2 stvari

blablaa

Početnik
Banovan
Poruka
12
E ovako nas dva drugara relativno iste visine (oko 180) se svadjamo..... on kaze da devojke vise vole muskarce sa velikim nosom a ja kazem sa malim. (ko se jos pali na nosonje :eek: ) i da 2 stvar jel se vise palite na slatki ili kiseli kupus?
 
kakve veze visina ima sa nosem
bolje da se zabrinete sto niste vise porasli nego o estetskom aspektu nosa! :sad2:

i druga stvar
samo svezi kupus...samo svezi :neutral:
 
E ovako nas dva drugara relativno iste visine (oko 180) se svadjamo..... on kaze da devojke vise vole muskarce sa velikim nosom a ja kazem sa malim. (ko se jos pali na nosonje :eek: ) i da 2 stvar jel se vise palite na slatki ili kiseli kupus?

Koliki nos toliki ponos ;)
A sto se tice kupusa vise sam za slatki :ok:
 
ma devojke ne znaju sta vole ,uglavnom sve kazemo da volimo crne momke od dva metra sa plavim ocima a sve na kraju privuku mali,plavi sa klempavim usima;) ili velikim nosevima
 
Увек сам имала неке носате...или бар са кривим носом....садашњи има нос какав би пожелела већина жена...прћаст, мали, али му се добро уклапа у лице...јендно је сигурно, деца би нам имала прћаст нос.:mrgreen:
 
Увек сам имала неке носате...или бар са кривим носом....садашњи има нос какав би пожелела већина жена...прћаст, мали, али му се добро уклапа у лице...јендно је сигурно, деца би нам имала прћаст нос.:mrgreen:

sta znaci to "prcast" daj neku sliku da vidim na sta mislis (ja imam mali nos :p ) e znaci ne volis nosonje aaa????? al cu da zezam mog druga :D ima ogromnu nosinu
 
Ма нос је некако најмање битан...прћаст нос- па онако, мањи и подигнут на горе, али малооо. :lol:
На фору носа Бред Пита или Анђелине Џоли...
 

Back
Top