Quantcast

1/4 Finala

torrente_bg

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.227
Inace zanimljivo je da je trener Brazila uradio isto sto i trener Argentine.
Kaka je igrao ocajno a on izvodi iz igre cara kao sto je Zuninjo i umesto njega uvodi luzera iz Intera,Adriana.Pa taj je navikao samo da ga duva isto kao i Kambiaso i Kruz.

Alex.L

Domaćin
Poruka
3.576
Brazilci onakvom igrom nisu zaslužili da prođu dalje od grupe. Džaba im poklonjeni golovi(protiv GAne) oprošteni crveni kartoni(danas je Žuan posle starta na Vierom trebao dobiti crveni, naš neko bi dobio i to k'o vrata). Sad očekujem finale
Nemačka-Francuska
Pošto sam navijao za Brazil, samo zbog mog idola Žilberta Silve, sad ću da navijam za Francuze zbog carine Anrija.

Ma, svejedno mi je ko će da osvoji, čak i da je Brazil ostao, samo da Talijani ne osvoje(a bojim se da 'oće).

Marauder

Elita
Poruka
23.575
v.v.ilic:
Nema hehe, nego pravi. Moze i Zvezdina zastava sa krunom ili dvoglavim belim orlom.
A mozes da nadjes i nekog debeljucu kolk'o visok tolk'o sirok. :D
Meni kompjuteri jesu malo bolja strana (iako je jako nerviraju i ne volim da radim sa njima), ali moj web design je nula.

p.s. zar ja nisam rekao da je Holandija moj favorit za osvajanje SP, ne Brazil?

Kartman

Zainteresovan član
Poruka
357
e bas mi je drago sto ispadose svi latini, narocito Brazil.i za Engleze mi drago, sirovine su, posebno onaj Runi.a saranise i grupu smrti. svidjaju mi se i Svabe i Talijani ali je bolje da prolju Talijani jer mogu da dobiju one francuske crnce a i bio bi red uvek imaju dobru ekipu al im se ne da. narocito na produzetke i penale

FLUID

Poznat
Poruka
7.918
Auuuu ovi Francuzi kako igraju svaka im čast. Pregazili su Španiju kao plitak potok :-D , a onda taj veliki Brazil za 90 minuta nije imao šut u okvir gola(!). Džaba su onog debelog Ronalda gurali da postane najbolji strelac SP svih vremena kad su pukli kao bas. A Ronaldinjo se toliko ukenjao na ovom Svetskom prvenstvu, a toliko je obećavao. Treba Zidanovu sliku da drži na zidu i svaki put kad krene na trening da stane ispred nje i kaže: "Moram da budem kao ti!" , a kad se vrati "Svakoga dana u svakom pogledu sve više napredujem!" :lol:
A mojoj sreći nije bilo kraja kada je Kristijano Ronaldo poslao prepotentne Engleze u njihov zavičaj. Krauč centarfor :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Velika nada Engleske. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: E, stvarno smejurija. A još ga ostavili jedinog u napadu kada su ostali sa 10 igrača, a on se sapliće na loptu. Hehehehehehe