2013 FIBA Under-19 World Championship

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Svaka cast nasima. Dobro su se drzali protiv ovih na steroidima. Tehnicki i suterski smo dobra ekipa ali nemamo vodju koliko sam primetio. Uvek smo imali jednog igraca koji je odskakao kvalitetom a sada ne. Najzvucnije ime je Nemanja Milutinov koji po meni nije odigrao bas previse dobro.
 
Svaka čast momcima, svaka čast treneru. Svako je besprekorno odradio svoj posao, ali nemamo mi snage za 40 minuta protiv ovakvih monstruma.

Presudila Jankovićeva bacanja, odvratno suđenje na kraju (koje je nepotrebno pokvarilo generalno pozitivan utisak) i naš umor / pad koncentracije.
 
Momcima svaka čast na borbi i požrtvovanju. Vrlo dobro smo igrali 3 četvrtine i gubili smo zbog užasnog šuta sa linije slobodnih bacanja. U četvrtoj četvrtini smo se raspali na froncle... Teško je protiv drogirane stoke...

Ne znam ko će da postane igrač iz ove ekipe... Nešto sam razmišljao, imali smo mnogo uspeha sa mlađim selekcijama i jako malo vrhunskih igrača...
Na primer generacija 87. godište, višestruki prvaci Evrope, Tepić u *****, Labović nestao, Dragović počinje ispočetka, Štimac ostao limitiran, jedino što je Teodosić postao vrhunski igrač, ali kako vreme prolazi tako je neodgovorniji...
Generacija 88. godište, prvaci sveta u Novom Sadu, Marković ostao limitiran plej, Raduljica izgubljen, Marjanović limitiran protiv ozbiljnijeg protivnika, Kešelj propao, Katnić se izgubio, Jeremić ostao limitiran... godinu dana mlađi Stojačić nestao, a Mačvan ostao u zapećku...
Dve neverovatne generacije i jedan vrhunski igrač sa problemom u glavi :roll:
 
Generacija 87. ako se ne varam nije izgubila ni jednu utakmicu na tim U takmichenjima.Od 2001. pa do izlaznog godishta
Ne znam ni da li je sfrj 67.-68. godishte imalo takav uspeh...
I to sve bez najdominantnijeg igraca skoro na svim prvenstvima-Aleksandrova
Tako da..rezultati u mladjim kategorijama ne moraju nista da znace.
 
A i njega je ona povreda unazadila...

Ne verujem da je njegov problem povreda koliko karakter.Decko je imao sve ali ga kosarka nije dovoljno interesovala da joj se potpuno posveti.Ko I Sekularac,Dasic..
Obicno najveci talenat generacije propadne.Tako je I u onoj ekipi divac,kukoc,radja,djordjevic...u junuorima splita tog godishta prvi talenat bio neki tamo nenad videka pre kukocha
Ako mi iz ove ekipre izvucemo bar nekog postenog centra bog da nas vidi.Musli je u mladjim kategorijama dominirao pa izgleda nista od njega a recimo Pekovic ne secam se da li je uopste I igrao za SCG mlade selekcije.
 
Ne verujem da je njegov problem povreda koliko karakter.Decko je imao sve ali ga kosarka nije dovoljno interesovala da joj se potpuno posveti.Ko I Sekularac,Dasic..
Obicno najveci talenat generacije propadne.Tako je I u onoj ekipi divac,kukoc,radja,djordjevic...u junuorima splita tog godishta prvi talenat bio neki tamo nenad videka pre kukocha
Ako mi iz ove ekipre izvucemo bar nekog postenog centra bog da nas vidi.Musli je u mladjim kategorijama dominirao pa izgleda nista od njega a recimo Pekovic ne secam se da li je uopste I igrao za SCG mlade selekcije.

Igrao je Peković i to se naigrao i uzeo je zlato na EP u Turskoj kad ih je vodio Muta Nikolić...
Od ovog Pota može nešto da bude, a verujem da će Novak i narednih godina da mi kida živce... Nešto u Micića nemam poverenja za budućnost...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top