Dupont
Domaćin
- Poruka
- 4.644
1)
Da li je ova karta dobra i cemu sluzi(imam sanse da je jeftino kupim):
http://www.itsvet.com/proizvod/sapphire-ati-firepro-v8750-2gb-gddr5/comp_comp_vga/130/2518
2)
Vodeno hladjenje za Graficku....mislim...da li mi je potreban jos neki "deo" ili samo ono sto je na grafickoj...ustvari da li mi je dovoljno samo ovo da bih mogao da hladim graficku ili jos nesto:
Da li je ova karta dobra i cemu sluzi(imam sanse da je jeftino kupim):
http://www.itsvet.com/proizvod/sapphire-ati-firepro-v8750-2gb-gddr5/comp_comp_vga/130/2518
2)
Vodeno hladjenje za Graficku....mislim...da li mi je potreban jos neki "deo" ili samo ono sto je na grafickoj...ustvari da li mi je dovoljno samo ovo da bih mogao da hladim graficku ili jos nesto:

Dobra ti je ova....
kondiciji...



