10 с луком

?:
a je l postoji neki restoran mislim na autoputu ka nishu...kao nehsto Tto ovo ono

bilo je na tv ne ynam da li je to josh AKTUelno



e mislim PINK to vam je u zharkovu... mislim preciyna si

to je kad iymedju ace joksimovica i ulice ispod...ne znam adresu...izmedju za vidikovac i ibarska valjda nisam sigurna

To je zapravo stari Cerak, a ulica je Solunskih boraca.
Druga raskrsnica posle Maxi-ja u Zarkovu, levo.
 
Jbga, opet je BG u pitanju, al' ne bitno nek znaju ljudi:

Stella Gril - NBG tacno iza Piramide.
Stepa - Na pocetku Vojvode Stepe odma posle Autokomande sa desne str
Papos - giros, kod Vise Elektrotehnicke, Vojvode Stepe 283

;)
 
Valjevo - nemojte propustiti da odete Kod Bore, vrlo jednostavno, razmrljano, a klopa da se uplašiš, najbolji ćevapi koje sam jeo, porodično rade mesariju, roštilj je fenomenalan, cene su neobično smešne, npr. nas trojica sa po 2 pića, salatama i veeelikim tanjirima mešanog mesa (kobasice, ćevapi, dimljena vešalica, piletina, pljeskavica, naravno sa lukom) izašli smo zadnji put 1.300 din. Potpuno ludilo.
Nalazi se na putu ka B.Bašti, posle Valjevske pivare sa leve strane u jednoj levoj krivini, imaju i baštu.
Pošto sam u prošle 2 godine dosta putovao po Srbiji, nije bilo načina da promašim Boru.

Zrenjanin - Banatska kuća
Zemun - mesara Nikola promet, evo danas sam za 350 din kupio 4 pohovana oslića, skuvan i začinjem pirinač i 2 bela pileća mesa.
Ovo redovno praktikujem vikendom sa porodicom, ne kuvamo ništa za ručak, osim supice.
:D :D :D
 
E da, zaboravio sam Gril 5 u Novom Sadu, tu sam dosta često dobro i nezdravo jeo.
Najbolja **** (sram vas bilo za pomisao) je takođe u NS - Picerija Cao i to Mađarica i Vegetarijana

Pozz
 
teardrop:
"Ako su vam dosadili ukućani, ako hoćete da se rešite nekoga i pošaljete ga u 'Večna lovišta' - pozovite nas! Lukretzia Inn - ketering! Trujemo po kućama!" :lol: A, šta misliš? ;)
Ih, trovanje...:lol: Nemoj TAKO o L.INN-u. To je jedno fino mesto. Ne ubija svoje goste...;)
 
lazes vestice! i nama si svasta obecala pa kada smo zavrsili na urgentnom, sa svim onim cevkama iz nosa usta i rchma,na usi si nam saputala sve otuzne price jedva prezivelih konzumenata. osveta ce biti moja! :p skuvace tebi struja vec neki paprikas!
 

Back
Top