MladenS.
Aktivan član
- Poruka
- 1.437
Približava se 170-godišnjica Teslinog rođenja. Ako vas to zanima napišite kako bi voleli da se obeleži. Ja se nadam da će opet montirati veliki Teslin trafo na Kalemegdanu kao i za 160-godišnjicu. Možda ću opet pisati Ministarstvu nauke i Teslinom muzeju da organizuju takmičenje u idejama i predlozima za naučno-istraživačke projekte i da bi na tom takmičenju mogao da učestvuje svako onaj koji ima takve ideje ili već gotove projekte. Ali nisam optimista da će to prihvatiti.