KianyRiws
Ističe se
- Poruka
- 2.747
U vojno redarstvenoj akciji Bljesak oslobođeno je područje zapadneSlavonije. U akciji su poginula 42 pripadnika hrvatske vojske, a 162 su ranjena.
Kosor je rekla kako ništa ne može umanjiti veličinu Bljeska, niti herojstvo hrvatskih branitelja koji su branili svoju domovinu, svoj dom, svoju djecu, budućnost Hrvatske.
'Ništa ne može zasjeniti to što je povijesna činjenica i istina. Mi smo pobijedili u ratu koji nam je nametnut, pobijedili smo u krvavoj agresiji koja je krenula na Hrvatsku', rekla je Kosor. Kazala je kako su svi ti ljudi kojih se i danas sjećamo i svi hrvatski branitelji bili pripadnici pobjedničke hrvatske vojske i na to moraju biti ponosni.
'Vjerujem da će nas taj ponos voditi i hrabriti i ovom poslu koji je pred nama, a to je završetak pregovora i ulazak u Europsku uniju. Taj trenutak, ulazak Hrvatske u Europsku uniju posvetiti ćemo hrvatskim braniteljima', rekla je Kosor.http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/125298/Nista-ne-moze-umanjiti-velicinu-Bljeska.html
Hrvati slave svoju veliku,,pobedu",a nasi mediji nijednu rec ni jedno slovo.Evo,trazio sam desetak minuta,niko ni da spomene od nasih ni politicara ni medija dan kad smo svi gledali sta se tamo desava,a niko nije pritekao u pomoc.U ovom zlocinackom poduhvatu, hrvatske oruzane snage ubile su 283 osobe srpske nacionalnosti i sa podrucja Zapadne Slavonije protjerale oko 15.000 Srba.Najveći broj civila i vojnika stradao je prilikom granatiranja izbegličkih kolona, na putu od Nove Varoši do Bosanske Gradiške. Veliki broj ubijenih ostao je na tom putu kojim su se civili i vojska povlačili. Ima indicija da postoji nekoliko tajnih masovnih grobnica u kojima su hrvatske vlasti sahranile ostatke stradalih srpskih civila i vojnika.Preživeo je samo onaj koji je imao ludu sreću .
Autobus pogođen zoljom bio je pun mrtvih, uglavnom žena i dece. – Na traktorima i u kolima mrtvi ljudi. – Leševi su ležali po putu...
Inace,jedno obavestenje za sve one koji zele da zapale svecu poginulima: parastos poginulima odrzace se u nedelju( danas) 1.mja u crkvi Sv.Marka u Beogradu, u 11 casova.
Kosor je rekla kako ništa ne može umanjiti veličinu Bljeska, niti herojstvo hrvatskih branitelja koji su branili svoju domovinu, svoj dom, svoju djecu, budućnost Hrvatske.
'Ništa ne može zasjeniti to što je povijesna činjenica i istina. Mi smo pobijedili u ratu koji nam je nametnut, pobijedili smo u krvavoj agresiji koja je krenula na Hrvatsku', rekla je Kosor. Kazala je kako su svi ti ljudi kojih se i danas sjećamo i svi hrvatski branitelji bili pripadnici pobjedničke hrvatske vojske i na to moraju biti ponosni.
'Vjerujem da će nas taj ponos voditi i hrabriti i ovom poslu koji je pred nama, a to je završetak pregovora i ulazak u Europsku uniju. Taj trenutak, ulazak Hrvatske u Europsku uniju posvetiti ćemo hrvatskim braniteljima', rekla je Kosor.http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/125298/Nista-ne-moze-umanjiti-velicinu-Bljeska.html
Hrvati slave svoju veliku,,pobedu",a nasi mediji nijednu rec ni jedno slovo.Evo,trazio sam desetak minuta,niko ni da spomene od nasih ni politicara ni medija dan kad smo svi gledali sta se tamo desava,a niko nije pritekao u pomoc.U ovom zlocinackom poduhvatu, hrvatske oruzane snage ubile su 283 osobe srpske nacionalnosti i sa podrucja Zapadne Slavonije protjerale oko 15.000 Srba.Najveći broj civila i vojnika stradao je prilikom granatiranja izbegličkih kolona, na putu od Nove Varoši do Bosanske Gradiške. Veliki broj ubijenih ostao je na tom putu kojim su se civili i vojska povlačili. Ima indicija da postoji nekoliko tajnih masovnih grobnica u kojima su hrvatske vlasti sahranile ostatke stradalih srpskih civila i vojnika.Preživeo je samo onaj koji je imao ludu sreću .
Autobus pogođen zoljom bio je pun mrtvih, uglavnom žena i dece. – Na traktorima i u kolima mrtvi ljudi. – Leševi su ležali po putu...
Inace,jedno obavestenje za sve one koji zele da zapale svecu poginulima: parastos poginulima odrzace se u nedelju( danas) 1.mja u crkvi Sv.Marka u Beogradu, u 11 casova.
Poslednja izmena od moderatora:


.uh da sada ne ispravljam..mislio sam napisati Dulence..vidis da su slova "P" i "L" blizu jedno drugoga pa sam se zabunio..
(koji luzeri) i odsjekli glavne snage. obično napadač treba imat 3 x više (po nekim pravilima ratovanja. ovdje je sa 7000 bojovnika pobjeđena "hrabra" vojska krajiških srba od 4500 vojnika, plus prekosavski srbi 



