1

znachiiiiiiiiiiiiiiiii.....

  • ...drzh se ratko

  • ...kuka i motika

  • ...ne volim chokoladu

  • ...pfc 2 - 3 tuluz


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
nije to spominjala..........
spominjala je nesto poput aljkavuse i svinjca.nisam sigurna...............:mrgreen:
a da si videla samo kakav je prizor bila ta jabuka......onako uzmes je u ruke,a ona se cedi....... :bljak:

A, da, to i ja slusam dosta cesto... :lol:
Samo ne zbog jabuka, posto ih sve smlatim dok su jos zelene... Uglavnom zbog ogrizaka od jabuka i kora od banana i tako to...
 
nije to spominjala..........
spominjala je nesto poput aljkavuse i svinjca.nisam sigurna...............:mrgreen:
a da si videla samo kakav je prizor bila ta jabuka......onako uzmes je u ruke,a ona se cedi....... :bljak:

Eww :bljak: ::rotf::

O mom jogurtu neću ni da pričam :3 koji cirkus taj čovek ume da napravi

@ Angel

ja kad se dovatim banana ne ostane ni kora :mrgreen: :lol:
 
Poslednja izmena:
A, da, to i ja slusam dosta cesto... :lol:
Samo ne zbog jabuka, posto ih sve smlatim dok su jos zelene... Uglavnom zbog ogrizaka od jabuka i kora od banana i tako to...

pa i ja obicno..ali izgleda da mi ova promakla........:mrgreen:
a o ogriscima da ne pricam.......
a imam neki malo cudan trip.....
svima skupljam kucne papuce......majke mi......znaci,npr,uzmem mamine,odem u sobu,opet idem bosa pa pokupim tatine itd......
kao kuce ***...:eek::mrgreen:
 
:lol: jeste malo, to ja uradim nekad sa tatinim papučama (koje neznam gde sam zaturila :huh:....će me obesi:lol:)

Ja uvek čim dođem iz škole pre svega upalim komp pa onda idem da perem ruke i ostalo...A kad se vratim u sobu ne ulazi mi u glavu kad sam ga uopšte upalila:eek:
Sad ne obraćam pažnju na to:mrgreen: navikla sam da uvek bude upaljen kad uđem u sobu
 
Ja uvek čim dođem iz škole pre svega upalim komp pa onda idem da perem ruke i ostalo...A kad se vratim u sobu ne ulazi mi u glavu kad sam ga uopšte upalila:eek:
Sad ne obraćam pažnju na to:mrgreen: navikla sam da uvek bude upaljen kad uđem u sobu

Ista stvar... I tako stoji ukljucen ceo dan...
 
pa i ja obicno..ali izgleda da mi ova promakla........:mrgreen:
a o ogriscima da ne pricam.......
a imam neki malo cudan trip.....
svima skupljam kucne papuce......majke mi......znaci,npr,uzmem mamine,odem u sobu,opet idem bosa pa pokupim tatine itd......
kao kuce ***...:eek::mrgreen:

To i ja radim... :mrgreen:
 

Back
Top