16. april - POSLEDNJA ŠANSA ?

Tomic Toma

Iskusan
Poruka
5.808
Koliko ste nezadovoljni postojećim stanjem u državi i da li vidite 16. april, miting opozicije u Beogradu, kao poslednju šansu da se izborimo za svoja elementarna prava, a to je pravo da biramo svoje predstavnike u vlasti. Da li je se režim u Srbiji ponaša autistično, odbijanjem svih zahteva opozicije?
 

Prilozi

  • 16_APRIL.jpg
    16_APRIL.jpg
    52,1 KB · Pregleda: 12
Naravno da ova vlast treba da ode , samo da oni odu, mislim da gorih od ove garniture nema .Njihova jedina politika je demagogija koja se zasniva na tome da jedino oni mogu da nas uvedu u EU i standardne price o opoziciji i mracnom dobu ukoliko oni izgube vlast .
Imali su vlast i pokazali su se u pravom svetlu , njihovi rezultati sve govore .
 
Toliko su unazadili ovu zemlju i obespravili radnike da takvih primera nema nigde u Eu . Dosli su sa pricom o socijalnoj demagogiji , poslu za sve i 1000 evra i ta prica se ne vezuje samo za Dinkica vec za sve njih jer su u kampanji kao papagaji ponavljali te gluposti .
Potpisali su dogovor sa sindikatima prosle godine i obecali dosta toga i naravno nista nisu ispunili . Svako onaj ko glasa za njih zapravo mora da ima debeli interes jer nagradjuje takvu politiku prepunu obmana i lazi .
 
Naravno da ova vlast treba da ode , samo da oni odu, mislim da gorih od ove garniture nema .Njihova jedina politika je demagogija koja se zasniva na tome da jedino oni mogu da nas uvedu u EU i standardne price o opoziciji i mracnom dobu ukoliko oni izgube vlast .
Imali su vlast i pokazali su se u pravom svetlu , njihovi rezultati sve govore .

Vidiš valjda da su im maznuli foru o ulasku u EU, pa sad ne znaju šta će i na koju foru za zahebu ovaj narod.
 
Toliko su unazadili ovu zemlju i obespravili radnike da takvih primera nema nigde u Eu . Dosli su sa pricom o socijalnoj demagogiji , poslu za sve i 1000 evra i ta prica se ne vezuje samo za Dinkica vec za sve njih jer su u kampanji kao papagaji ponavljali te gluposti .
Potpisali su dogovor sa sindikatima prosle godine i obecali dosta toga i naravno nista nisu ispunili . Svako onaj ko glasa za njih zapravo mora da ima debeli interes jer nagradjuje takvu politiku prepunu obmana i lazi .
da li ti stvarno mislis da ce dolaskom nekih drugih ljudi doci do promena,pod pretpostavkom da su toma i vucko genijalci i dodju na vlast,sta ce se desiti,onaj u opstini nece krasti,po javnim preduzecima ce od tog dana svi postati posteni,ovde nema sistema i nema nikog u izgledu koji bi ponovo postavio sistem na pravim odnosima
 
Koliko ste nezadovoljni postojećim stanjem u državi i da li vidite 16. april, miting opozicije u Beogradu, kao poslednju šansu da se izborimo za svoja elementarna prava, a to je pravo da biramo svoje predstavnike u vlasti. Da li je se režim u Srbiji ponaša autistično, odbijanjem svih zahteva opozicije?

Какве промене? Ако тзв. опозиција каже "ми ћемо боље да радимо за ЕУ и њене интересе", да ли су то промене или наставак онога што гледамо већ 11 година?

Баш ме брига за про-ЕУропске митинге Томе Николића. У сваком случају, нико паметан неће тамо бити, јер се блејањем по улицама не решавају проблеми, а гласањем за људе који имају за циљ немењање система , него његов наставак не може довести до било каквих промена на боље.
 
da li ti stvarno mislis da ce dolaskom nekih drugih ljudi doci do promena,pod pretpostavkom da su toma i vucko genijalci i dodju na vlast,sta ce se desiti,onaj u opstini nece krasti,po javnim preduzecima ce od tog dana svi postati posteni,ovde nema sistema i nema nikog u izgledu koji bi ponovo postavio sistem na pravim odnosima

Da li ti zaista misliis da posle toliko ponizavanja koje je ovaj narod od postojece garniture pretrpeo treba ih jos dodatno nagraditi da jod 4 godine budu na vlasti ?Kakvi ce biti Toma i Vucic videcemo posle i suditi o tome , za sada se samo nagadja a kakvi su ovi to smo svi videli i mnogi su osetili na svojoj kozi rezultate njihove politike .
 
da li ti stvarno mislis da ce dolaskom nekih drugih ljudi doci do promena,pod pretpostavkom da su toma i vucko genijalci i dodju na vlast,sta ce se desiti,onaj u opstini nece krasti,po javnim preduzecima ce od tog dana svi postati posteni,ovde nema sistema i nema nikog u izgledu koji bi ponovo postavio sistem na pravim odnosima

Ta pretpostavka ne može da se ostvari da hebe oca, da ceo ovaj narod dubi na trepavicama, ne biva..koliko god neki to hteli :zcepanje:
Što se tiče sistema i promene istog, u pravu si.
Dok se to ne reši, ništa.
 
Da li ti zaista misliis da posle toliko ponizavanja koje je ovaj narod od postojece garniture pretrpeo treba ih jos dodatno nagraditi da jod 4 godine budu na vlasti ?Kakvi ce biti Toma i Vucic videcemo posle i suditi o tome , za sada se samo nagadja a kakvi su ovi to smo svi videli i mnogi su osetili na svojoj kozi rezultate njihove politike .

u pravu si,samo sto posledice ovih preobucenih radikala mi i dalje placamo,kad prodjes pored groblja vide se takodje posledice,kad prodjes slucajno pored nekog kolektivnog centra ne mozes a de ne primetis posledice politike koja je te ljude unesrecila,ali dobro oni su se umili i presvukli,puj pike ne vazi,stize nova snaga srbije:roll:
 

Back
Top