09. јануар, Дан Републике Српске

Pogledaj presude medjunarodnog suda u Hagu, pogledaj odluku Ustavnog suda B i H , okreni se i pogledaj ko ti je na tu tzv. proslavu dosao od komsija ili od nekoga iz MZ, pa se presaberi.....ovog puta vam ni Drgance iz HDZ,a ne navrati...:deda2:
Pogledao sam tog dana malo program BHT1. Godinama ista priča - muslimanska. A i mi plaćamo pretplatu za tu tv. Nije bitno što je bilo gostiju samo iz Srbije. Možete samo da kukate da vas međunarodni faktor podrži. Bićemo vam vječno trn u oku. :mrgreen:
 
Pogledao sam tog dana malo program BHT1. Godinama ista priča - muslimanska. A i mi plaćamo pretplatu za tu tv. Nije bitno što je bilo gostiju samo iz Srbije. Možete samo da kukate da vas međunarodni faktor podrži. Bićemo vam vječno trn u oku. :mrgreen:
Nije istina, prica nije samo Muslimanska, nego vecine medjunarodne zajednice i njezinih sudova. Niti jedna vas ne podrzava, nas bar nekoliko. Kako to da ste uspjeli Krscanski medjunarodni sud okrenuti protiv sebe, da vas vas Krscanski sud osudi zbog zlocina nad Muslimanim. Zar vam to ne govori da ste presli svaku mjeru.....
 
Nije istina, prica nije samo Muslimanska, nego vecine medjunarodne zajednice i njezinih sudova. Niti jedna vas ne podrzava, nas bar nekoliko. Kako to da ste uspjeli Krscanski medjunarodni sud okrenuti protiv sebe, da vas vas Krscanski sud osudi zbog zlocina nad Muslimanim. Zar vam to ne govori da ste presli svaku mjeru.....
Ja sam čuo da je taj hrišćanski sud kako kazes dokazao da ste granatirali sami sebe.

Sta cemo sad?
 
@orator
:bye:


1578930097720.jpeg
 
Nije istina, prica nije samo Muslimanska, nego vecine medjunarodne zajednice i njezinih sudova. Niti jedna vas ne podrzava, nas bar nekoliko. Kako to da ste uspjeli Krscanski medjunarodni sud okrenuti protiv sebe, da vas vas Krscanski sud osudi zbog zlocina nad Muslimanim. Zar vam to ne govori da ste presli svaku mjeru.....
Baš se nešto pitam, treba li, i KADA, BiH mujkanima objasniti da ih je hrišćanski svet upotrebio da obave 'prljavi posao' za njih? :rotf: :rotf: :rotf:
 
Kakav posao, o cemu ti to...?
A ko se i zašto borio protiv silnog JNA naoružanja i kadrova koji su već bili u Bosni, ili iz Zlobenije i Hrvatske dobili prekomandu za Bosnu? A masovnim dezertiranjem iz JNA ste već obavili dosta posla!
Nacrtanio za mentalno ograničene o kojima postoji MILION viceva na temu ograničenosti: Celom svetu je odgovaralo RASTURANJE bravareve četvrte vojne sile u Evropi! :rotf: :rotf: :rotf: :rotf:
 

Back
Top