2,5 godine bez seksa

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
bubi:
..da li ste se nasli u takvoj situaciji i sta mislite o tome?
Pa bolje i da se apstinira nego da se po svaku cenu sa nekim upraznjava...kako god prolaze sve manje mi je do nekih avantura gde bi eto imala sex samo radi sexa, vec zelim da tako nesto bude kompletno...ukoliko covek nema "srodnu dusu" apstinencijski period moze biti jako dug ali da pritom zadovoljstva nalazi u nekim drugim stvarima...najgore je kad se isfrustriras pa ti na celu pise da nisi ni na slici video dugo...Apstinencijska parola "volim sex i rado ga se secam".
 
Bad_Wolf:
Znaci:

1. imas 14 godina?
2. imas vezu na daljinu
3. i suzdrzavacaces se od sexa iako si nevina?!

Ako si nevina - ne treba ti veza da bi se suzdrzavala od sexa, samo ne spustaj ruke! :twisted:

Jedino nisi lupila da imas muskarca - ovako, sa deckom, si utrefila...

pa ne bas tako - nego nekako mi 14 i sex ne idu...nekako se cudno osecam...15 jos i moze, po mom nekom misljenju i osecaju... sta je to? jos samo mesec i po... za to ce on ovde doci jos maximum 3put... i to najverovatnije na par dana... uspecu!! :D mada, sve se mislim - cak i kad bi pokusao - poceo, mislim da bih i ja nastavila...nego i njemu valjda malo onako - sto imam 14...a mozda i nije... ne znam vise
 
jeele:
pa ne bas tako - nego nekako mi 14 i sex ne idu...nekako se cudno osecam...15 jos i moze, po mom nekom misljenju i osecaju... sta je to? jos samo mesec i po... za to ce on ovde doci jos maximum 3put... i to najverovatnije na par dana... uspecu!! :D mada, sve se mislim - cak i kad bi pokusao - poceo, mislim da bih i ja nastavila...nego i njemu valjda malo onako - sto imam 14...a mozda i nije... ne znam vise
E, stvarno, kakva su ova danasnja deca... U moje vreme to uopste nije bilo tako. :lol:
:roll:
Sta li cete vi raditi kroz 10 godina.... Sex ce vam se smuciti ako sve hocete da probate sada i odmah. Sve u svoje vreme.... Bolje se sad igraj lutkicama, skupljaj mirisljave papirice, salvete, i pricaj sa drugaricom o vasim simpatijama... Imaces vremena za sve ostalo.
:roll:
 
Snezna_kraljica:
E, stvarno, kakva su ova danasnja deca... U moje vreme to uopste nije bilo tako. :lol:

Jel nije bilo? :lol: Koliko se ja sećam, bilo je toga i u moje vreme, a kamoli u tvoje. ;) Sećam se kad su na jednoj ekskurziji Cica od 12 i deckic od 14 vodili ljubav.... Cica je imala astmu i dobila napad, tako da je nastala citava frka. Nije smela nikome da kaze (iako je to vecina klinaca vec znala) zbog "očiglednih" razloga.
 
iluzionista:
Jel nije bilo? :lol: Koliko se ja sećam, bilo je toga i u moje vreme, a kamoli u tvoje. ;) Sećam se kad su na jednoj ekskurziji Cica od 12 i deckic od 14 vodili ljubav.... Cica je imala astmu i dobila napad, tako da je nastala citava frka. Nije smela nikome da kaze (iako je to vecina klinaca vec znala) zbog "očiglednih" razloga.
I kod nas je u skoli bio slucaj da je jedna 12-godisnjakinja spavala sa svojim drugom iz razreda. I on se svima hvalio. I nju je cela skola ismevala, jer ju je odmah ostavio.
Ali, to je bio bas izolovan slucaj. Vecina nas se bavila sakupljanjem salveta :lol:

p.s. nisu nase generacije BAS TOLIKO daleke, jer sam sa '83. godistem isla u skolu. ;)
 
Snezna_kraljica:
I kod nas je u skoli bio slucaj da je jedna 12-godisnjakinja spavala sa svojim drugom iz razreda. I on se svima hvalio. I nju je cela skola ismevala, jer ju je odmah ostavio.
Ali, to je bio bas izolovan slucaj. Vecina nas se bavila sakupljanjem salveta :lol:

p.s. nisu nase generacije BAS TOLIKO daleke, jer sam sa '83. godistem isla u skolu. ;)

Da. U pravu si da su u pitanju izolovani slučajevi... Ne baš toliko "baš"... Ali to je tačno. ;) Samo kažem da je toga bilo i u "naše vreme" (jel' tako bolje? :lol: ).
 
_honeybunny_:
1,5 godina bez sexa...navikla sam se, ne opterecujem se time,razmisljam o nekim drugim stvarima...covek se na sve navikne pa i na sushu :lol:
Koja greota... Ni ja bas ne volim da spavam sa nekima koje mi se ne svidjaju i o kojima imam lose misljenje... ali ipak izgleda imam srece vise neg pameti...
(Tema: Sta ste danas ucinili za ljubav?)
 
Snezna_kraljica:
E, stvarno, kakva su ova danasnja deca... U moje vreme to uopste nije bilo tako. :lol:
:roll:
Sta li cete vi raditi kroz 10 godina.... Sex ce vam se smuciti ako sve hocete da probate sada i odmah. Sve u svoje vreme.... Bolje se sad igraj lutkicama, skupljaj mirisljave papirice, salvete, i pricaj sa drugaricom o vasim simpatijama... Imaces vremena za sve ostalo.
:roll:

jeste, pa da se pretvori u tebe...sta si ti radila prethodnih 10 godina osim sto si skupljala salvete? ")
ajoj pa ti jos skupljas salvete, sorry...

sta je tema...a da...e nemam pojma...kako bre tako nikog u okolini? nisam kompetentna...ja iz duge veze u dugu vezu vec godinama a i to ume da smori...
 
Pilići , pilići, hoćete li prići.
dodjite po noći , svašta ćemo moći.
spavaćete slatko, bez perja i kratko.
lagaće te same vaše mile mame,
da se mnogo uči, da vas predmet muči,
dosta više priče , dodjite kod čiče.....
 
@ anakin

Postede me kucanja. :)

Mrzim to - "...u nase vreme...". Ono sto mislite da se radilo u krevetu u "...u nase vreme..." je iz:

1. price:
a) laganja,
b) hvalisanja,
c) kombinacija,

2. maste,

3. kombinacija.

Uvek treba imati u vidu da ima onih koji rade, a NE pricaju.
 
anakin:
jeste, pa da se pretvori u tebe...sta si ti radila prethodnih 10 godina osim sto si skupljala salvete? ")
ajoj pa ti jos skupljas salvete, sorry...
To je bila sala, anakin! :razz: :razz: :razz: Grozna si, stvarno! :P

Ni ja ne mogu da verujem da se bas niko pogodan ne nalazi u okolini. Danas je bar sex lakse naci, jer su svi ljudi priznali da im je to nasusna potreba...
 
Snezna_kraljica:
To je bila sala, anakin! :razz: :razz: :razz: Grozna si, stvarno! :P

Ni ja ne mogu da verujem da se bas niko pogodan ne nalazi u okolini. Danas je bar sex lakse naci, jer su svi ljudi priznali da im je to nasusna potreba...
Pa kada ti je lokacija Sibirska tajga,sta ocekujes....nigde zive duse u krugu od 1000 km...;):lol::lol::lol:
 
Ma svako ce da vodi ljubav kad on to hoce, kad nadje osobu sa kojom bi to zeleo i suprotno i kad to sam pozeli...
Nek apstinira ili nek se sexa ko oce... to je licna stvar svakog pojedinca... Jeste steta ako mladima prolazi vreme u nicemu... uzalud... ali ja ne mogu osuditi i vredjati nekog zbog toga... mogu samo reci moj stav da mislim da je pametnije, lepse i sladje da to rade nego da ne rade...
 
Snezna_kraljica:
To je bila sala, anakin! :razz: :razz: :razz: Grozna si, stvarno! :P

Ni ja ne mogu da verujem da se bas niko pogodan ne nalazi u okolini. Danas je bar sex lakse naci, jer su svi ljudi priznali da im je to nasusna potreba...

Meni seks nije potreba....
Znači nisu svi priznali jer ne mogu svi da priznaju....

Meni je emocija osvajanja nasušna potreba. Nju održavam čak i kad imam dugu vezu...
Seks je čisti pH fenomen i nervno-refleksni nadražaj.....
 
Ne nisam se nasla u slicnoj situaciji nikad. I mislim da je to vrlo nezdravo. Ali bez sale. Dok cekas onog pravog, ne treba da zapostavis svoj seksualni zivot. Ljubav je najlepsa stvar na svetu ali nema niceg loseg ni u dobrom seksu. Par godina apstinencije je vrlo nezdrava stvar. Narocito za zenu. To ce ti reci i svaki lekar.
 
Snezna_kraljica:
To je bila sala, anakin! :razz: :razz: :razz: Grozna si, stvarno! :P

Ni ja ne mogu da verujem da se bas niko pogodan ne nalazi u okolini. Danas je bar sex lakse naci, jer su svi ljudi priznali da im je to nasusna potreba...

mislis, ti ti napokon priznala da ti je sex potreba?

i nisam grozna...da krenem da kucam sta stvarno mislim o devojkama koje insistiraju na svojoj nevinosti a glava im puna sexa, bila bih grozna...
 
@ anakin:
ja (vise) ne insistiram na tome, vec ti to radis. :D Od kad to nisam pomenula? A i kad sam ranije pominjala to je bilo zato sto sam morala nekako da stavim do znanja da bih ZELELA da pricam o tome, ali da PRAKTICNOG POJMA o tome NEMAM ;)

Da, glava mi je puna sexa.
Ja ne zelim da ostajem nevina (niti mislim da je to merilo necije moralnosti...), zelim da se to vec jednom desi, ali nikako nije pravi trenutak. Za sebe ne mislim da sam asexualna i pocnem, yebacu se sve u sesnaest. :P
 
Tuzni_patak:
Meni seks nije potreba....
Znači nisu svi priznali jer ne mogu svi da priznaju....

Meni je emocija osvajanja nasušna potreba. Nju održavam čak i kad imam dugu vezu...
Seks je čisti pH fenomen i nervno-refleksni nadražaj.....
Izvinjavam se... Mislila sam "vecina ljudi" - i to najcesce mladih. Da, jos jedna generalizacija, ali u danasnjem svetu gde se sex koristi cak i u marketinske svrhe, nije toliko neistinita..

Lepo razmisljas.... ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top