1/2 Finale, Finale i Utakmica za 3. mesto - Svetsko prvenstvo 2006. u Nemačkoj

Neznam zasto je Zidanu trebalo ono. Kapiten sa tolikim iskustvom u toliko vaznoj utakmici pravi onako glupu gresku.
Koliko god iskustvo imao,provokacija je provokacija.Stavi se na njegovo mesto.Ne mozes da ostanes hladne glave dok te neko pljuje.Ako se secas i mi smo bili u slicnoj situaciji (protiv Hrvatske,Bata Mirkovic).Licno,protiv Italije nemam nista protiv,ali kako se Materaci poneo prema Zidanu . . .I znao je da je Zidanu to poslednja utakmica u dresu Francuske,znao koliko mu znaci da ostane do kraja,pobedio ili ne.Da sam na Lipijevom mestu,verovatno ga nebi pozvao na EURO 2008.Nebi hteo da mi ceo stadion zvizdi zbog debila.Svako se moze zameniti.
 
Hehehehe!
Primam cestitke narednih dana za moju prognozu jos od pre maltene mesec dana da ce talijani biti prvaci! Mrzi me sad da trazim...da je okacim ovde. Ako neko nadje neka je postavi.Hvala!
Bejbice,ajmo na pice?! Samo na talijanska vina,a moze i neka pizza,lazanje,spagete...ovo ono...:lol:
Mada...da Zidan nije napravio onu glupost pitanje je sta bi bilo na izvodjenju penala.
trezege nije trebao da sutira,jer nije ni igrao i verovatno je bio uzasno nervozan i nepripremljen. Ostali francuski igraci su odlicno sutirali penale,kao i Talijani...svaki shut bio je prakticno neodbranjiv.
 
meni je bilo svejedno ko ce da pobedi..nisam se nervirala
ne mislim da su se italijani mnogo provlacili, osim u utakmici sa australijom
svaka cast njihovoj odbrani
ko je kriv francuzima kad u prethodne dve utakmice ne mogu da postignu gol iz igre
materaci je zesce bezobrazan, ali ipak zidan nije morao ono da uradi
ko zna sta mu je rekao...ali,opet.. kao da se to ne desava i drugim igracima
steta...bas steta
meni je zao sto nemci nisu igrali finale..bas sam ih nesto zavolela
 
Licno,protiv Italije nemam nista protiv,ali kako se Materaci poneo prema Zidanu . . .I znao je da je Zidanu to poslednja utakmica u dresu Francuske,znao koliko mu znaci da ostane do kraja,pobedio ili ne.Da sam na Lipijevom mestu,verovatno ga nebi pozvao na EURO 2008.Nebi hteo da mi ceo stadion zvizdi zbog debila.Svako se moze zameniti.
:shock:
ima nas svakakvi'...
 

Back
Top