1,44 deteta po ženi, korupcija je ništa u odnosu na ovo

TOMA ili ACA, koga više volite,manje mrzite?

  • TOMA

  • ACA


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Prosta stvar - cionistički kulturni model koji je nametnut svim evropskim belim narodima . Iste pevaljke, sportisti, hedonizam i egoizam ... Srbija nije tu ništa specijalno .

Imigranti iz Afrike i Azije su uglavnom muslimani, to je drugi kulturni model, mnogo prirodniji . I pored svog divljaštva islama , ipak se kod njih devojka ne vaspitava da treba da bude drolja "koja živi svoj život" do 40-te , da se što kasnije uda i sl . (slično naravno i za muškarce)

Jednostavno, cionisti su nas odredili za istrebljenje (ne samo nas Srbe već sve Evropljane uključujući tu i Ruse ) , a većina je suviše glupa i lenja da to shvati .

Zašto je drolja žena koja želi da se školuje, ima karijeru, putuje, uživa u životu. Svi treba da se ižive na vreme, pa tek onda udaju i žene. E, onda neće biti toliko razvoda.
 
Poslednja izmena:
Zene u Srbiji treba po dzepu rebnuti za izopacenost koja ih je obuzela i to na najlaksi nacin tako sto ce drzava oporezovati sve zene koje su presle 30 godina a nemaju decu .Abortus takodje oporezovati i to drakonski sa recimo pet miliona dinara .
Druga vazna stvar je da se muskarci trebaju rasteretiti bilo kakvih finansijskih obaveza prema deci ukoliko se ista sudskom odlukom daju zeni pa da vidite koliko ce se udatih zena odluciti da se razvede ili ce se prekod ece svetiti i ucenjivati.
То мајсторе, си то сам смислио?
Репресија сигурно даје резултате, одавно је доказаТо.
Имам утисак да си био веома успешан у освајању жена обзиром на тај чврсти став који заузимаш.
 

Back
Top