1389 ТРАЖИ ПОМОЋ ОД РУСКОГ АМБАСАДОРА

Bogami u starom je pisalo. Ne u udžbeniku nego u istorijskoj čitanki štampanoj sredinom devedesetih, na papiru kvaliteta WC papira u crno-beloj boji ... ne znam da li je napisana reč izdajnik ali je jasno bilo objašnjeno da je on ispalio Lazara.

u nasem ne.barem msm :)
meni ta teorija nikada nije drzala vodu(msm to da smo pukli),buduci da je u evropu stigla inf da smo pobedili........
a sad mi je jedan forumas ovde otvorio oci :mrgreen:

gde ti je ta manja i bolja? :)
ides sa foruma? :(
Ma ne idem, samo usporavam. Evo vidi ovu temu, vidi prvu stranu Politike, vidi petu, osamnaestu.... Onda vidi vesti, vidi tugu napolju... Malo karikiram, ali stvari poput ovih iz npr. ove teme ne mogu zadržati normalnog čoveka. Brinem se i glasno razmišljam šta i kako dalje.

kakvi jadnici:dash:traze pomoc , to me podseca na Vuka Brankovica koji se povukao iz bitke :gace:

Kako li je tvoj mozak pronasao paralelu izmedju ta 2 dogadjaja pa to je za posmatranje :think:

I vuk brankovic je koliko mi se cini utekao a ne trazio pomoc :think:

I ko mu onda u ovoj prichi dodju turci-demokrate?:think:

I samo ti nemoj o brankovicima ko boga te molim :hahaha:

Ma ne idem, samo usporavam. Evo vidi ovu temu, vidi prvu stranu Politike, vidi petu, osamnaestu.... Onda vidi vesti, vidi tugu napolju... Malo karikiram, ali stvari poput ovih iz npr. ove teme ne mogu zadržati normalnog čoveka. Brinem se i glasno razmišljam šta i kako dalje.

pa imas svoj mali svet koji uredis najbolje sto mozes, sa tebi dragim ljudima
ako je bas gadno pobegnes kao i ove patriote iz dijaspore. :lol:

Ma kakvi, sažaljevam ih.
Koliko nisko mogu da se spuste, a pritom su iim rusi stavili do znanja da ih ne zanimaju njihove fore sa putinovom slikom:mrgreen:

GDE i KAD su im Rusi stavili do znanja, kad je sve sto su doneli- primljeno, pa i majica sa Putinovom slikom, koje je policija plenila po njihovim stanovima zesce nego da su bile bombe:hahaha:

izdajnici, uvlace se Rusiji. Nece vas Rusija zabole je bas za vas. :roll:
:mrgreen:

nije sve uvlacenje. znam da si navikla da to cujes u vezi vlasti, ljudi oko sebe, na poslu, na fakultetu medjutim ovo je pak drugaciji slucaj:

u ovom slucaju pak, ljudi traze zastitu, golu zastitu.

trazila bi je i ti da si na njihovom mestu najverovatnije.
i u pravu su da je traze s'obzirom na hapsenja koja su se desila i u pravu su da traze od onih sa kojima su ideoloski bliski a imaju moc da ih zastite.

Pa koliko su mahali ruskim zastavama, šetali po Rusiji, dovodili Ruse ovamo, puštali rusku muziku, delil bedževe... ne bi trebalo da ih ignorišu iz ambasade :)

definitivno ne bi trebali da ih ostave na milost i nemilost sad vec otvoreno diktatorske vlasti koja hapsi, na razne nacine sklanja i shikanira neistomisljenike koristeci se raznim incidentima.
ne bi trebala nijedna ambasada da cuti, pogotovo one iz drzava koje su deklarativno demokratske i postuju ljudska prava, pogotovo ona na pravo drugacijeg misljenja.
medjutim, one cute ocigledno.

zasto cute rechke?

definitivno ne bi trebali da ih ostave na milost i nemilost sad vec otvoreno diktatorske vlasti koja hapsi, na razne nacine sklanja i shikanira neistomisljenike koristeci se raznim incidentima.
ne bi trebala nijedna ambasada da cuti, pogotovo one iz drzava koje su deklarativno demokratske i postuju ljudska prava, pogotovo ona na pravo drugacijeg misljenja.
medjutim, one cute ocigledno.

zasto cute rechke?

Zato što "demokratija" postoji samo za istomišljenike, kao uostalom i ljudska prava

evo kazu iz ambasade da ih zabole za razvaljivanje Vaciceve bulje u Padinjaku ,a ni majce sa Putinom ih nisu pogodile :sad2: e zivote lutalico :(

ajd da ti verujemo da si preneo tacnu vest.

ali misli malo, ruska ambasada ce u javnoj izjavi javno da osudi rezim tadica i time se posvadja sa pola Srbije i sa vlastima?
naravno da nece, diplomatija tako ne radi druze.

ukoliko u sledecim danima vlast pocne da popusta sa politickim progonima i medijskom hajkom na politicke protivnike, to ce znaciti da je neciji telefon zazvonio tamo u nekom ministarstvu i neke reci rekle direktno na uFce.

ostaje da to vidimo

Back