100 000 ljudi na ulicama Beograda za Srbiju i Rusiju!

Ko ga je birao? Armija botova, sendicari. Namestena vlast. Normalni ljudi nisu. Normqlnim ljudima se on gadi. Gde god se okrenem, pljuju ga. A ovi sto ga ne pljuju su u drzavnim firmama, uglavili se i njima je dobar. Ali znaju oni da to rade iz koristi i zato se pokrili usima od sramote.
Vec rekoh, saberi one koji su glasali za SNS i one koji nisu izasli na izbore i eto ti procenta, sigurno nadpolovicne od ukupnog broja.
 
STA TO ZNACI, NECETE U NATO?
izdali ste vucica, koji je obecao kao fol ''neutralnost'', ali da odyebe ruse, pa onda fuc u nato
nece da moze, neko ima da plati, ako je narod za ruse!
Vucic je obecao da ce da bude za NATO, da ce da vam opere pamet i preumlji vas..

Ne budi naivan. To vuчић прави и прајд и литије.

То је ДБ систем владања и балансирања над Србима од 1944.г.
 
vernici bas ono lepo mrze one koje je bog stvorio drugacije

niko da kaze * takvim ih je bog stvorio pomoci cu koliko mogu*

ali , takvi su , bog je dobro stvorio samo ono sto im se svidja

Ти као прогресивац увек претерујеш...и не разумеш, па трпаш Бога у погрешан контекст.

Глупости . нико их не мрзи, ...

ових 1% неваспитаних и голих прајдоваца, финансираних из удружења и нво.. 99% гејева их се стиди и не подржавају параду...
 
Ти као прогресивац увек претерујеш...и не разумеш, па трпаш Бога у погрешан контекст.

Глупости . нико их не мрзи, ...

ових 1% неваспитаних и голих прајдоваца, финансираних из удружења и нво.. 99% гејева их се стиди и не подржавају параду...

Где је ТКТВКЊКВ на литанији ?

vecera-2.jpg
 
Где је ТКТВКЊКВ на литанији ?

vecera-2.jpg

Шта ће он на литији... ?

Али тражиће се неки Вожд у његовој или туђој династији... те литије ће бити са наоружањем и зваће се Трећи Српски Устанак...:cool:

Шта ће вам онда ТЗВПМР
 
Bar 70 posto kod tih litijaša su latentni homoseksualci. Pogledajte na čega liči onaj nesretni Miša Vacić. Izigrava nekog vjernika, a kod kuće se oblači u ženske krpe. Uz to je i ekstremno glup.
Greška Miša Vacić je Vučićeva pudlica , udarna pesnica gej populacije. On ima ulogu onoga što se naziva odraz negativa ; razuman čovek bi pre bio za peddere nego za njega.
 
Као и током величанстевних литија у Црној Гори, прва и основна сврха литија јесте залагање за истинске вриједности, а породица свакако јесте истинска вриједност, кроз које ће се трасирати пртина моралном, духовном и културном оздрављењу нације.
Самим тим литије и сваки глас разума против силовања интелекта, а промоција тзв "паради поноса" јесте силовање интелекта, биће изложени нападима преко медија којима су овладале продане душе међу Србљем, малициозним текстовима и изјавама разних невладинића, удруга, задруга и иног олоша у служби глобалних господара и лидера новог свјетског поретка, а лавежу против литија ће се придружити и армија индоктринисаних празноглавих грла, плитког ума и још сиромашнијег фонда ријечи, што видимо и из коментара приложених примјерака на овој теми. Истина тим коментаторима који пишу такве будаласте објаве и не треба нешто замјерити, њихов "гријех" је ипак њихова малоумност.

Да ли ће ова величанствена литија и вапај за спас Србије утицати на оне који доносе важне одлуке, показаће вријеме, игнорисати их и поред покушаја минимизације кроз медије не могу, оно што охрабрује јесте тренд да се све више младих окреће правим и истинским вриједностима.
 
Bar 70 posto kod tih litijaša su latentni homoseksualci. Pogledajte na čega liči onaj nesretni Miša Vacić. Izigrava nekog vjernika, a kod kuće se oblači u ženske krpe. Uz to je i ekstremno glup.
Није он ни најмање глуп. Прима паре - вероватно дебеле - од режима да глуми шатро опозицију (не само он, има их колко оћеш) и ем мало одузме гласове опозицији на оном спектру где су они који се ложе на његове приче, ем пред светом да покажемо да смо вишестраначка демократија.

Е да - и преко таквих режим најбоље врши пљувачину и прозивку неподобних. Пошто је мало незгодно да то званично раде „прогресивни најевропљани“.

:)
 
Kakvo crno "zlatno doba"? :eek:
Nad Srbijom je sada ono sto bi meteorolozi nazvali 'narandzasti (meteo) alarm', zar to nije ocigledno? Od crvenog smo na korak.
Zato mi ne pada na pamet da rovarim drzavu iznutra zarad necije zelje za vlascu,a to je upravo ono sto N1 'orkestar' pokusava, nimalo se ne obazirući na drzavu.
Ni ja ne zelim paradu ponosa, niti zelim Srbiju u truloj EU. I ja zelim ponosnu i suverenu Srbiju, nezavisnu i slobodnu,na mestu koje joj i pripada - u vrhu.
Ne znam da li ce ova vlast postici to, ali se nadam da hoce, i dokle god mislim da radi na tome (a mislim da radi) imace moju podrsku.
Ček bre sad, ko je ovde lud?

Ova trenutna vlast je na čelu sa Vučićem rekla da živimo u zlatno doba.

Rečeno je da smo ekonomski tigar.

Mi smo prodali stranim kompanijama sve što nama donosilo profit. Mlekare dobar deo nisu u našem vlasništvu. Zapitaj se čiji je Imlek danas.


Ova vlast je gora nego prethodna. Mislio sam da nema goreg od Tadića ali Vičić sa ovom garnitorom me razuverio.


Ova vlast kontroliše sve, ne možeš da prdneš a da ne pitaš. Meni ovo liči još malo na diktaturu.


Ja nemam poverenje u ovu vlast. Koja god vlast da dodje biće isto, nekad bolje, nekad gore. Treba da dodje zdrava garnitura pametnih ljudi koji će da odbace ovaj sistem i napraviti sistem gde političar nije jači od običnog gradjana!!!!
 
Као и током величанстевних литија у Црној Гори, прва и основна сврха литија јесте залагање за истинске вриједности, а породица свакако јесте истинска вриједност, кроз које ће се трасирати пртина моралном, духовном и културном оздрављењу нације.
Самим тим литије и сваки глас разума против силовања интелекта, а промоција тзв "паради поноса" јесте силовање интелекта, биће изложени нападима преко медија којима су овладале продане душе међу Србљем, малициозним текстовима и изјавама разних невладинића, удруга, задруга и иног олоша у служби глобалних господара и лидера новог свјетског поретка, а лавежу против литија ће се придружити и армија индоктринисаних празноглавих грла, плитког ума и још сиромашнијег фонда ријечи, што видимо и из коментара приложених примјерака на овој теми. Истина тим коментаторима који пишу такве будаласте објаве и не треба нешто замјерити, њихов "гријех" је ипак њихова малоумност.

Да ли ће ова величанствена литија и вапај за спас Србије утицати на оне који доносе важне одлуке, показаће вријеме, игнорисати их и поред покушаја минимизације кроз медије не могу, оно што охрабрује јесте тренд да се све више младих окреће правим и истинским вриједностима.
Prva takva prodana duša jeste tvoj Vučić, za tebe je rekao da čim si protiv evroparade to znai da si latentni homoseksualac a predsednik nikad ne laže.
 
Argumentum ad hominem. Non sequitur.
Значи подржаваш покрадене изборе.
Ко се бунио да су избори покрадени и којим интензитетом?
Нико.
Свима им је дао власт.
И све их ућуткао на тај начин тј све их је купио.

Ми немамо могућност независне политике. Сви политичари су нам талог јер паметан човек и родољуб никад не би прихватио наметнуто.
Од 5. октобра до данас.
А и до 5. октобра.
Мени је чудно да постојимо као држава још увек.
 
Ко се бунио да су избори покрадени и којим интензитетом?
Нико.
Свима им је дао власт.
И све их ућуткао на тај начин тј све их је купио.

Ми немамо могућност независне политике. Сви политичари су нам талог јер паметан човек и родољуб никад не би прихватио наметнуто.
Од 5. октобра до данас.
А и до 5. октобра.
Мени је чудно да постојимо као држава још увек.
Морамо су се бунили, као и друге странке. Нису сви ћутали. Борис Тадић није ћутао.
 

Back
Top