23 август Европски дан сјећања на жртве нацизма и стаљинизма

А колико дана је Холандија ратовала са Немачком ?

zar te već nije malo stid, što ni jednim jedinim komentarom nisi priznao strašnu patnju koju je ruski narod doživeo od tog zlikovca.............čudna je ta tvoja ljubav prema "moći i veličini jedne države gde je narod u, potpuno drugom planu :think::think::think:
 
U redu je... Otvori temu o tome i raspravi to sa onima koji podržavaju američki imperijalizam...

Spamuješ temu!!!:rtfm:

Ako imaš šta da kažeš u odbtanu Staljina kaži , a ako ne, možeš slobodno da ideš sa teme, inače ću te prijaviti za spam...

Имам да кажем много тога о Стаљину да њега није било не би било данас ни тебе !

Надам се да је довољно!
 
Стаљин је поразио Хитлера!
Он је био спреман на рат са њим и био је и остао победник!

Какавим се гадостима служите то је невероватно!

Шта је та ЕУ урадила Југославији ,Србији...изазвала је крв и рат само да би завела своју диктатуру.И сада смо сви њени робови.

Dobro, kakve to veze ima sa onim što je radio, pre svega, svom narodu?
Hoćeš reći da je to što je odneo pobedu u Drugom svetskom ratu opravdanje da čini šta hoće
 
Стаљин је поразио Хитлера!
Он је био спреман на рат са њим и био је и остао победник!

Какавим се гадостима служите то је невероватно!

Шта је та ЕУ урадила Југославији ,Србији...изазвала је крв и рат само да би завела своју диктатуру.И сада смо сви њени робови.

Samo polako drugarice..;)

Smrt fasizmu-sloboda narodu! :mrgreen:
 
zar te već nije malo stid, što ni jednim jedinim komentarom nisi priznao strašnu patnju koju je ruski narod doživeo od tog zlikovca.............čudna je ta tvoja ljubav prema "moći i veličini jedne države gde je narod u, potpuno drugom planu :think::think::think:

Čudna je naprosto ta ljubav i spremnost da se brani Gruzin, Džulikašvili Josif Visarionovič, a da se ne osvrne na ubistva Rusa, koji su stradali od njegove ruke...
 
Ne mogu da verujem sa kakvim se žarom spamuju teme o komunističkim zločinima....:eek:

Bože, koliko smo mi Srbi zadrti...

Otvori pretraživač i ukucaj "komunistčki zločini", otvorće se samo hrvatski sajtovi, mi kao da smo živeli na drugoj planeti...:roll:

ne treba da te to čudi............ovoliki nacionalisti, a samo malo kad *zagrebeš ispod površine, vidiš okorele komuniste-socijaliste
 
Dobro, kakve to veze ima sa onim što je radio, pre svega, svom narodu?
Hoćeš reći da je to što je odneo pobedu u Drugom svetskom ratu opravdanje da čini šta hoće

Ако је он нешто радио свом народу онда његов народ има право да даје коментаре

и проглашава некаве дане ....не могу ни да напишем.

Али мораш да знаш једну ствар како време пролази ,тако и Руски народ увиђа заслуге Стаљина,његове врлине.Никита је попљувао Стаљина и изазвао револт код Руског народа да би се приближио западу.

У осталом председник Медеведев је дао веома јасну поруку о Стаљину и оштру осуду управо поређењу Стаљина и Хитлера.Ваљда председник једне државе има право гласа а не фашистичка ЕУ.:dontunderstand:
 
zar te već nije malo stid, što ni jednim jedinim komentarom nisi priznao strašnu patnju koju je ruski narod doživeo od tog zlikovca.............čudna je ta tvoja ljubav prema "moći i veličini jedne države gde je narod u, potpuno drugom planu :think::think::think:
Ево мало историје:
" SS Hitler's foreign division " ( Foreign volunteers in the waffen-ss 1940-1945)
Recimo za Holandske i Finske dobrovoljce koji su se borili sa Nemcima,kaze da su kao vojnici bili dobri i da su ih Nemci jako respektovali,da Francuze nisu bas cenili,ali da su Hrvati bili najgori.
http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=9595249&postcount=1
Ваљда колега неће да се љути. :lol:

Ти као да не читаш моје постове, лепо сам написао да ЕУ нема морално право да суди јер су њене чланице у II светском рату одговорне за преко 60 милиона жртава.
Ако је некоме до историјске истине, а чисто сумњам, пошто се у ЕУ ћути и о варварској агресији на Југославију која је започета због лажне оптужбе Рачак попут нацистичког фингираног напада на Радио станицу Глајвиц 1939. Нека се оформи неутрална комисија која ће донети суд али чисто сумњам да ће Руска Федерација дозволити да јој се неко меша у унутрашње питање.
 
Да и ?
Шта је са земљама које су сада у ЕУ које су отворено сарађивале са нацистима или западним банкама које су финансирале нацистички војнотехнички комплекс ?



pa nista
ceo svet je otisao napred...svi su se izmirili,uznapredovali...
jedino srbi ne mogu to da shvate i da prestanu da zive u proslosti i sta je bilo pre 500g
 
Dobro, kakve to veze ima sa onim što je radio, pre svega, svom narodu?
Hoćeš reći da je to što je odneo pobedu u Drugom svetskom ratu opravdanje da čini šta hoće

Ja sam u prvih pedeset posta ove teme dao otprilike tri ovome slična odgovra, plus još nekoliko od drugih forumaša, ali očigledno ne vredi...
 
Ако је он нешто радио свом народу онда његов народ има право да даје коментаре

и проглашава некаве дане ....не могу ни да напишем.

Али мораш да знаш једну ствар како време пролази ,тако и Руски народ увиђа заслуге Стаљина,његове врлине.Никита је попљувао Стаљина и изазвао револт код Руског народа да би се приближио западу.

У осталом председник Медеведев је дао веома јасну поруку о Стаљину и оштру осуду управо поређењу Стаљина и Хитлера.Ваљда председник једне државе има право гласа а не фашистичка ЕУ.:dontunderstand:

Ovako, pravo glasa o Staljinu imaju samo oni koji su osetili kako je to kad on vlada. Pri tom, ne treba računati one koji su bili njemu bliski, već potomke onih koje je progutala zemlja ili Sibir. Ima i njih koliko hoćeš.
Ti kao komunista, tj. komunistkinja, recimo bi trebalo da osuđuješ slanje IB-ovaca na Goli Otok. A šta je to drugačije od gulaga?
 
Ако је он нешто радио свом народу онда његов народ има право да даје коментаре

и проглашава некаве дане ....не могу ни да напишем.

Али мораш да знаш једну ствар како време пролази ,тако и Руски народ увиђа заслуге Стаљина,његове врлине.Никита је попљувао Стаљина и изазвао револт код Руског народа да би се приближио западу.

У осталом председник Медеведев је дао веома јасну поруку о Стаљину и оштру осуду управо поређењу Стаљина и Хитлера.Ваљда председник једне државе има право гласа а не фашистичка ЕУ.:dontunderstand:

Sad bar znam koliko si ozbiljan sagovornik...:roll:

Mislio sam da si lucidna ali da ipak imaš neku osnovu zarazgovor, ali ti si i dalje na nivou udžbenika istorije za peti razred OŠ, po Šuvarovom sistemu...:(
 
Ево мало историје:

Ваљда колега неће да се љути. :lol:

Ти као да не читаш моје постове, лепо сам написао да ЕУ нема морално право да суди јер су њене чланице у II светском рату одговорне за преко 60 милиона жртава.
Ако је некоме до историјске истине, а чисто сумњам, пошто се у ЕУ ћути и о варварској агресији на Југославију која је започета због лажне оптужбе Рачак попут нацистичког фингираног напада на Радио станицу Глајвиц 1939. Нека се оформи неутрална комисија која ће донети суд али чисто сумњам да ће Руска Федерација дозволити да јој се неко меша у унутрашње питање.

ma ne izbegavaj odgovor...........pusti sad EU i Ameriku, već i ako ti *vera ne dozvoljava, prekrši pravila pa se izjasni; "Da li smatraš da je Staljin odgovoran za smrt, nekoliko stotina hiljada "rusa(bilo je tu, naravno i drugih u okviru SSSRa) i još toliko mučenih u Gulagu, Sibiru........:think:
 
pa nista
ceo svet je otisao napred...svi su se izmirili,uznapredovali...
jedino srbi ne mogu to da shvate i da prestanu da zive u proslosti i sta je bilo pre 500g
Па да је НАТО и на њих извршио варварску агресију и они би били где и ми, ако не и у горој ситуацији.
 
Ево мало историје:

Ваљда колега неће да се љути. :lol:

Ти као да не читаш моје постове, лепо сам написао да ЕУ нема морално право да суди јер су њене чланице у II светском рату одговорне за преко 60 милиона жртава.
Ако је некоме до историјске истине, а чисто сумњам, пошто се у ЕУ ћути и о варварској агресији на Југославију која је започета због лажне оптужбе Рачак попут нацистичког фингираног напада на Радио станицу Глајвиц 1939. Нека се оформи неутрална комисија која ће донети суд али чисто сумњам да ће Руска Федерација дозволити да јој се неко меша у унутрашње питање.

Već sam ti jednom odgovorio, EU se na ovaj i slične načine upravo ograđuje od tih zločina...

Zar je to toliko teško shvatiti...:dontunderstand:
 
Ovako, pravo glasa o Staljinu imaju samo oni koji su osetili kako je to kad on vlada. Pri tom, ne treba računati one koji su bili njemu bliski, već potomke onih koje je progutala zemlja ili Sibir. Ima i njih koliko hoćeš.
Ti kao komunista, tj. komunistkinja, recimo bi trebalo da osuđuješ slanje IB-ovaca na Goli Otok. A šta je to drugačije od gulaga?

Да ја осуђујем слање комуниста на Голи Оток али њих је слала капиталистичка власт.

Гулаг је место разбојника ,криминалаца па и сами знамо ко је изашао из њега!
То и Русија добро зна ,Руска мафија,профитери ,људи који су уништили Русију.
 
Već sam ti jednom odgovorio, EU se na ovaj i slične načine upravo ograđuje od tih zločina...

Zar je to toliko teško shvatiti...:dontunderstand:
Значи помирили се са истином и платиће ратну штету од 100 милијарди и извиниће се Србији за агресију.
 
misliš na Beriju ili Jagodu, Staljinove *perjanice (jedan je bio vrhunski farmaceut, ravan, po stručnosti Jozefu Mengelu).........pa sad si u dilemi da li da ga(ih) slaviš ili prezireš
Е, ајде престан да расправу сводиш на лични ниво.
 
Да ја осуђујем слање комуниста на Голи Оток али њих је слала капиталистичка власт.

Гулаг је место разбојника ,криминалаца па и сами знамо ко је изашао из њега!
То и Русија добро зна ,Руска мафија,профитери ,људи који су уништили Русију
.
moje saučešće :worth:
:dash::dash::dash:
 
Да ја осуђујем слање комуниста на Голи Оток али њих је слала капиталистичка власт.

Гулаг је место разбојника ,криминалаца па и сами знамо ко је изашао из њега!
То и Русија добро зна ,Руска мафија,профитери ,људи који су уништили Русију.

Odustajem...
 

Back
Top