100 najmoćnijih Srba u Svetu

Kakav si ti intelektualac, pokazuje ova glupost , koju ne poznaje ekonomija, koju si sam smislio.........NEMATERIJALNA PROIZVODNJA:confused::D:D:D......intelektualac:D

Pisao si , kako ti je kum onaj homoseksualac iz DSSa , Aligrudic, pa mi je nekako tesko da poverujem, da osim odnosa kum - kumce ( koji je uvek diskutabilan, kada je kum *****) ......nema i partijskih simpatija za kumovu stranku;)

:razz::razz::razz: Па сигурно да тај израз који сам употребио не познаје марксистичка економија а ја намерно нисам хтео да напишем "друштвена надградња" јер ми
стварно припадне мука...

А који си ти факс дипломирао??? :lol::lol::lol:

п.с. Отац (сада покојни) М.Алигрудића је био у кум моме такође покојном оцу ... и то сам навео да ти објасним да познајем ту породицу и да су веома ппозитивни, а одавно са њима немамо комуникацију јер су родитељи помрли.

Ја имам великих симпатија за ДСС али не због Алигрудића - већ због Коштунице, а Алигрудић је само још један разлог ПЛУС!

Ne mora da znaci da se stidi porekla........

Sta ako se zvala Jorgovanka Bumbasirevic???......kako bi poslovni partneri lomili jezik???
Cesto nasi ljudi u svetu menjaju ime samo zato da bi se lakse uklopili u okolinu, sto ne mora da znaci da se stide porekla.

Filip Cepter je javno pricao u jednoj emisiji, kako mu je promena imena u mnogome pomogla u karijeri, s obzirom da je samim tim , zaobilazio mnoge barijere i predrasude kojih , nazalost , negde i ima........po meni , no big deal.....

Kada citas taj spisak imena, uspesnih srba, obuzme te neko prijatno osecanje, iako za mnoge nikada nisi ni cuo, ali iz opisa vidis da su poznati , uticajni i uspesni ljudi.....

I odmah se zamislis, kakva je steta sto takvi ljudi nisu na kormilu srbije.......zamislite da umesto jedne histericne Natase Jovanovic, Vjerice Radete, Krasica, Shormaza, Aligrudica, onog nesrecnog Drazinog unuka ( sto ga setaju kao mecku). Jocica, Velje Ilica, i ostalih spodoba, skupstinu i vladu sacinjavaju neki od ljudi ( ili svi , daj boze ) sa ovog spiska , pametnih i uspesnih srba.......???

Ali, u srbiji je jos jedna ruzna osobina isplivala na povrsinu, a to je, da se stoka , glupava nakotila, i kako je to ovde dugo unazad obicaj, vecina mamlaza, otera onog koji nesto vredi, Taj ode u svet, i tamo postane cudo...ali , mamlazi se ukopaju u srbiji na vazna mesta, i ne daju ikome ko je iole sposoban da ih ugrozi......

Poznato je na stotinama slucajeva,kako su odlazili najsposobniji lekari, arhitekte, inzenjeri , umetnici , samo zato sto ih je maltretirao neki radnicki savet , a kasnije partijski postavljen menadzer, zato sto su bili najbolji u svom okruzenju......

Eee, jednom i ti i ja da se složimo, tj. ja sa tobom, od prve do poslednje svaka ti je na mestu. Slušaj, da ti je srećna Nova godina i SVE ovakve želje da ti se ispune.
Samo si zaboravio da dodaš da ovaj šljam ovde što ostane, naravno, čast izuzecima i malobrojnima, ali i kada se bave biznisom, bave se posebnom vrsto političkog biznisa ili poslovne politike. A ako neko pokuša da se bavi samo biznisom, pojavi mu se ispolitizovani Div i hoće da mu marne firmu!!! Ja toliko, baš sam kivna...

:razz::razz::razz: Па сигурно да тај израз који сам употребио не познаје марксистичка економија а ја намерно нисам хтео да напишем "друштвена надградња" јер ми
стварно припадне мука...

А који си ти факс дипломирао??? :lol::lol::lol:

п.с. Отац (сада покојни) М.Алигрудића је био у кум моме такође покојном оцу ... и то сам навео да ти објасним да познајем ту породицу и да су веома ппозитивни, а одавно са њима немамо комуникацију јер су родитељи помрли.

Ја имам великих симпатија за ДСС али не због Алигрудића - већ због Коштунице, а Алигрудић је само још један разлог ПЛУС!

@ ADMINISTRATOR KRSTARICE

@ Iron Lord

Зашто ми бришеш поруке које нису у супротности са Правилником Крстарице???

Зашто СИ МИ УКИНУО КАО КОРИСНИКУ ПДФ ОПЦИЈУ : ИЗМЕНИ! Ја желим да ову поруку коју сам цитирао ИЗБРИШЕМ! Прекини да се спрдаш и иживљаваш са корисницима ПДФ !!!!!!!!!!!!!!!!

Back