1/2 Finale, Finale i Utakmica za 3. mesto - Svetsko prvenstvo 2006. u Nemačkoj

Italija je do sada igrala sa Cekom,Ganom,Amerikom,Australijom,Ukrajinom...Sve me to nekako podsjeca na Brazil!
I Brazil je imao ,,pacere,,do cetvrtfinala ali cim je dosla evropska velesila NIJE SE NI VIDIO!
Isto tako je i sa Italijanima!Do sada su igrali sa ekipama koje su takticki toliko naivne da su ,naprosto,smijesne!
Ovo je prvi pravi ispit,,zabara,,i oni ga nece poloziti...
Znaci Njemacka u polufinalu!
Drugo polufinale, ako za Portugalce budu igrali Deko i Kostinja ,bice neizvjesno uz malu prednost Francuzima.
Jednostavno Francuzi su bolje organizovani u defanzivi za razliku od Portugalaca kojima to nije jaca strana!
U napadu brzi Riberi,Anri i ostali uvjek mogu dati gol te ,ipak,predvidjam finale:
NJEMACKA-FRANCUSKA!
Pobjednik NJEMACKA!
 
Italijani i Nemci su do sada igrali 28 puta 13 puta je pobedila Italij,a 8 puta je bilo nereseno a 7 puta je pobedila Nemacka.
Sto se tice zvanicnih utakmica ukupno su igrali 8 puta 4 puta na Svetskim prvenstvima 2 puta na evrpskim i dva puta u kvalifikacijama i svetsko prvenstvo i Nemci NIKAD NISU POBEDILI ITALIJANE i zvanicnim utakmicama.nemojte to zaboraviti.
1962 Chile 0:0
1969 kvalifikacije za Mexico 1970 2:2 i 3:1 za Italijane
1970 Mexico 4:3 za italijane
1978 Argentina 0:0
1982 Spanija 3:1 za Italijane
1988 Nemacka (Euro) 1:1
1996 Engleska (Euro) 0:0
3 puta su pobedili Italijani i 5 puta je bilo nereseno.
Uz top Italija je reprezentacija protiv koje Nemacka ima najlosiji skor tj totalno negativan.
Nemcima nikako ne odgovara italijanski fudbal a i ne pocenjujte tradiciju jer se ona mnogo puta... pokazala kao tacna...

Ima jos nesto pocev od 1970. Italijani stizu so finala svakih 12 godina
1970
1982
1994
od zadnjeg finala proslo je tacno 12 godina...
Svako parno dobijaju :-)
 
Garwor:
Svabe deru zabare, a Zidan portugalce. U finalu je sve moguce, ipak su svabe domacini i borice se kao lavovi pred domacom publikom, ali ipak prednost dajem francuzima!
Mislim da sad kada je Zidan malo privukao pažnju na sebe da je u formu, dobiće jedan prilepak i nema tu onda ovakvih igara. Mislim da će neko drugi odlučivati utakmice Francuske.
 
na zidana ce portugalci da igraju flaster, kao i na anrija........tako da bi mogli da portugalci odu u finale, medjutim ipak su jaki francuzi i pokazali su protiv brazilaca da mogu da dobro igraju iako sam mislio da onakvom igrom iz grupa da ce brazilci da ih rasture.......
nemci su domacini ipak i razbice zabare ako im ovi ne uguraju na brzinu go na pocetku i onda se povuku da se brane..tad ce biti penali i onda jesve moguce.......
 
Cao!Ja sam nova i jos sam zensko,ali obozavam i pratim fudbal.Mnogo mi je zao sto je Francuska pobedila,zato sto obozavam Brazilce,posebno Ronaldinja,iako su juce stvarno podbacili.Mislim da Francuzi ne smeju biti prvaci,mislim kakav je to tim-Francuzi-a 90 posto crnaca.I onaj Riberi je grozan.Ja verujem da ce do finala doci Portugalci i Nemci,i iako su Nemci veoma jaki,navijam za Portugaliju.Kako vi ljudi prognozirate?Kiss

:p
 
Alex pa zar nisi čuo da će FIFA zabraniti ružnim igračima da igraju fudbal bez maske. Spremaju im neke maske sa likom nekog lepotana iz istorije svetskog fudbala. Biće ih više da bi mogli da biraju. A razlog su naveli da kad onako ružni krenu u napad protivnik doživljava stresove. :lol: :lol: :lol:

Priča se i o silikonskim grudima da bi neki fudbaleri lakše štopovali loptu. Ali to je tema za neku drugu priču. :lol: :lol: :lol:
 
gogabg:
Cao!Ja sam nova i jos sam zensko,


Jos uvek? Ma nije ti to dobro....lepo ti je receno ne moze to tako.... da se javis techi na konsultacije sve ce on da ti objasni...sto se tice ovih novih...pravila.....mozda je i bolje tako nego samoinicijativno...ipak je techa stucnjak...majstor za te...neke...stvari..... baca vradzbine uspesno......imali su ljudi razna iskustva sa njim...pricalo se svuda...pa eto probaj i ti...mada sumnjam da iko razume o cemu ja pricam...al' ne razumem ni ja...nije problem.....in d midl of d najt,aj go wokin in d sliiip............uuuuuuuuuuuuuuuuuuuu aa aaaa aaaaaa...aj go wolking ,e a sta je sa walkenom? sta sad kad izbace juve oce i onda govoriti da je to piss digo hajku na juventus da bi stvorio pritisak da ne uzmu titulu ebala ih titula....gde su mu sad te tri zvezdice......sanela,sanelaaaa zasto me nisi telaaaa...... sanela,sanelaaa...ubila te salmonela.........
 
gogabg:
Cao!Ja sam nova i jos sam zensko,ali obozavam i pratim fudbal.Mnogo mi je zao sto je Francuska pobedila,zato sto obozavam Brazilce,posebno Ronaldinja,iako su juce stvarno podbacili.Mislim da Francuzi ne smeju biti prvaci,mislim kakav je to tim-Francuzi-a 90 posto crnaca.I onaj Riberi je grozan.Ja verujem da ce do finala doci Portugalci i Nemci,i iako su Nemci veoma jaki,navijam za Portugaliju.Kako vi ljudi prognozirate?Kiss

:p
Caaaao Gogo...slusaj da ti kazem..ja sam ti ovde glavni...vucem konce svuda redom,tako da ako te neko dira,meni da kazes. :lol:
Zayebavam se! :lol: Ma odlicno...momci su super,dzentlmeni u kopackama :lol: Opusti se i uzivaj!
Volim kad devojek dolaze na fudbal. Ovde ih sve vise. :D :D
 

Back
Top