21. vijek, bez mrznje, nacionalnih i rasnih podjela

Vi se stvarno trudite da dobijete glavne uloge u nastavku "Chudesne shume"
Pa ne prodje ni jedan dan, a da se bar 20 puta ne zapitam "Shta ce ovaj magarac/kobila na planeti?"
Smem da se kladim da se isto i vama dogadja...
Ljudi, skontajte da je mrznja deo zivota i da nas i ona chini ljudima...
Uz to, gde bi ziveli da nema mrznje, ratova...bla,bla...
 
rastamann:
Vi se stvarno trudite da dobijete glavne uloge u nastavku "Chudesne shume"
Pa ne prodje ni jedan dan, a da se bar 20 puta ne zapitam "Shta ce ovaj magarac/kobila na planeti?"
Smem da se kladim da se isto i vama dogadja...
Ljudi, skontajte da je mrznja deo zivota i da nas i ona chini ljudima...
Uz to, gde bi ziveli da nema mrznje, ratova...bla,bla...

imamo totalno razlicita misljenja sta mislis koliko bi bolje zivjeli da nema podjela medju nama kako bi lijepo bilo da je cio svijet jedna drzava pa makar se zvala i banglades nebitno i da svi vjerujemo u jednog Boga da se ne dijelimo na ove i one e brate tad bi ga pravo uzivali.
 
rastamann:
Nismo se skontali...To bi bilo super...Samo mislim da je to nemoguce, s obzirom na nashu prirodu

e onda je to vec druga prica stari, nas narod je cudo a sve zbog usrane politike iz 92 god kad je dosao Slobodan Milosevic da nas "brani" e od tad je nacionalna mrznja pocela onda su nas zavadili jos i Amerikanci i NATO pa da vidis i uzeli su nam zemlju ma je*em li im mater americku sve su oni krivi sve.
 
rastamann:
Pa i mi smo ganjali sve oko nas za vreme Cara Dushana...moglo nam se...Zakon jacheg...

istina, al od kako postojimo mi smo püod okupacijom prvo nas karaju turci i to 500 godina pa onda dolaze austrougari oni su nas ****** kratko pa nas karaju Njemci i na kraju Amerikanci a ovi ce nas karat brate 1000 godina necemo se mi tek tako amera oslobodit ja ti kazem bas smo neki jadan narod.
 
Japi:
Bez politike ovde, molim. Bez obzira sto se slazete :twisted:


ian:
A shto gadan moze bitiiii... odesh na Adu Bojanu i :?

Ne razumem ovo gadan, a i povezi mi to sa Adom, pliz :?
Imam prelepa secanja sa Ade :wink:

politika nas je zavadila samo da znas politika nas je rascerala po svijetu politika je razjeßala SFRJ za sve je politika kriva no eto kad velis necemo o njoj
 
Chan Shaolin Si:
rastamann:
Pa i mi smo ganjali sve oko nas za vreme Cara Dushana...moglo nam se...Zakon jacheg...

istina, al od kako postojimo mi smo püod okupacijom prvo nas karaju turci i to 500 godina pa onda dolaze austrougari oni su nas ****** kratko pa nas karaju Njemci i na kraju Amerikanci a ovi ce nas karat brate 1000 godina necemo se mi tek tako amera oslobodit ja ti kazem bas smo neki jadan narod.
Moja baba je bila postena. :evil: :x :evil:
 
sassa:
Chan Shaolin Si:
rastamann:
Pa i mi smo ganjali sve oko nas za vreme Cara Dushana...moglo nam se...Zakon jacheg...

istina, al od kako postojimo mi smo püod okupacijom prvo nas karaju turci i to 500 godina pa onda dolaze austrougari oni su nas ****** kratko pa nas karaju Njemci i na kraju Amerikanci a ovi ce nas karat brate 1000 godina necemo se mi tek tako amera oslobodit ja ti kazem bas smo neki jadan narod.
Moja baba je bila postena. :evil: :x :evil:

bila dok bila pa sta...
 

Back
Top