3 u 1: Poza u seksu

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
333.450
Ako želite sa svojim dragim da pokušate nešto novo, isprobajte pozu u kojoj vlada žena, a koja može da bude vrlo stimulativna i strastvena za oba partnera.

Položaj Lap Dance –Ples u krilu

1. deo: Muškarac klekne na pod i sedne na potkolenice. Žena okrenuta leđima se spusti u čučanj, pa mu nežno sedne u krilo i ruke drži na kolenima. Muškarac joj stavi ruke na bokove, pa podizanjem diktira tempo odnosa.

2. deo: Ovaj položaj u seksu doći će do vrhunca ukoliko se smestite ispred ogledala kako bi oba partnera imala uvid u strastvenu igru.

3. deo: Kada muškarac poželi dublju penetraciju ili se umori, samo se podigne u klečeći položaj i nagne ženu prema napred, pa se položaj 'ruža' pretvara u popularni doggy style koji ispred ogledala može da bude vrlo strastven i zanimljiv.

Ako ste probali ili upražnjavate ovu pozu..šta kažete ?
 
Poslednja izmena:
Ako želite sa svojim dragim da pokušate nešto novo, isprobajte pozu u kojoj vlada žena, a koja može da bude vrlo stimulativna i strastvena za oba partnera.

Položaj Lap Dance –Ples u krilu

1. deo: Muškarac klekne na pod i sedne na potkolenice. Žena okrenuta leđima se spusti u čučanj, pa mu nežno sedne u krilo i ruke drži na kolenima. Muškarac joj stavi ruke na bokove, pa podizanjem diktira tempo odnosa.

2. deo: Ovaj položaj u seksu doći će do vrhunca ukoliko se smestite ispred ogledala kako bi oba partnera imala uvid u strastvenu igru.

3. deo: Kada muškarac poželi dublju penetraciju ili se umori, samo se podigne u klečeći položaj i nagne ženu prema napred, pa se položaj 'ruža' pretvara u popularni doggy style koji ispred ogledala može da bude vrlo strastven i zanimljiv.

Ako ste probali ili upražnjavate ovu potu..šta kažete ?
Koju pozu, sex u krilu ili doggy?

ko nije probao doggy, neka baci prvi kamen
 
Ne znam čika Sizife u kojoj sam, teško mi je da se skoncentišem u ove sitne sate
Ali ako kaže teta Nina, probaću i ovu isposničku pozu, pa ću posle da se upišem u temu
Žene se dele u dve primarne grupe: one koje više vole missionary i one koje više vole doggy. Moja teorija je da su prve više zaljubljene i vole da gledaju dragog u oči, dok doggy omogućava da misli lutaju.

Ova Ninina konstrukcija je stoga u ovoj impersonalnoj kategoriji.
 
Žene se dele u dve primarne grupe: one koje više vole missionary i one koje više vole doggy. Moja teorija je da su prve više zaljubljene i vole da gledaju dragog u oči, dok doggy omogućava da misli lutaju.

Ova Ninina konstrukcija je stoga u ovoj impersonalnoj kategoriji.
Pa ne znam onda sada kada si tako podelio... ja sam onda treća kategorija, ja volim stalne promene
ima jedna poza, ono kleči, mene smesti na moj bok i nekako od pozadi a i od napred (ne znam kako stručno da obajsnim) ga meće. To je onda pomešani misionar i doggy, a ni jedno ni drugo već linearna kombinacija ;)
 
Ako želite sa svojim dragim da pokušate nešto novo, isprobajte pozu u kojoj vlada žena, a koja može da bude vrlo stimulativna i strastvena za oba partnera.

Položaj Lap Dance –Ples u krilu

1. deo: Muškarac klekne na pod i sedne na potkolenice. Žena okrenuta leđima se spusti u čučanj, pa mu nežno sedne u krilo i ruke drži na kolenima. Muškarac joj stavi ruke na bokove, pa podizanjem diktira tempo odnosa.

2. deo: Ovaj položaj u seksu doći će do vrhunca ukoliko se smestite ispred ogledala kako bi oba partnera imala uvid u strastvenu igru.

3. deo: Kada muškarac poželi dublju penetraciju ili se umori, samo se podigne u klečeći položaj i nagne ženu prema napred, pa se položaj 'ruža' pretvara u popularni doggy style koji ispred ogledala može da bude vrlo strastven i zanimljiv.

Ako ste probali ili upražnjavate ovu pozu..šta kažete ?
Moze to i jednistavnije, da se ne lomataju i ne bole kolenca nikoga.
On sedne na krevet ili stolicu a ti sednes ledjima okrenuta
 
Poslednja izmena:
Pa deluje ok, samo deluje da to sve može i na krevetu.
a što se ogledala tiče, nekada baš dekoncentrišu. ne znam kakva su iskustva drugih?
kad sam tek ulazio u čarobni svet masturbacije naguzio bih se, i drkao na svoje dupe u ogledalu..msm da sam jedan od retkih koji je to radio.. onda sam ukrao Šerifovu kasetu Taboo kako Kej Parker j be rođenog sina i sopstveno dupe mi odjednom više nije bilo tako zanimljivo
 

Back
Top