina, i da mi to predstavlja problem da spavam sa njim. Desi mi se da imam jaku željom za sexom, i da prihvatim njegov poziv, ali kad treba da se desi, ohladim se i kažem mu da nisam spremna. Iskreno, imam problem da prevazidjem momenat da sam i dalje nevina i da ako mu to priznam da će se šokirati i pomisliti da nisam normalana. Moram napomenuti da jako dobro izgledam, izgledam mladje, ostavljam utisak kao da sam imala desetoricu, a u stvari je on meni prvi. Neretko pomislim da je možda i svestan svega toga, samo ne želi da mi kaže. Molim vas da mi pomognete kako da mu kažem da sam nevina. Želela bih da čujem mišljenja muškaraca kako biste reagovali da vam devojka nešto tako prizna. I molim vas bez osude, jer zaista želim da ova veza ima srećan kraj.
Bravo!
Ja Vam želim i predviđam Vam srećan kraj!
Sa srećom!
Miliću se za vas, nad ikonom svete Petke!
:heart:
 
Жене које су невине са 30 су невине зато што су избирљиве, за разлику од мушкараца који су у тим годинама невини јер их нико неће.
 

Back
Top