20 poginulih i 450 povredjenih u saobraćaju za vreme trajanja van. stanja, do sad!

Mnogo je veća šansa za teške saobraćajke kad nema nikakve gužve, nego kad je velika gužva (po broju učesnika u saobraćaju).

Kada je gužva ljudi su a) oprezniji, b) nemaju ni toliko prostora da se zaleću jer stalno neko iskrsne... kada nema nikoga, ljudi voze prebrzo i ne poštuju propise.

ма већа код ДЕБИЛА! пусти те приче, где заправо одобравамо ДЕБИЛИМА да буду ДЕБИЛИ!

ЈУЧЕ БРАТЕ, у МОЈОЈ улици, шеткам се по дворишту, прође ЕБЕНИ РАЗНОСАЧ ПИЦЕ са 100км/ч и после 5 секунди само чујеш БАМ!
обори бициклисту! дође милиција, покупи бициклу и све и овај ДЕБИЛ унесрећи човеку живот!
 
ЈУЧЕ БРАТЕ, у МОЈОЈ улици, шеткам се по дворишту, прође ЕБЕНИ РАЗНОСАЧ ПИЦЕ са 100км/ч и после 5 секунди само чујеш БАМ!
обори бициклисту! дође милиција, покупи бициклу и све и овај ДЕБИЛ унесрећи човеку живот!
Slažem se, jer sve to što si napisao samo potvrđuje ovo što sam ja napisao.
 
Slažem se, jer sve to što si napisao samo potvrđuje ovo što sam ja napisao.

да, ал то што си ти написао СВИ ЗНАЈУ, и СВУДА СЕ ПРИЧА, и ОНИ опет се ДЕБИЛИШУ!
И још наглађшава посебно! И ОПЕТ 20 МРТВИХ ЕЈ!

а ови достављачи ране су посебно бахати, јер они разносе и још нешто друго, па им то даје осећај надмоћи!
 
да, ал то што си ти написао СВИ ЗНАЈУ, и СВУДА СЕ ПРИЧА, и ОНИ опет се ДЕБИЛИШУ!
И још наглађшава посебно! И ОПЕТ 20 МРТВИХ ЕЈ!

а ови достављачи ране су посебно бахати, јер они разносе и још нешто друго, па им то даје осећај надмоћи!
Kao vozač znam da je vrlo izazovno odvrnuti gas kad se nađeš na putu kojim inače ideš, a da se desi da tad nema baš nikoga... ali baš zato što znam da i drugima može biti jednako izazovno, trudim se da budem duplo oprezniji nego inače. Naravno, ima i onih vozača koji se ne opterećuju tim stvarima mnogo... kao taj lik.
 
Na putevima kojim se uglavnom krecem 70% Novi Sad i okolina,Irig,Ruma,Mitrovica,od pocetka ovog stanja mesec i vise priemtio sam samo dve patrole i niti jedan radar.
Inace na tim deonicama u normalno vreme moze da se naleti svaki dan barem na tri radara i xy patrola.
E sada da li je to zbog ovog stanja nisam pametan,ali je primetno a ih ima dosta manje....
 
Kao vozač znam da je vrlo izazovno odvrnuti gas kad se nađeš na putu kojim inače ideš, a da se desi da tad nema baš nikoga... ali baš zato što znam da i drugima može biti jednako izazovno, trudim se da budem duplo oprezniji nego inače. Naravno, ima i onih vozača koji se ne opterećuju tim stvarima mnogo... kao taj lik.

Ма разумем ја то све, ко не би одврнуо 160км/ч у булевару Јурија Гагарина, то се једном у животу пружа прилика, и мене би повукло, ал сва срећа да сам имао срања довољно, па сам се јефтино научио!
 
ма већа код ДЕБИЛА! пусти те приче, где заправо одобравамо ДЕБИЛИМА да буду ДЕБИЛИ!

ЈУЧЕ БРАТЕ, у МОЈОЈ улици, шеткам се по дворишту, прође ЕБЕНИ РАЗНОСАЧ ПИЦЕ са 100км/ч и после 5 секунди само чујеш БАМ!
обори бициклисту! дође милиција, покупи бициклу и све и овај ДЕБИЛ унесрећи човеку живот!

To je posledica neoliberalizma, naime firma ima GPS na vozilima pa proveravaju iz centrale "dokle je ovaj stigao"
PLUS BAMBUSAJU ZAPOSLENOG DA ĆE DOBIJE OTKAZ JER ONAJ ŠTO POBEGO IZ FIRME PRE NJEGA RADIO BRŽE
Strah je čudo

Naravno, firma nema ništa sa udesom koji je nastao iz straha od otkaza
 
???
KOL-i-KO je ovaj narod GLUP i ZAOSTAO u razvoju????

20 poginulih i 450 povredjenih u saobraćaju za vreme trajanja van. stanja, do sad!
poslušajte ovde dalje....


Lakše mi je kad se zajebavaju sa svojim životom nego kad isti takvi ulete po firmama i glume ludilo kako se vršlja posao
Naravno "Gazdama" odgovaraju debili tog tipa a ti ili radi sa njima ili gladuj
 

Back
Top