20. maj 1989. Zajam za privredni preporod Srbije - 33 godine od Zajma za veliku pljačku Srbije

Реци да ли имаш нешто од тадашњег пропагандног материјала.

Ја имам једну свеску са оним 'За ја волим Србију' цртежом на корицама. Пажљиво је чувам, не због Чобета и његових идиотизама него зато што су ми ту записали давно неке рецепте.
Screenshot_20220523_230023.jpg
 
Ma nisu , ali ko nije, njega ne primecuju...tako da koga primecuju svi su isti...


U selu osudili decka za kradju na godinu zatvora...a tip ukrao iz magacina poljoprivredne apoteke....i sad prosudi kakav je tip...
A ovako ama bas nikom iz sela nikad ne bi nista ukrao....dok skoro svi ostali bi...
A takav je....ima svoj sistem vrednosti , meni gotivan, svi ostali ga izbegavaju.
Uvek veseo , ali nema nista od zlobe u sebi...
Uostalom ko krade iz poljoprivredne apoteke da bi bio veliki lopov, nego verovatno da ustedi , drzao je dokazni materijal kod sebe...

Ja bih skupljao pare za projekte koje vode takvi tipovi....a znam ih ali su uplaseni , treba im neko kao ja da im cuva strah i pravnu zaledjinu...
Samo sto je tesko , ne postuju opstinari zakon , inspekcije jos manje, drzava ne znam sta da kazem....mozete da pricate sta hocete, ali Banjaluka je duplo vise sudski uredjena nego Srbija...dobro Trebinje nije...tamo se zaebavaju sa zakonom...
 
Slobodan Miloševć na vlasti a ti šta si napisao, koji autizam 🤡
Ti si bolesni lazov....jer ovo sto pises je bolest.
Tada, 89. godine vlast u srbiji su imali Ustase i siptari uz pomoc vasih prethodnika, necu ih ni zvati srbima jer oni to nisu....kao ni vi.
Ladno prodajete pamet o potrebi jedinstva u Srbiji, ali jedinstva koje bi kontrolisali neki ljudi van Srbije, jer ni na odgovorna mesta ne zelite da dodjete i snosite deo odgovornosti za svoje seljacke postupke.
 
Ah...počeci prvobitne akumulacije današnjih serbistanskih kapitalista... :lol:

Не Ђоле, вас из Структуре и Номенклатуре...

Нису то србистански капиталисти, већ лиценцирани унапред ДБ капиталисти, који је привилегован сталеж од 1944.г.

Ама. Ђоле не изврћи стварност!
 

Наравно, јер то је иста структура од 1944.г.

Када то укапираш, схватићеш ко има лиценцу да пише пророчанства. Сиротиња је увек доносила ситне прилоге...
 
Ja sam iz poštene kuće.

Za zajam ono što su ćaći i materi skidali od plate (dobrovoljno),

Jezdi i Dafini ni cvonjka, država prethodno sve zamrzla u svojim bankama! :hahaha:
Drago mi da ste iz poštene kuće (to ima samo na Krstarici)
ali izgleda niste baš iz preterano inteligentne:
pitanje nije bilo upućeno Vama :rtfm:
 
Ti si bolesni lazov....jer ovo sto pises je bolest.
Tada, 89. godine vlast u srbiji su imali Ustase i siptari uz pomoc vasih prethodnika, necu ih ni zvati srbima jer oni to nisu....kao ni vi.
Ladno prodajete pamet o potrebi jedinstva u Srbiji, ali jedinstva koje bi kontrolisali neki ljudi van Srbije, jer ni na odgovorna mesta ne zelite da dodjete i snosite deo odgovornosti za svoje seljacke postupke.

:worth::hahaha:
 
Шта се ти другосрбијанац кревељиш том крезубосрбијанцу... :kafa: ...срк...?

Он ти је рекао из свог угла, сад ти њему реци из свог кута... :kafa:

udbaš, 5 strana pišemo a vidim zajedno izmišljate koještarije 🤡
 
Он јесте из ДБ, ја нисам ... :kafa: ... ајде укапирај нешто да не будеш глупљи другосријанац него што иначе јеси ... :kafa: ... срк

5 strana polemišemo a podržavate izmišljanje historije zbog na forumu histerije 🤡
 
Добро... :kafa: ... само ви по таборима полемишите

(другосрбијанци имају измишљену историју, као што крезубосрбијанци имају своју историју)

То је ваша ствар - нисам ти ја неко друштво за конфронтацију и фрагментацију
 
:lol:

Misliš, nijesmo znali da ukombinujemo ka pravi Srbi...

U pravu si Stojko...poshra me, ali si u pravu...:hahaha:
alo, buraz, ja nisam napisao ništa loše! :rtfm:
to da se ti malo pobrišeš, znaš?

ako sam napisao da nisi iz preterano inteligentne ne znači da nisi iz inteligentne, samo eto nisi iz preterano inteligentne (Nikola Tesla, Albert Ajnštajn, Alekdandar Vučić...)
 
alo, buraz, ja nisam napisao ništa loše! :rtfm:
to da se ti malo pobrišeš, znaš?

ako sam napisao da nisi iz preterano inteligentne ne znači da nisi iz inteligentne, samo eto nisi iz preterano inteligentne (Nikola Tesla, Albert Ajnštajn, Alekdandar Vučić...)

Глуми Црвени Сталеж, а уствари Ђилас их је све провалио још пре 70 год...

Рекао им је да ће се они Црвена буржоазија врло брзо кретенизовати и постати лиценцирани криминалци у службама.
 
Глуми Црвени Сталеж, а уствари Ђилас их је све провалио још пре 70 год...

Рекао им је да ће се они Црвена буржоазија врло брзо кретенизовати и постати лиценцирани криминалци у службама.
jer kad poltronisanjem zalivaš njivu
najbolje uspevaju - diktatori


R.Amadeus
 

Back
Top