1.428 delfina mučeno pa ubijeno na Farskim ostrvima

ves.bole

Domaćin
Poruka
3.503
Odakle stočarima ideja da livada pripada njima pa istrebljuju vukove? Ne razumem tu naopaku logiku.
Odakle tebi ideja da neko istrebljuje vukove zato što su popasli travu sa livade, pa stoka nema šta da jede?
Ne razumem ni ja tvoju naopaku logiku.

Mi koji živimo po livadama i šumama jedemo krave, svinje ovce...
Ja ne živim ni na livadi ni u šumi.
Svinje se uzgajaju zbog mesa, nisu to divlje životinje pa da ih loviš po šumama ili pecaš u moru.

Ostrvski ljudi jedu ribu i delfine.
Ribu da, kitove malo manje, delfine skoro uopšte ne, ali bez obzira na to, ovo je nepotreban pokolj, to je divljaštvo na kvadrat.
Pa još ostaviti sirote delfine da se muče satima i dovoditi decu da gledaju njihovo umiranje i ubijanje...
Kolike životinje moraju ti stanovnici da budu, da bi radili tako nešto?

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
262.401
Šokiramo se na delfine samo zato što nisu deo naše kuhinje... mi mnogo gore stvari radimo sa prasićima, koji su pored delfina, šimpanzi i slonova najinteligentnije životinje.
šokirali su se i indijanci i kada su doseljenici vršili genocid nad bizonima, zbog kože
a indijanci su ih lovili samo da bi se prehranili zimi
jasno je i za delfine i kitove da se love zbog hrane, ali ono nije lov zbog hrane vec masakr
koji se ponavlja svake godine..i to treba zabraniti ..

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.