101 razlog zasto volim biti sa ozenjenim muskarcem

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ozenjen? Nista gore od toga! Razumem da se zaljubis u ozenjenog, ja sam trenutno u takvoj poziciji, ali nikad nemoj da dozvolis sebi da budes sa ozenjenim muskarcem! Na kraju krajeva, sta ce ti to? Mislis da sve to sto si navela opravdava tvoju zelju da budes sa ozenjenim? Greska! Sve to mozes da nadjes u normalnom NEozenjenom muskarcu? Ko kaze da moras da mu kuvas, prese, peglas? Svasta! A da se trudi u sexu.... pa ako imate kvalitetnu vezu, sigurno nece da ispadne sonja!
 
kučka:
Biti u vezi sa ozenjenim muskarcem ima svojih mana a i prednosti..naprimer:
1. ne moram ga sto bi rekli ni prati ni peglati
2. ne moram misliti o tome sta da mu kuvam svaki dan
3. ne moze se zezati jer uvek moze dobiti povratnu kartu prema zeni ...

4. vrlo se trudi u sexu



Nadopuni dalje...
pa sad.... sve sto si navela je super pod uslovom da nikad ne pozelis porodicu. naime ova kategorija muskaraca posle svega uvek se vrati svojoj zeni ( mada koliko sam razumela ostavljanje zene ovde nije ideja). osim toga u slucaju da ti jednom ipak zasnujes porodicu, cisto sumnjam da bi sa simpatijama gledala na zenu koja bi takvo sto pokusala sa tvojim stalnim partnerom (muzem ili slicno). to je varijanta puna zabave za family free tip zene, pod uslovom da joj laganje i varanje ne pretstavljaju problem....jos ako jedno od vas (ili oboje) ima kinte - urnebes!
 
kučka:
Ljubavnice su uvek prve......Nice se negde davno ..zajabunio..:-D

hmm ne znam bas za tvoju filozofiju... a kad on ima 2 ljubavnice? Moze li tu postojati ona koja je druga? ili je to nemoguce po tebi, obe su prve jeli? :lol:

samo da dopunim citat :
''...Dvoje zeli pravi muskarac: opasnost i igru. Zbog toga zeli zenu kao najopasniju igracku...
...ali ovo neka bude vasa cast: da uvek vise volite nego sto vas vole i da nikad ne budete druge.
... sreca muskarca glasi: ja hocu. Sreca zene glasi: on hoce.''

Eto toliko, necu vas smarati vise s tim jer me tema ne pogadja, nego rekoh mozda vama pomogne..! Pozdrav
 
Nego, to sto kucka prica MOZDA i ima smisla....ako si trenutno slomljenog srca pa ti treba yebac...ako si svorc a on ima love da ti kupujue.....ako jednostavno nemas emocije pa hoces "decka" da isprobas kako je to otprilike....ako si apsolutno sigurna da neces da se udajes pa onda gubis vrijeme sa njim...ako si apsolutno sigurna da nikad neces da imas porodicu.....eto...tad je stvarno idealno.
 
i ne kapiram kako neko moze da vara svog bracnog partnera... i sa one strane... kako moze da podnese da laze nekog sa kim deli sve
a sa druge strane.. kako mu to uspeva, mislim da mu lazi prodju

i poslednje pitanje: kada????????
mozda je to moguce za ljude koji ne rade kao ja sada na primer... ali mene on svaki dan kada dodje sa posla pita sta sam radila... ako sam nesto radila postoje dokazi za to, mislim moze da se proveri

ne kapiram kako ljudima prolazi preljuba... mislim da za to mora postojati saglasnost oba partnera
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top