2023. dosta maloletnih izvrsilaca najtezih dela je imalo i ima 13 godina. U cemu je problem sa generacijom 2009-2010.?!

Poruka
23.790
...

Dakle i MK Ultra programirani decak ubica u Ribnikaru i koliko juce ovaj ubica satanista iz Niske Banje...i neka devojcica koja je juce izbola drugaricu u Novom Sadu... i jos x slucajeva u medjuvremenu...

Svi ti klinci izvrsioci što ubistava što drugih krivičnih dela su od tacno 13 godina...
Ako ne gresim to je generacija 2010. ili mozda na prelazu i da je neko 2009.
Ali recimo da su vecinom 2010.

U jednom segmentu mislim da su i mediji krivi koji su posle Ribnikara gotovo pa "reklamirali" kako svi do 14 godine ne mogu krivicno odgovarati...
I to je onda kod psihicki labilnih 13godisnjaka, a plus ako su neki i u sektama i sl...bilo kao poziv na cinjenja nedela...dok jos ne predju na 14...

Ali sem toga bilo bi interesantno jos posmatrati sta tu generaciju 2010. cini specificnom?
Kada su odrastali, na cemu su odrastali, kojem obrazovnom programu, kojoj muzici, filmovima, igricama...?

Politicki gledano rodjeni su u osvit SNS vladavine i prvu svest sticali i odrastali u istoj sve do danas...

Kulturoloski...ne znam sta im je gradilo svest...jer ne znam sta su sve konzumirali i sta im je popularno...

Ali svakako zanimljiv fenomen...sem i same brojke 13. ...
Generacija 2010. :think:

...

Poslednja izmena:
Досадно им.

Stani to je 7-mi razred...?

Ali pazi bas i samo oni...ne ovi iz 6-tog, ne ovi iz 8-og...

Sta ovi iz 7-mog uce, da im mozda u lektiri nije provucena neka sublimativno satanisticka knjiga koja labilne pojedince startuje tj MK Ultra programira na cinjenje zlocina?

Nesto mora biti neka pozadina..., jer sad je vec indikativno da bas klinci od tacno 13 godina i to bas ove godine cine ozbiljne zlocine...neretko ubistva, pa sve do pokusaja ubistava itd...

...

Poslijednji krik Žutih satanista.
Shvatili da će izgubiti izbore i Bog dragi zna šta su isatanisali i išamanisali.
Te 2010., na Vračaru i u krugu dvojke, Baphomet se štovao naveliko, orgijalo se, đavli su žarili i palili.

Svest generacije 2010. se sticala i odrastala i evo odrasta svo vreme u SNSektaskoj Srbiji.... :rtfm:

Jer njima tek od 2-3 godine krece formiranje svesti, secanja i sl.
Dakle od trenutka ustolicenja AVtihrista 2012. ...:ceka:

...

Stani to je 7-mi razred...?

Ali pazi bas i samo oni...ne ovi iz 6-tog, ne ovi iz 8-og...

Sta ovi iz 7-mog uce, da im mozda u lektiri nije provucena neka sublimativno satanisticka knjiga koja labilne pojedince startuje tj MK Ultra programira na cinjenje zlocina?

Nesto mora biti neka pozadina..., jer sad je vec indikativno da bas klinci od tacno 13 godina i to bas ove godine cine ozbiljne zlocine...neretko ubistva, pa sve do pokusaja ubistava itd...

...
Сасвим довољно је што не испуштају телефоне из руку.

Ови од 77 са 13 година нису имали лопту а не паметни телефон, тик токове и остале друштвене мреже

Ma ok to, ali ti kazem da samo generacija 2010. evo vidimo nazalost ubija ove godine...od svih drugih maloletnih generacija...

Zasto bas ta generacija ?

...

полако, стасаће и ови млађи. Сам си рекао ове године.
Ali ovi od 14 god. recimo nisu tako prisutni ...

Znaci ispada da je neka buva u glavu pustena samo ovima koji su 2010. godiste
Kao neki mracni eksperiment sa celom tom generacijom?

...

Ali ovi od 14 god. recimo nisu tako prisutni ...

Znaci ispada da je neka buva u glavu pustena samo ovima koji su 2010. godiste
Kao neki mracni eksperiment sa celom tom generacijom?

...
Мислим да ниси у праву али остављам могућност да ја грешим.

blic-460x0.jpg

Back