23. godišnjica zločinačke agresije USA i NATO pakta na Jugoslaviju.

"Према подацима Министарства одбране Србије током ваздушне агресије НАТО убијено је 2.500 цивила"

Gde je stradalo toliko civila?

Podaci za Novi Sad:

1. Oleg Nasov, 1 April. Varadinski most.

2. Milan Bajić, 8 Jun. Sangaj.

Kako je moguce da se isto ne moze nikada ustanoviti i za ostala mesta?
Stvarno, taj Oleg Nasov, da li je Rus?
 
Прво, то није тема.
Друго, немаш појма о материји и не разумијеш проблематику.
Треће, изнио си лаж коју задњих деценија агресивно намећу неоусташки агитатори. На 66 плоча код споменика жртвама имамо попис жртава до чијих имена се могло доћи, то нису никако сви убијени, пописани број жртава није коначан број жртава.

То што си наводно грађанин Србије (ако си) и што наводно плаћаш порезе никог не обавезује ни да ти полаже рачуне, ни да храни твоју малициозност.
Kako nije tema, pričamo o događaju u kojem su ginuli naši ljudi? Šta je s tobom? Ako ne znaš odgovor (a očigledno je da ne znaš) onda nemoj da izmišljaš priče ovakve ili onakve. Ako nećeš da se boriš za svoje pravo da budeš obavešten i prihvataš samo ono što ti vlast servira to je tvoj problem. Znači pošto si apsolutno nekompetentan da komuniciraš sa mnom nema potrebe da mi više pišeš bilo šta.
 

Godišnjica bombardovanja Beograda:ko je pokrenuo ratni zločin pod izgovorom humanitarne misije?


Ovaj dan je upisan kao crna stranica u historiji čovječanstva. Nato je 24. marta 1999. godine, na čelu sa Vašingtonom, pokrenuo monstruornu akciju istrebljenja srpskog naroda. Napad je bio prerušen u humanitarnu misiju! Ljudi koji su preživjeli bombardiranje Beograda govore do danas: "Vidjeli smo smrt u tom trenutku. 14.000 bombi i projektila u 78 košmarnih dana." Ljudi su apelovali svetsku zajednicu za pomoć, označavajući se natpisima: "Mi smo mete." Ali skoro niko nije čuo njihovi žalbu. Napad na Jugoslaviju bio je tek početak vojnog marša NATO-a kroz Evropu.
 
Kako nije tema, pričamo o događaju u kojem su ginuli naši ljudi?
...Znači pošto si apsolutno nekompetentan da komuniciraš sa mnom nema potrebe da mi više pišeš bilo šta.
Наравно да није тема, тема је 23.годишњица почетка бестијалне агресије злочиначке НАТО алијансе на СРЈ, не новосадска рација 1942.године и не злочини у другом свјетском рату.
Друго, немаш појма о материји у коју се трпаш и не разумијеш проблематику, прије свега не разумијеш да пописани број жртава (из другог свјетског рата) именом и презименом није коначан број жртава..
Треће, изнио си лажну тврдњу и пропаганду коју понавља неоусташка булумента. На 66 плоча код споменика жртвама имамо попис жртава до чијих имена се могло доћи, то нису никако сви убијени како си устврдио.
Четврто, ти си мени први ничим изазван реплицирао, не ја теби, ти си се за мене закачио, нико те није силио. Како си се закачио, тако се и откачи.
 
Da vidimo šta o svemu kaže ''naš'' Amerikanac:

amer.jpg
 
Ни у најлуђим сновима или ноћним морама нисам сањао да ћу рећи било шта у корист Собе, али за све постоји први пут.
Слободан Милошевић није крив за бомбардоање нити је одговоран.
То је јасно показао начин ангажовања САД и НАТО и њихових европских сателита. Ништа није у њиховом деловању показивало да је то изнуђени потез , него на против да је то дуго припреман и увежбан потез.Али за то би би требало да се бавимо једном много опширнијом анализом што нема никаквог смисла ни почињати на овој теми.
Довољно је рећи само то да су све српске власти после скидања Милошевића биле отворене и више него кооперативне према западној алијанси и НАТО -у , а то до данашњег дана није дало никакав резултат.Нама је још увек део територије под НАТО окупацијом и дат на управу Шиптарима.
 
Чико, ја тебе гледам с неба
И видим те као на слици
Чико, ја сам онај цвет-беба
Који си убрао у Батајници.

Ја сам била она мала
Милица, што је задремала
У мамином загрљају
А пробудила се у рају.

Сад нисам она булка румена
Већ бели анђелак оне булке
Што гледа своје најдраже с неба
И види тебе… и твоје руке.

Мој тата се сада брије
А моја мама пегла пелене
Ја их видим и жао ми је
Што не виде и они мене.

Ено и моје розе ноше
И лутке што се смешила на ме
Кад су твоје зле тице дошле
И отеле ме од моје маме.

Тада сам се овде попела
С неком дечицом непознатом
Али бих много више волела
Да сам доле, с мамом и татом.

Да ти кажем још само ово
Па иди и заборави ме
Мама ће да ме роди поново
И даће ми још лепше име!😭😭😭


– Добрица Ерић у знак сећања
на Милицу Ракић и сву нашу децу
страдалу у НАТО бомбардовању 1999.

milica rakić.jpg
 
Ни у најлуђим сновима или ноћним морама нисам сањао да ћу рећи било шта у корист Собе, али за све постоји први пут.
Слободан Милошевић није крив за бомбардоање нити је одговоран.
То је јасно показао начин ангажовања САД и НАТО и њихових европских сателита. Ништа није у њиховом деловању показивало да је то изнуђени потез , него на против да је то дуго припреман и увежбан потез.Али за то би би требало да се бавимо једном много опширнијом анализом што нема никаквог смисла ни почињати на овој теми.
Довољно је рећи само то да су све српске власти после скидања Милошевића биле отворене и више него кооперативне према западној алијанси и НАТО -у , а то до данашњег дана није дало никакав резултат.Нама је још увек део територије под НАТО окупацијом и дат на управу Шиптарима.
samo da te podsetim, na vlasti su SRS i SPS...dve ekipe, koje su bile na vlasti 1999g,,,isti su to ljudi, samo sada imaju vise nekretnina, bankovnih racuna i slicnih benefita
 
NATO intervencija je usledila posto je Milosevic ignorisao 4 rezolucija SB UN.
To u vasim novinama, dok ste vrsili priporeme za klanje srba....

samo da te podsetim, na vlasti su SRS i SPS...dve ekipe, koje su bile na vlasti 1999g,,,isti su to ljudi, samo sada imaju vise nekretnina, bankovnih racuna i slicnih benefita
mislis na one iste koji su sedeli u berlinu i pozivali da se srbija bombarduje kako bi dosli na vlast?

Ove iste koji i sada pomazu siptarima da ubijaju srbe na kosovu?
 

Back
Top