Tomic Toma
Iskusan
- Poruka
- 5.808
Koliko ste nezadovoljni postojećim stanjem u državi i da li vidite 16. april, miting opozicije u Beogradu, kao poslednju šansu da se izborimo za svoja elementarna prava, a to je pravo da biramo svoje predstavnike u vlasti. Da li je se režim u Srbiji ponaša autistično, odbijanjem svih zahteva opozicije?





