161. veciti derbi

Smartanabil

Buduća legenda
Poruka
29.334
POSLE EVROPSKIH ISKUŠENJA - VEČITI DERBI! Idealan TERMIN za prvi okršaj fudbalera Partizana i Zvezde ove sezone

1568996978069.png


Fudbaleri Partizana i Crvene zvezde sastaće se u nedelju u devetom kolu Superlige Srbije u prvom ovosezonskom večitom derbiju. Derbi će biti odigran 22. septembra od 18 sati na stadionu Partizana.

Oba kluba su do sada u prvenstvu osigrala po šest utakmica, dok su im po dve odložene zbog obaveza u evropskim takmičenjima. Aktuelni šampion Crvena zvezda ima maksimalnih 18 bodova, a Partizan četiri manje.

“Večiti” derbi biće jedina prvenstvena utakmica devetog kola koja će se igrati u nedelju. Ostalih sedam na programu je u subotu, 21. septembra.

https://sport.blic.rs/fudbal/domaci...tembar-18-sati-termin-partizan-zvezda/klgghv4
 
Vučelić i Terzić složni sa Kokezom! A znate li ko je još prisustvovao sastanku?

Poruka je jasna, nadamo se da će biti i sprovedena u delo na predstojećem derbiju.


1568997144066.png


Preneli smo tokom popodneva da su se predstavnici Partizana i Crvene zvezde, Milorad Vučelić i Zvezdan Terzić sastali danas u prostorijama FSS sa predsednikom Saveza Slavišom Kokezom, inicijatorom ovog susreta, dva dana pred 161. večiti derbi.

Nešto kasnije pojavile su se i nove informacije sa ovog sastanka, a obelodanio ih je ''Telegraf''.

Prema njihovim saznanjima, sastanku su prisustvovale i sudije predstojećeg derbija, na čelu sa Srđanom Jovanovićem, a Kokeza im je sugerisao da u nedelju dele pravdu na najvišem nivou, još bolje nego pre par dana u Ligi šampiona, na utakmici Ajaks - Lil.

Vučelić i Terzić su se složili sa ovim stavom. Prvi čovek Partizana naglasio je da je neophodno pošteno suđenje, a generalni direktor Zvezde je pohvalio Jovanovića, ističući da je on ''naš najbolji sudija u ovom trenutku i da ima poverenje da će u nedelju suditi časno, pošteno i odgovorno''.

Hajde da verujemo da će tako zaista i biti...

Podsetimo, derbi se igra u nedelju od 18 časova u Humskoj, uz TV prenos na Areni Sport 1 i na O2 TV.
 
Ako nas ne dobijete obesite se o tenk!

Sa milojem!

Bar dva komada razlike , igro sam na 100 e x2

Dakle oko pet soma dobijam ladno bez muke..e. Sto da ne...

Nisam udario cistu dvojku zbog vase debila od trenera i vase defanzive...

Ja da sam trener rupe, odvalio bi ih ...

Od prvog minuta da ne znaju sta ih snaslo...posle gola se ne bih povukao vec svom silom isao na tutubana ostoju sporog, urosevica i miletica i scekica debila...

Stavljajte pare. Vreme je da konacno oderete...
 
Ako nas ne dobijete obesite se o tenk!

Sa milojem!

Bar dva komada razlike , igro sam na 100 e x2

Dakle oko pet soma dobijam ladno bez muke..e. Sto da ne...

Nisam udario cistu dvojku zbog vase debila od trenera i vase defanzive...

Ja da sam trener rupe, odvalio bi ih ...

Od prvog minuta da ne znaju sta ih snaslo...posle gola se ne bih povukao vec svom silom isao na tutubana ostoju sporog, urosevica i miletica i scekica debila...

Stavljajte pare. Vreme je da konacno oderete...

Kapetane, zar ti da ides protiv tvog tima ?
 
Au koje debilcine ovi komentatori na O2... Marin jeste vrhunski igrac samo budala moze da tvrdi suprotno, ali sad je bio neprepoznatljiv, ubedljivo njegovo najlosije poluvreme od kada je dosao kod nas.. Ovde od 22 igraca jedini koji igra fudbal je Filip Stevanovic, elitni dribler, znalac i momak sa mudima...
 

Back
Top