1/4 Finala - Svetsko prvenstvo 2006. u Nemačkoj

68Charger440:
Meni kompjuteri jesu malo bolja strana (iako je jako nerviraju i ne volim da radim sa njima), ali moj web design je nula.

p.s. zar ja nisam rekao da je Holandija moj favorit za osvajanje SP, ne Brazil?

To ne znam, ali znam da sam ti rekao: Hajde malo da se kladimo: Ja mislim da Brazil nece biti prvak sveta. A ti si odgovorio: Ja mislim da hoce.

Ne mogu sada da trazim, nemam vremena ali cu to naci.
 
evo ti v.v.ilicu avatar.sirok koliko i visok u zvezdinom dresu sa srpskom zastavom.
 

Prilozi

  • cz.gif
    cz.gif
    7,2 KB · Pregleda: 56
Alex.L:
Ma, svejedno mi je ko će da osvoji, čak i da je Brazil ostao, samo da Talijani ne osvoje(a bojim se da 'oće).
Hoce,bogami hoce! Ne zato sto ih ja nesto gotivom,manje vise...nego ce da naprte nesto i uzece titulu.
Ja to pominjem od kada je pocelo SP!
Samo kada 9. jula uvece budem nashao svoj post gde sam tipovao na Italijane i kazem da pohvale primam celog dana. :lol: :lol: :lol:
 
Original postavio Alex.L

Ma, svejedno mi je ko će da osvoji, čak i da je Brazil ostao, samo da Talijani ne osvoje(a bojim se da 'oće

Nemaju sansi!
Nezaboravite ovo je prva ozbiljna utakmica Italije na prvenstvu!
Da vas podsjetim da su pobjedili Cesku,Ganu,Ameriku,Australiju i Ukrajinu!
Sve PACER DO PACERA!
Proci ce kao i Brazilci ,cim naidje jaci rival PRPA!
Zato svi koji se ,,brinu,,za Italijane porucujem da ce biti ISPRASENI!
 
PLESsitnihDEMONA:
Libertas,Italijani su 1982. odigrali sve tri utakmice u grupi nereseno i to ,cini mi se 0-0...sa mnogo vecim "pacerima" od ovih koje si ti naveo...i uzeli su titulu jer su bukvalno samleli Argentinu,Brazil i Nemacku u finalu.
Ja ne ludim za Talijanima,ali mi mirise od pocetka SP da ce oni biti prvaci.

Igrali su sa Kamerunom, Poljskom sa matorim Latom i Peruom. Posle je Poljska prosla grupu sa Belgijom i SSSR-om i igrala ponovo sa Italijom koja je u grupi dobila Argentinu 2:1 i Brazil 3:2. Kamerun je bio solidan, a Poljaci su zavrsili kao treci, pa tesko da spadaju u pacere poput Australije ili Ukrajine. A i Italijanski tim je bio mnogo bolji.

Italijani su relativno lako prosli polufinale, dok su Nemci i Francuzi vodili pravi rat.

Italijani su i ovde lako prolazili shto im je i glavna prednost u odnosu na ostale.

Mada ce tesko proci Nemce, ako se bude sudilo kao protiv Argentine.
 

Back
Top